PRIMA ARH GRUP SRL
Revenue
272K
2024
Profit
90K
2024
Employees
1
2024
Margin
31,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
PRIMA ARH GRUP SRL este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în TELEORMAN, având o cifră de afaceri de 272K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #10.100 la cifra de afaceri, #8.947 la profit, #8.469 la număr angajați din 28.608 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 31.4%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- PRIMA ARH GRUP SRL este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în TELEORMAN, având o cifră de afaceri de 272K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 31.4%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #10.100 la cifra de afaceri, #8.947 la profit, #8.469 la număr angajați din 28.608 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 71) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1M lei
- Marjă medie
- 16.2%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.3× față de media industriei
Compania este 1.9× față de media industriei
Compania este 0.4× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 71) — 2024
Industry size
29.5B
RON revenue
Total companies
28.608
Total employees
78.684
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| EUROPROIECT CONSTRUCT S.R.L. | 287K | 1 | Activități profesionale |
| ARHIFIL STUDIO DESIGN S.R.L. | 287K | 1 | Activități profesionale |
| AEI INSTAL SRL | 288K | 1 | Activități profesionale |
| CS INNOVATIONS SOLUTIONS SRL | 283K | 1 | Activități profesionale |
| MDA STYLE S.R.L. | 294K | 1 | Activități profesionale |
| GEOTECH DRILL S.R.L. | 276K | 1 | Activități profesionale |
| HOPE PROJECT S.R.L. | 299K | 1 | Activități profesionale |
| MKVIAROM SOLUTIONS SRL | 300K | 1 | Activități profesionale |
| TURRIS NEXT PROJECT S.R.L. | 269K | 1 | Activități profesionale |
| LAV AGRO DINC� S.R.L. | 264K | 1 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ TELEORMAN
Industrie (CAEN 71)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 31.4%
- CA / angajat
- 287K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 35%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 272K
- Profit net
- 90K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 272K | 90K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 71)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la PRIMA ARH GRUP SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- PRIMA ARH GRUP SRL(current)
- Revenue
- 272K
- Employees
- 1
- Profit
- 90K
- Rank RO
- #317.115
- EUROPROIECT CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 287K
- Employees
- 1
- Profit
- 109K
- Rank RO
- #317.075
- ARHIFIL STUDIO DESIGN S.R.L.
- Revenue
- 287K
- Employees
- 1
- Profit
- 142K
- Rank RO
- #317.587
- AEI INSTAL SRL
- Revenue
- 288K
- Employees
- 1
- Profit
- 217K
- Rank RO
- #315.709
- CS INNOVATIONS SOLUTIONS SRL
- Revenue
- 283K
- Employees
- 1
- Profit
- 204K
- Rank RO
- #321.292
- MDA STYLE S.R.L.
- Revenue
- 294K
- Employees
- 1
- Profit
- 139K
- Rank RO
- #308.997
- GEOTECH DRILL S.R.L.
- Revenue
- 276K
- Employees
- 1
- Profit
- 150K
- Rank RO
- #327.108
- HOPE PROJECT S.R.L.
- Revenue
- 299K
- Employees
- 1
- Profit
- 170K
- Rank RO
- #300.101
- MKVIAROM SOLUTIONS SRL
- Revenue
- 300K
- Employees
- 1
- Profit
- 138K
- Rank RO
- #297.320
- TURRIS NEXT PROJECT S.R.L.
- Revenue
- 269K
- Employees
- 1
- Profit
- 13.4K
- Rank RO
- #332.833
- LAV AGRO DINC� S.R.L.
- Revenue
- 264K
- Employees
- 1
- Profit
- 225K
- Rank RO
- #336.116
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| PRIMA ARH GRUP SRL(current) | 272K | 1 | 90K | #317.115 |
| EUROPROIECT CONSTRUCT S.R.L. | 287K | 1 | 109K | #317.075 |
| ARHIFIL STUDIO DESIGN S.R.L. | 287K | 1 | 142K | #317.587 |
| AEI INSTAL SRL | 288K | 1 | 217K | #315.709 |
| CS INNOVATIONS SOLUTIONS SRL | 283K | 1 | 204K | #321.292 |
| MDA STYLE S.R.L. | 294K | 1 | 139K | #308.997 |
| GEOTECH DRILL S.R.L. | 276K | 1 | 150K | #327.108 |
| HOPE PROJECT S.R.L. | 299K | 1 | 170K | #300.101 |
| MKVIAROM SOLUTIONS SRL | 300K | 1 | 138K | #297.320 |
| TURRIS NEXT PROJECT S.R.L. | 269K | 1 | 13.4K | #332.833 |
| LAV AGRO DINC� S.R.L. | 264K | 1 | 225K | #336.116 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | PRIMA ARH GRUP SRL(you) | EUROPROIECT CONSTRUCT S.R.L. | ARHIFIL STUDIO DESIGN S.R.L. | AEI INSTAL SRL | CS INNOVATIONS SOLUTIONS SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 272K | 287K | 287K | 288K | 283K |
| Profit | 90K | 109K | 142K | 217K | 204K |
| Margin | 31,4% | 38,0% | 49,4% | 75,4% | 72,0% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “PRIMA ARH GRUP SRL”.