PROD FLAMAR 2009 S.R.L.
Revenue
354K
2024
Profit
149K
2024
Employees
1
2024
Margin
42,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
PROD FLAMAR 2009 S.R.L. este o companie micro din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 354K lei (date 2024). În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #10.207 la cifra de afaceri, #3.861 la profit, #7.805 la număr angajați din 21.135 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 42.2%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- PROD FLAMAR 2009 S.R.L. este o companie micro din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 354K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 42.2%.
- Poziție în industrie
- În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #10.207 la cifra de afaceri, #3.861 la profit, #7.805 la număr angajați din 21.135 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3M lei
- Marjă medie
- 3.0%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 13.9× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — 2024
Industry size
64.3B
RON revenue
Total companies
21.135
Total employees
80.618
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| SCHNEIDER AGROTOM SRL | 356K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| N.A.B. SRL | 357K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| ZALANTA AGRI SRL | 359K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| DUBEI'S AGRII FARM IZVIN S.R.L. | 348K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| AGRO DSB S.R.L. | 347K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| BIORUBUS BANAT SRL | 361K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| LAURSEN AGRO SOCIETATE �N COMANDIT� SIMPL� | 365K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| RONED AGRO SRL | 342K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| SARA AGROYAC SRL | 342K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| AGROZOOTEHNICA BND S.R.L. | 370K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ TIMIS
Industrie (CAEN 01)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 42.2%
- CA / angajat
- 354K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 30%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 354K
- Profit net
- 149K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 354K | 149K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la PROD FLAMAR 2009 S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- PROD FLAMAR 2009 S.R.L.(current)
- Revenue
- 354K
- Employees
- 1
- Profit
- 149K
- Rank RO
- #274.420
- SCHNEIDER AGROTOM SRL
- Revenue
- 356K
- Employees
- 1
- Profit
- -71.5K
- Rank RO
- #273.676
- N.A.B. SRL
- Revenue
- 357K
- Employees
- 1
- Profit
- 241K
- Rank RO
- #273.295
- ZALANTA AGRI SRL
- Revenue
- 359K
- Employees
- 1
- Profit
- 190K
- Rank RO
- #272.301
- DUBEI'S AGRII FARM IZVIN S.R.L.
- Revenue
- 348K
- Employees
- 1
- Profit
- 76K
- Rank RO
- #276.514
- AGRO DSB S.R.L.
- Revenue
- 347K
- Employees
- 1
- Profit
- 42.5K
- Rank RO
- #277.044
- BIORUBUS BANAT SRL
- Revenue
- 361K
- Employees
- 1
- Profit
- -22K
- Rank RO
- #271.536
- LAURSEN AGRO SOCIETATE �N COMANDIT� SIMPL�
- Revenue
- 365K
- Employees
- 1
- Profit
- 146K
- Rank RO
- #270.080
- RONED AGRO SRL
- Revenue
- 342K
- Employees
- 1
- Profit
- 44.9K
- Rank RO
- #278.743
- SARA AGROYAC SRL
- Revenue
- 342K
- Employees
- 1
- Profit
- -230K
- Rank RO
- #278.950
- AGROZOOTEHNICA BND S.R.L.
- Revenue
- 370K
- Employees
- 1
- Profit
- 53.2K
- Rank RO
- #268.376
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| PROD FLAMAR 2009 S.R.L.(current) | 354K | 1 | 149K | #274.420 |
| SCHNEIDER AGROTOM SRL | 356K | 1 | -71.5K | #273.676 |
| N.A.B. SRL | 357K | 1 | 241K | #273.295 |
| ZALANTA AGRI SRL | 359K | 1 | 190K | #272.301 |
| DUBEI'S AGRII FARM IZVIN S.R.L. | 348K | 1 | 76K | #276.514 |
| AGRO DSB S.R.L. | 347K | 1 | 42.5K | #277.044 |
| BIORUBUS BANAT SRL | 361K | 1 | -22K | #271.536 |
| LAURSEN AGRO SOCIETATE �N COMANDIT� SIMPL� | 365K | 1 | 146K | #270.080 |
| RONED AGRO SRL | 342K | 1 | 44.9K | #278.743 |
| SARA AGROYAC SRL | 342K | 1 | -230K | #278.950 |
| AGROZOOTEHNICA BND S.R.L. | 370K | 1 | 53.2K | #268.376 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | PROD FLAMAR 2009 S.R.L.(you) | SCHNEIDER AGROTOM SRL | N.A.B. SRL | ZALANTA AGRI SRL | DUBEI'S AGRII FARM IZVIN S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 354K | 356K | 357K | 359K | 348K |
| Profit | 149K | -71.5K | 241K | 190K | 76K |
| Margin | 42,2% | -20,1% | 67,7% | 52,9% | 21,8% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “PROD FLAMAR 2009 S.R.L.”.