PROCON SERVICE SRL
Revenue
0 lei
2024
Profit
-3.7K
2024
Employees
—
2024
Margin
-42,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
PROCON SERVICE SRL este o companie din sectorul Activități profesionale, cu sediul în HARGHITA (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #23.144 la cifra de afaceri, #22.801 la profit, #20.939 la număr angajați din 28.608 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- PROCON SERVICE SRL este o companie din sectorul Activități profesionale, cu sediul în HARGHITA (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -42.5%).
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #23.144 la cifra de afaceri, #22.801 la profit, #20.939 la număr angajați din 28.608 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 71) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1M lei
- Marjă medie
- 16.2%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este -2.6× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 71) — 2024
Industry size
29.5B
RON revenue
Total companies
28.608
Total employees
78.684
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| BOOGIETALE SRL | 9K | 1 | Activități profesionale |
| M & M TOP SRL | 9.1K | 1 | Activități profesionale |
| HYBRID ENGINEERING S.R.L. | 8.8K | 1 | Activități profesionale |
| ALERONA PROIECT S.R.L. | 8.8K | 1 | Activități profesionale |
| HABITARIUM STUDIO S.R.L. | 8.8K | 1 | Activități profesionale |
| SIT ARCHITECTURE S.R.L. | 8.8K | 1 | Activități profesionale |
| ELDACIC INFO 92 S.R.L. | 8.8K | 1 | Activități profesionale |
| TOP DTAC PROJECT S.R.L. | 8.8K | 1 | Activități profesionale |
| GAMACON SA | 8.8K | 1 | Activități profesionale |
| MULTIINDUSTRIAL REABILIT�RI S.R.L. | 8.8K | 1 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ HARGHITA
Industrie (CAEN 71)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -42.5%
- Scor risc (0–100)
- 71
- Percentil piață (CA)
- Top 74%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- -3.7K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | -3.7K | — |
Explore
Industry (CAEN 71)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la PROCON SERVICE SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- BOOGIETALE SRL
- Revenue
- 9K
- Employees
- 1
- Profit
- -24K
- Rank RO
- #666.143
- M & M TOP SRL
- Revenue
- 9.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 241 lei
- Rank RO
- #666.007
- HYBRID ENGINEERING S.R.L.
- Revenue
- 8.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -2.5K
- Rank RO
- #666.967
- ALERONA PROIECT S.R.L.
- Revenue
- 8.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 259 lei
- Rank RO
- #666.924
- HABITARIUM STUDIO S.R.L.
- Revenue
- 8.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.4K
- Rank RO
- #666.996
- SIT ARCHITECTURE S.R.L.
- Revenue
- 8.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 6K
- Rank RO
- #666.998
- ELDACIC INFO 92 S.R.L.
- Revenue
- 8.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -15K
- Rank RO
- #667.002
- TOP DTAC PROJECT S.R.L.
- Revenue
- 8.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -496 lei
- Rank RO
- #667.024
- GAMACON SA
- Revenue
- 8.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.9K
- Rank RO
- #666.827
- MULTIINDUSTRIAL REABILIT�RI S.R.L.
- Revenue
- 8.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -78.8K
- Rank RO
- #666.815
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| BOOGIETALE SRL | 9K | 1 | -24K | #666.143 |
| M & M TOP SRL | 9.1K | 1 | 241 lei | #666.007 |
| HYBRID ENGINEERING S.R.L. | 8.8K | 1 | -2.5K | #666.967 |
| ALERONA PROIECT S.R.L. | 8.8K | 1 | 259 lei | #666.924 |
| HABITARIUM STUDIO S.R.L. | 8.8K | 1 | 1.4K | #666.996 |
| SIT ARCHITECTURE S.R.L. | 8.8K | 1 | 6K | #666.998 |
| ELDACIC INFO 92 S.R.L. | 8.8K | 1 | -15K | #667.002 |
| TOP DTAC PROJECT S.R.L. | 8.8K | 1 | -496 lei | #667.024 |
| GAMACON SA | 8.8K | 1 | -1.9K | #666.827 |
| MULTIINDUSTRIAL REABILIT�RI S.R.L. | 8.8K | 1 | -78.8K | #666.815 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | PROCON SERVICE SRL(you) | BOOGIETALE SRL | M & M TOP SRL | HYBRID ENGINEERING S.R.L. | ALERONA PROIECT S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 9K | 9.1K | 8.8K | 8.8K |
| Profit | -3.7K | -24K | 241 lei | -2.5K | 259 lei |
| Margin | -42,5% | -266,8% | 2,7% | -28,8% | 2,9% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “PROCON SERVICE SRL”.