PROASERTIV S.R.L.
Revenue
7.7K
2024
Profit
3.8K
2024
Employees
—
2024
Margin
49,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
PROASERTIV S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în TULCEA, având o cifră de afaceri de 7.7K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #23.268 la cifra de afaceri, #17.561 la profit, #20.939 la număr angajați din 28.608 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 49.4%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- PROASERTIV S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în TULCEA, având o cifră de afaceri de 7.7K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 49.4%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #23.268 la cifra de afaceri, #17.561 la profit, #20.939 la număr angajați din 28.608 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 71) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1M lei
- Marjă medie
- 16.2%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 3.0× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 71) — 2024
Industry size
29.5B
RON revenue
Total companies
28.608
Total employees
78.684
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| GOODBUILD S.R.L. | 8K | 1 | Activități profesionale |
| SMA33 PROJECTS S.R.L. | 8K | 1 | Activități profesionale |
| WPG MANAGEMENT SERVICES SRL | 8.5K | 1 | Activități profesionale |
| MONDO PROJECT SRL | 7.7K | 1 | Activități profesionale |
| MANAGEMENT CERTIFICATION ACTIVITIES S.R.L. | 7.6K | 1 | Activități profesionale |
| TRIGOTOP COMIMPEX SRL | 7.7K | 1 | Activități profesionale |
| ESCU INTERIORS SRL | 7.7K | 1 | Activități profesionale |
| INSPECTA TEST NDT S.R.L. | 7.6K | 1 | Activități profesionale |
| FIRSTSTOP - CAD S.R.L. | 7.7K | 1 | Activități profesionale |
| TEKLA ARHITECTURA&DESIGN S.R.L. | 7.6K | 1 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ TULCEA
Industrie (CAEN 71)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 49.4%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 75%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 7.7K
- Profit net
- 3.8K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 7.7K | 3.8K | — |
Explore
Industry (CAEN 71)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la PROASERTIV S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- PROASERTIV S.R.L.(current)
- Revenue
- 7.7K
- Employees
- 0
- Profit
- 3.8K
- Rank RO
- #671.118
- GOODBUILD S.R.L.
- Revenue
- 8K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.6K
- Rank RO
- #669.753
- SMA33 PROJECTS S.R.L.
- Revenue
- 8K
- Employees
- 1
- Profit
- 6.1K
- Rank RO
- #669.753
- WPG MANAGEMENT SERVICES SRL
- Revenue
- 8.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -14.3K
- Rank RO
- #668.019
- MONDO PROJECT SRL
- Revenue
- 7.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.3K
- Rank RO
- #671.118
- MANAGEMENT CERTIFICATION ACTIVITIES S.R.L.
- Revenue
- 7.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.5K
- Rank RO
- #671.137
- TRIGOTOP COMIMPEX SRL
- Revenue
- 7.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.3K
- Rank RO
- #671.088
- ESCU INTERIORS SRL
- Revenue
- 7.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -30K
- Rank RO
- #671.079
- INSPECTA TEST NDT S.R.L.
- Revenue
- 7.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -2.7K
- Rank RO
- #671.236
- FIRSTSTOP - CAD S.R.L.
- Revenue
- 7.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 868 lei
- Rank RO
- #671.006
- TEKLA ARHITECTURA&DESIGN S.R.L.
- Revenue
- 7.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -54.3K
- Rank RO
- #671.289
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| PROASERTIV S.R.L.(current) | 7.7K | 0 | 3.8K | #671.118 |
| GOODBUILD S.R.L. | 8K | 1 | 5.6K | #669.753 |
| SMA33 PROJECTS S.R.L. | 8K | 1 | 6.1K | #669.753 |
| WPG MANAGEMENT SERVICES SRL | 8.5K | 1 | -14.3K | #668.019 |
| MONDO PROJECT SRL | 7.7K | 1 | 2.3K | #671.118 |
| MANAGEMENT CERTIFICATION ACTIVITIES S.R.L. | 7.6K | 1 | 2.5K | #671.137 |
| TRIGOTOP COMIMPEX SRL | 7.7K | 1 | 1.3K | #671.088 |
| ESCU INTERIORS SRL | 7.7K | 1 | -30K | #671.079 |
| INSPECTA TEST NDT S.R.L. | 7.6K | 1 | -2.7K | #671.236 |
| FIRSTSTOP - CAD S.R.L. | 7.7K | 1 | 868 lei | #671.006 |
| TEKLA ARHITECTURA&DESIGN S.R.L. | 7.6K | 1 | -54.3K | #671.289 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | PROASERTIV S.R.L.(you) | GOODBUILD S.R.L. | SMA33 PROJECTS S.R.L. | WPG MANAGEMENT SERVICES SRL | MONDO PROJECT SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 7.7K | 8K | 8K | 8.5K | 7.7K |
| Profit | 3.8K | 5.6K | 6.1K | -14.3K | 2.3K |
| Margin | 49,4% | 70,0% | 76,8% | -168,9% | 30,3% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “PROASERTIV S.R.L.”.