Competitori și alternative la PRESAG PREMIUM CONSTRUCT S.R.L.
Companii similare cu PRESAG PREMIUM CONSTRUCT S.R.L. în România: aceeași industrie (CAEN 41), același județ (BUZAU), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| PRESAG PREMIUM CONSTRUCT S.R.L. | 84.1K | -120K | 2 | #511.859 | #31.540 |
| MITMAR PREMIUM HOME CONSTRUCT S.R.L. | 86.7K | -70.2K | 2 | #508.633 | #31.354 |
| G&G ANTIQUE CONCEPT SRL | 90.5K | -4.1K | 2 | #503.238 | #31.075 |
| ONYMAR FAMILY CONSTRUCT S.R.L. | 91.9K | 4.8K | 2 | #501.337 | #30.972 |
| CONSTRUC�II A.S. CERCEL S.R.L. | 76.9K | -6.9K | 2 | #522.816 | #32.104 |
| SPECIAL CONSTRUCT MANAGEMENT S.R.L. | 95K | 30K | 2 | #497.079 | #30.768 |
| ZACHI S.R.L. | 84.5K | 6K | 2 | #511.787 | #31.533 |
| TC OVIS BUILD S.R.L. | 84.4K | -32.4K | 2 | #511.947 | #31.544 |
| CINCI B�IE�I CONSTRUCT S.R.L. | 84.7K | -29.3K | 2 | #511.479 | #31.516 |
| FEHERLAK S.R.L. | 84.8K | 2.3K | 2 | #511.418 | #31.510 |
| TERMO INSTAL POWER CONSTRUCT S.R.L. | 84.8K | -5.5K | 2 | #511.336 | #31.503 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 41, județ BUZAU, cu venituri și angajați similari cu PRESAG PREMIUM CONSTRUCT S.R.L..
- MITMAR PREMIUM HOME CONSTRUCT S.R.L. · BUZAU · 86.7K · Rank #508.633
- G&G ANTIQUE CONCEPT SRL · BUZAU · 90.5K · Rank #503.238
- ONYMAR FAMILY CONSTRUCT S.R.L. · BUZAU · 91.9K · Rank #501.337
- CONSTRUC�II A.S. CERCEL S.R.L. · BUZAU · 76.9K · Rank #522.816
- SPECIAL CONSTRUCT MANAGEMENT S.R.L. · BUZAU · 95K · Rank #497.079
- ZACHI S.R.L. · ILFOV · 84.5K · Rank #511.787
- TC OVIS BUILD S.R.L. · ALBA · 84.4K · Rank #511.947
- CINCI B�IE�I CONSTRUCT S.R.L. · IASI · 84.7K · Rank #511.479
- FEHERLAK S.R.L. · MURES · 84.8K · Rank #511.418
- TERMO INSTAL POWER CONSTRUCT S.R.L. · TELEORMAN · 84.8K · Rank #511.336