PRIMERA NICKY SRL
Revenue
308K
2024
Profit
-15.5K
2024
Employees
4
2024
Margin
-5,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
PRIMERA NICKY SRL este o companie micro din sectorul Transport, cu sediul în ALBA, având o cifră de afaceri de 308K lei (date 2024). În industria de Transport (România), compania este #1.084 la cifra de afaceri, #4.185 la profit, #587 la număr angajați din 4.945 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- PRIMERA NICKY SRL este o companie micro din sectorul Transport, cu sediul în ALBA, având o cifră de afaceri de 308K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -5.1%).
- Poziție în industrie
- În industria de Transport (România), compania este #1.084 la cifra de afaceri, #4.185 la profit, #587 la număr angajați din 4.945 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Transport (CAEN 53) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.7M lei
- Marjă medie
- 3.5%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este -1.5× față de media industriei
Compania este 0.8× față de media industriei
Industry intelligence
Transport (CAEN 53) — 2024
Industry size
8.4B
RON revenue
Total companies
4.945
Total employees
24.034
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| FILI MOTORS S.R.L. | 302K | 4 | Transport |
| DORISEXPRESS S.R.L. | 311K | 4 | Transport |
| RIDE AMR S.R.L. | 315K | 4 | Transport |
| FLAVIU SARA TRANS S.R.L. | 257K | 4 | Transport |
| BUCELEA CURIER S.R.L. | 319K | 4 | Transport |
| FRANC POST SRL | 296K | 4 | Transport |
| SZAPPY SCHNELL SRL | 296K | 4 | Transport |
| MARIUS PRI EXPRESS SRL | 293K | 4 | Transport |
| B & B COSMIT EXPRESS SRL | 329K | 4 | Transport |
| THE FAT GUY S.R.L. | 283K | 4 | Transport |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 53)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -5.1%
- CA / angajat
- 76.9K
- Scor risc (0–100)
- 53
- Percentil piață (CA)
- Top 33%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 308K
- Profit net
- -15.5K
- Angajați
- 4
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 308K | -15.5K | 4 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la PRIMERA NICKY SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- PRIMERA NICKY SRL(current)
- Revenue
- 308K
- Employees
- 4
- Profit
- -15.5K
- Rank RO
- #293.196
- FILI MOTORS S.R.L.
- Revenue
- 302K
- Employees
- 4
- Profit
- -13.9K
- Rank RO
- #295.777
- DORISEXPRESS S.R.L.
- Revenue
- 311K
- Employees
- 4
- Profit
- 25.7K
- Rank RO
- #291.569
- RIDE AMR S.R.L.
- Revenue
- 315K
- Employees
- 4
- Profit
- -224K
- Rank RO
- #289.805
- FLAVIU SARA TRANS S.R.L.
- Revenue
- 257K
- Employees
- 4
- Profit
- -50.8K
- Rank RO
- #341.323
- BUCELEA CURIER S.R.L.
- Revenue
- 319K
- Employees
- 4
- Profit
- -12.7K
- Rank RO
- #287.987
- FRANC POST SRL
- Revenue
- 296K
- Employees
- 4
- Profit
- -10.1K
- Rank RO
- #305.811
- SZAPPY SCHNELL SRL
- Revenue
- 296K
- Employees
- 4
- Profit
- 4.3K
- Rank RO
- #306.370
- MARIUS PRI EXPRESS SRL
- Revenue
- 293K
- Employees
- 4
- Profit
- -8K
- Rank RO
- #310.799
- B & B COSMIT EXPRESS SRL
- Revenue
- 329K
- Employees
- 4
- Profit
- 22.1K
- Rank RO
- #284.010
- THE FAT GUY S.R.L.
- Revenue
- 283K
- Employees
- 4
- Profit
- -43.9K
- Rank RO
- #320.577
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| PRIMERA NICKY SRL(current) | 308K | 4 | -15.5K | #293.196 |
| FILI MOTORS S.R.L. | 302K | 4 | -13.9K | #295.777 |
| DORISEXPRESS S.R.L. | 311K | 4 | 25.7K | #291.569 |
| RIDE AMR S.R.L. | 315K | 4 | -224K | #289.805 |
| FLAVIU SARA TRANS S.R.L. | 257K | 4 | -50.8K | #341.323 |
| BUCELEA CURIER S.R.L. | 319K | 4 | -12.7K | #287.987 |
| FRANC POST SRL | 296K | 4 | -10.1K | #305.811 |
| SZAPPY SCHNELL SRL | 296K | 4 | 4.3K | #306.370 |
| MARIUS PRI EXPRESS SRL | 293K | 4 | -8K | #310.799 |
| B & B COSMIT EXPRESS SRL | 329K | 4 | 22.1K | #284.010 |
| THE FAT GUY S.R.L. | 283K | 4 | -43.9K | #320.577 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | PRIMERA NICKY SRL(you) | FILI MOTORS S.R.L. | DORISEXPRESS S.R.L. | RIDE AMR S.R.L. | FLAVIU SARA TRANS S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 308K | 302K | 311K | 315K | 257K |
| Profit | -15.5K | -13.9K | 25.7K | -224K | -50.8K |
| Margin | -5,1% | -4,6% | 8,3% | -71,1% | -19,7% |
| Employees | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “PRIMERA NICKY SRL”.