PROFESSIONAL HORECA SOLUTIONS S.R.L.
Revenue
3.8M
2024
Profit
359K
2024
Employees
5
2024
Margin
9,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
PROFESSIONAL HORECA SOLUTIONS S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în SUCEAVA, având o cifră de afaceri de 3.8M lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #10.284 la cifra de afaceri, #8.795 la profit, #8.096 la număr angajați din 63.035 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 9.3%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- PROFESSIONAL HORECA SOLUTIONS S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în SUCEAVA, având o cifră de afaceri de 3.8M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 9.3%.
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #10.284 la cifra de afaceri, #8.795 la profit, #8.096 la număr angajați din 63.035 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 46) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 8.1M lei
- Marjă medie
- 4.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.5× față de media industriei
Compania este 2.2× față de media industriei
Compania este 1.0× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 46) — 2024
Industry size
508B
RON revenue
Total companies
63.035
Total employees
317.294
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ELISPLANT S.R.L. | 3.8M | 5 | Comerț en-gros |
| ALIN VITA FRUCT S.R.L. | 3.6M | 5 | Comerț en-gros |
| ELNIC-RAK SRL | 3.6M | 5 | Comerț en-gros |
| SUPRATERN MD SRL | 3.5M | 5 | Comerț en-gros |
| MAJORDOM HYGIENE SRL | 4.2M | 5 | Comerț en-gros |
| MACON TRANS S.R.L. | 3.9M | 5 | Comerț en-gros |
| CRIS VEST OIL SRL | 3.8M | 5 | Comerț en-gros |
| OVATOR-V.V.M. SRL | 4.4M | 5 | Comerț en-gros |
| TEHNOVEST AUTOMATIZ�RI SRL | 3.9M | 5 | Comerț en-gros |
| ANYWHERE SPEDITION S.R.L. | 3.3M | 5 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SUCEAVA
Industrie (CAEN 46)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 9.3%
- CA / angajat
- 769K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 6%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 3.8M
- Profit net
- 359K
- Angajați
- 5
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 3.8M | 359K | 5 |
Explore
Industry (CAEN 46)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la PROFESSIONAL HORECA SOLUTIONS S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- PROFESSIONAL HORECA SOLUTIONS S.R.L.(current)
- Revenue
- 3.8M
- Employees
- 5
- Profit
- 359K
- Rank RO
- #56.830
- ELISPLANT S.R.L.
- Revenue
- 3.8M
- Employees
- 5
- Profit
- 240K
- Rank RO
- #57.847
- ALIN VITA FRUCT S.R.L.
- Revenue
- 3.6M
- Employees
- 5
- Profit
- -192K
- Rank RO
- #59.776
- ELNIC-RAK SRL
- Revenue
- 3.6M
- Employees
- 5
- Profit
- 631K
- Rank RO
- #60.197
- SUPRATERN MD SRL
- Revenue
- 3.5M
- Employees
- 5
- Profit
- 387K
- Rank RO
- #60.717
- MAJORDOM HYGIENE SRL
- Revenue
- 4.2M
- Employees
- 5
- Profit
- 314K
- Rank RO
- #52.625
- MACON TRANS S.R.L.
- Revenue
- 3.9M
- Employees
- 5
- Profit
- -205K
- Rank RO
- #56.757
- CRIS VEST OIL SRL
- Revenue
- 3.8M
- Employees
- 5
- Profit
- 31.1K
- Rank RO
- #56.947
- OVATOR-V.V.M. SRL
- Revenue
- 4.4M
- Employees
- 5
- Profit
- 44.3K
- Rank RO
- #50.801
- TEHNOVEST AUTOMATIZ�RI SRL
- Revenue
- 3.9M
- Employees
- 5
- Profit
- 324K
- Rank RO
- #56.644
- ANYWHERE SPEDITION S.R.L.
- Revenue
- 3.3M
- Employees
- 5
- Profit
- 395K
- Rank RO
- #63.467
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| PROFESSIONAL HORECA SOLUTIONS S.R.L.(current) | 3.8M | 5 | 359K | #56.830 |
| ELISPLANT S.R.L. | 3.8M | 5 | 240K | #57.847 |
| ALIN VITA FRUCT S.R.L. | 3.6M | 5 | -192K | #59.776 |
| ELNIC-RAK SRL | 3.6M | 5 | 631K | #60.197 |
| SUPRATERN MD SRL | 3.5M | 5 | 387K | #60.717 |
| MAJORDOM HYGIENE SRL | 4.2M | 5 | 314K | #52.625 |
| MACON TRANS S.R.L. | 3.9M | 5 | -205K | #56.757 |
| CRIS VEST OIL SRL | 3.8M | 5 | 31.1K | #56.947 |
| OVATOR-V.V.M. SRL | 4.4M | 5 | 44.3K | #50.801 |
| TEHNOVEST AUTOMATIZ�RI SRL | 3.9M | 5 | 324K | #56.644 |
| ANYWHERE SPEDITION S.R.L. | 3.3M | 5 | 395K | #63.467 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | PROFESSIONAL HORECA SOLUTIONS S.R.L.(you) | ELISPLANT S.R.L. | ALIN VITA FRUCT S.R.L. | ELNIC-RAK SRL | SUPRATERN MD SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 3.8M | 3.8M | 3.6M | 3.6M | 3.5M |
| Profit | 359K | 240K | -192K | 631K | 387K |
| Margin | 9,3% | 6,4% | -5,3% | 17,7% | 11,0% |
| Employees | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “PROFESSIONAL HORECA SOLUTIONS S.R.L.”.