PREMIER LEODEN 2018 S.R.L.
Revenue
358K
2024
Profit
-22.4K
2024
Employees
3
2024
Margin
-6,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
PREMIER LEODEN 2018 S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în SATU MARE, având o cifră de afaceri de 358K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #19.033 la cifra de afaceri, #44.620 la profit, #10.996 la număr angajați din 56.726 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- PREMIER LEODEN 2018 S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în SATU MARE, având o cifră de afaceri de 358K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -6.2%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #19.033 la cifra de afaceri, #44.620 la profit, #10.996 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este -0.6× față de media industriei
Compania este 0.8× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| FINGA IANIS S.R.L. | 356K | 3 | Construcții |
| BONTE BROTHERS TRADING SOLUTIONS SRL | 352K | 3 | Construcții |
| DANI QUANTUM 1998 S.R.L. | 368K | 3 | Construcții |
| RUSTIC BRAD SRL | 384K | 3 | Construcții |
| RHC RAL CRIS SRL | 332K | 3 | Construcții |
| REVOZO S.R.L. | 331K | 3 | Construcții |
| HOBBY INVEST SRL | 358K | 3 | Construcții |
| EDILGIAR INVEST S.R.L. | 360K | 3 | Construcții |
| ANDRIDALEX EDIL S.R.L. | 360K | 3 | Construcții |
| PANDORA FIN CONS S.R.L. | 360K | 3 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SATU MARE
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -6.2%
- CA / angajat
- 119K
- Scor risc (0–100)
- 53
- Percentil piață (CA)
- Top 30%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 358K
- Profit net
- -22.4K
- Angajați
- 3
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 358K | -22.4K | 3 |
Explore
Industry (CAEN 41)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la PREMIER LEODEN 2018 S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- PREMIER LEODEN 2018 S.R.L.(current)
- Revenue
- 358K
- Employees
- 3
- Profit
- -22.4K
- Rank RO
- #272.594
- FINGA IANIS S.R.L.
- Revenue
- 356K
- Employees
- 3
- Profit
- 141K
- Rank RO
- #273.623
- BONTE BROTHERS TRADING SOLUTIONS SRL
- Revenue
- 352K
- Employees
- 3
- Profit
- -39.7K
- Rank RO
- #274.987
- DANI QUANTUM 1998 S.R.L.
- Revenue
- 368K
- Employees
- 3
- Profit
- 4.7K
- Rank RO
- #269.166
- RUSTIC BRAD SRL
- Revenue
- 384K
- Employees
- 3
- Profit
- 295K
- Rank RO
- #263.313
- RHC RAL CRIS SRL
- Revenue
- 332K
- Employees
- 3
- Profit
- -328K
- Rank RO
- #282.801
- REVOZO S.R.L.
- Revenue
- 331K
- Employees
- 3
- Profit
- 21.2K
- Rank RO
- #283.060
- HOBBY INVEST SRL
- Revenue
- 358K
- Employees
- 3
- Profit
- -473K
- Rank RO
- #272.866
- EDILGIAR INVEST S.R.L.
- Revenue
- 360K
- Employees
- 3
- Profit
- 49.3K
- Rank RO
- #272.111
- ANDRIDALEX EDIL S.R.L.
- Revenue
- 360K
- Employees
- 3
- Profit
- 49.6K
- Rank RO
- #272.087
- PANDORA FIN CONS S.R.L.
- Revenue
- 360K
- Employees
- 3
- Profit
- 193K
- Rank RO
- #272.050
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| PREMIER LEODEN 2018 S.R.L.(current) | 358K | 3 | -22.4K | #272.594 |
| FINGA IANIS S.R.L. | 356K | 3 | 141K | #273.623 |
| BONTE BROTHERS TRADING SOLUTIONS SRL | 352K | 3 | -39.7K | #274.987 |
| DANI QUANTUM 1998 S.R.L. | 368K | 3 | 4.7K | #269.166 |
| RUSTIC BRAD SRL | 384K | 3 | 295K | #263.313 |
| RHC RAL CRIS SRL | 332K | 3 | -328K | #282.801 |
| REVOZO S.R.L. | 331K | 3 | 21.2K | #283.060 |
| HOBBY INVEST SRL | 358K | 3 | -473K | #272.866 |
| EDILGIAR INVEST S.R.L. | 360K | 3 | 49.3K | #272.111 |
| ANDRIDALEX EDIL S.R.L. | 360K | 3 | 49.6K | #272.087 |
| PANDORA FIN CONS S.R.L. | 360K | 3 | 193K | #272.050 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | PREMIER LEODEN 2018 S.R.L.(you) | FINGA IANIS S.R.L. | BONTE BROTHERS TRADING SOLUTIONS SRL | DANI QUANTUM 1998 S.R.L. | RUSTIC BRAD SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 358K | 356K | 352K | 368K | 384K |
| Profit | -22.4K | 141K | -39.7K | 4.7K | 295K |
| Margin | -6,2% | 39,7% | -11,3% | 1,3% | 76,8% |
| Employees | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “PREMIER LEODEN 2018 S.R.L.”.