PREDVALY S.R.L.
Revenue
7.4K
2024
Profit
-28.4K
2024
Employees
1
2024
Margin
-381,7%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
PREDVALY S.R.L. este o companie micro din sectorul Lemn și produse din lemn, cu sediul în VRANCEA, având o cifră de afaceri de 7.4K lei (date 2024). În industria de Lemn și produse din lemn (România), compania este #4.605 la cifra de afaceri, #5.249 la profit, #2.488 la număr angajați din 6.535 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- PREDVALY S.R.L. este o companie micro din sectorul Lemn și produse din lemn, cu sediul în VRANCEA, având o cifră de afaceri de 7.4K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -381.7%).
- Poziție în industrie
- În industria de Lemn și produse din lemn (România), compania este #4.605 la cifra de afaceri, #5.249 la profit, #2.488 la număr angajați din 6.535 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Lemn și produse din lemn (CAEN 16) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.8M lei
- Marjă medie
- 0.7%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -578.1× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Industry intelligence
Lemn și produse din lemn (CAEN 16) — 2024
Industry size
18.2B
RON revenue
Total companies
6.535
Total employees
34.322
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| SES GATI FOREST SRL | 7.6K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| HANIS HOLZ PELLETS S.R.L. | 7.4K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| ENERGOSTRUCT S.R.L. | 7.4K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| GDP GAMMA RO S.R.L. | 7.5K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| RESIN WOOD DESIGN S.R.L. | 7.4K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| AGNOSTIC DESIGN S.R.L. | 7.3K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| LINGURAR MESERII S.R.L. | 7.6K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| ARBOART S.R.L. | 7.6K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| TIB COST-STILL SRL | 7.3K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| COM-STEJARUL S.R.L. | 7.6K | 1 | Lemn și produse din lemn |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ VRANCEA
Industrie (CAEN 16)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -381.7%
- CA / angajat
- 7.4K
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 75%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 7.4K
- Profit net
- -28.4K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 7.4K | -28.4K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la PREDVALY S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- PREDVALY S.R.L.(current)
- Revenue
- 7.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -28.4K
- Rank RO
- #672.055
- SES GATI FOREST SRL
- Revenue
- 7.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -300 lei
- Rank RO
- #671.247
- HANIS HOLZ PELLETS S.R.L.
- Revenue
- 7.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -76.4K
- Rank RO
- #672.059
- ENERGOSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 7.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -73.4K
- Rank RO
- #672.214
- GDP GAMMA RO S.R.L.
- Revenue
- 7.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.9K
- Rank RO
- #671.659
- RESIN WOOD DESIGN S.R.L.
- Revenue
- 7.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.3K
- Rank RO
- #672.297
- AGNOSTIC DESIGN S.R.L.
- Revenue
- 7.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -8.9K
- Rank RO
- #672.389
- LINGURAR MESERII S.R.L.
- Revenue
- 7.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 0 lei
- Rank RO
- #671.422
- ARBOART S.R.L.
- Revenue
- 7.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -29K
- Rank RO
- #671.367
- TIB COST-STILL SRL
- Revenue
- 7.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -19.1K
- Rank RO
- #672.590
- COM-STEJARUL S.R.L.
- Revenue
- 7.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 886 lei
- Rank RO
- #671.181
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| PREDVALY S.R.L.(current) | 7.4K | 1 | -28.4K | #672.055 |
| SES GATI FOREST SRL | 7.6K | 1 | -300 lei | #671.247 |
| HANIS HOLZ PELLETS S.R.L. | 7.4K | 1 | -76.4K | #672.059 |
| ENERGOSTRUCT S.R.L. | 7.4K | 1 | -73.4K | #672.214 |
| GDP GAMMA RO S.R.L. | 7.5K | 1 | 1.9K | #671.659 |
| RESIN WOOD DESIGN S.R.L. | 7.4K | 1 | 1.3K | #672.297 |
| AGNOSTIC DESIGN S.R.L. | 7.3K | 1 | -8.9K | #672.389 |
| LINGURAR MESERII S.R.L. | 7.6K | 1 | 0 lei | #671.422 |
| ARBOART S.R.L. | 7.6K | 1 | -29K | #671.367 |
| TIB COST-STILL SRL | 7.3K | 1 | -19.1K | #672.590 |
| COM-STEJARUL S.R.L. | 7.6K | 1 | 886 lei | #671.181 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | PREDVALY S.R.L.(you) | SES GATI FOREST SRL | HANIS HOLZ PELLETS S.R.L. | ENERGOSTRUCT S.R.L. | GDP GAMMA RO S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 7.4K | 7.6K | 7.4K | 7.4K | 7.5K |
| Profit | -28.4K | -300 lei | -76.4K | -73.4K | 1.9K |
| Margin | -381,7% | -3,9% | -1027,9% | -994,0% | 25,2% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “PREDVALY S.R.L.”.