PREDA INTERMED FOREST S.R.L.
Revenue
6.1K
2024
Profit
-24.9K
2024
Employees
1
2024
Margin
-409,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
PREDA INTERMED FOREST S.R.L. este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în GIURGIU, având o cifră de afaceri de 6.1K lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #47.103 la cifra de afaceri, #53.222 la profit, #20.268 la număr angajați din 63.035 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- PREDA INTERMED FOREST S.R.L. este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în GIURGIU, având o cifră de afaceri de 6.1K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -409.9%).
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #47.103 la cifra de afaceri, #53.222 la profit, #20.268 la număr angajați din 63.035 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 46) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 8.1M lei
- Marjă medie
- 4.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -97.7× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 46) — 2024
Industry size
508B
RON revenue
Total companies
63.035
Total employees
317.294
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ELY SMART RECYCLING 2022 S.R.L. | 6K | 1 | Comerț en-gros |
| DECO ELEGANCE S.R.L. | 5.8K | 1 | Comerț en-gros |
| RED ROSE FANTASY S.R.L. | 6.9K | 1 | Comerț en-gros |
| MD VITAL COSMETICS SRL | 6.1K | 1 | Comerț en-gros |
| MIOLMA AMIS S.R.L. | 6.1K | 1 | Comerț en-gros |
| CREATIV ART PAPER S.R.L. | 6.1K | 1 | Comerț en-gros |
| FERLIVAL PREST SRL | 6.1K | 1 | Comerț en-gros |
| PETROGEC S.R.L. | 6.1K | 1 | Comerț en-gros |
| Firma (CUI 50737816) | 6.1K | 1 | Comerț en-gros |
| TECH INDUSTRIES CONSTRUCTIONS S.R.L. | 6.1K | 1 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ GIURGIU
Industrie (CAEN 46)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -409.9%
- CA / angajat
- 6.1K
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 75%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 6.1K
- Profit net
- -24.9K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 6.1K | -24.9K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 46)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la PREDA INTERMED FOREST S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- PREDA INTERMED FOREST S.R.L.(current)
- Revenue
- 6.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -24.9K
- Rank RO
- #677.153
- ELY SMART RECYCLING 2022 S.R.L.
- Revenue
- 6K
- Employees
- 1
- Profit
- -20.4K
- Rank RO
- #677.797
- DECO ELEGANCE S.R.L.
- Revenue
- 5.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -31.2K
- Rank RO
- #678.658
- RED ROSE FANTASY S.R.L.
- Revenue
- 6.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -4K
- Rank RO
- #673.995
- MD VITAL COSMETICS SRL
- Revenue
- 6.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -6.1K
- Rank RO
- #677.155
- MIOLMA AMIS S.R.L.
- Revenue
- 6.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 313 lei
- Rank RO
- #677.155
- CREATIV ART PAPER S.R.L.
- Revenue
- 6.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 322 lei
- Rank RO
- #677.139
- FERLIVAL PREST SRL
- Revenue
- 6.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 2K
- Rank RO
- #677.165
- PETROGEC S.R.L.
- Revenue
- 6.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -6.5K
- Rank RO
- #677.165
- Firma (CUI 50737816)
- Revenue
- 6.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -14.6K
- Rank RO
- #677.172
- TECH INDUSTRIES CONSTRUCTIONS S.R.L.
- Revenue
- 6.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -53.8K
- Rank RO
- #677.184
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| PREDA INTERMED FOREST S.R.L.(current) | 6.1K | 1 | -24.9K | #677.153 |
| ELY SMART RECYCLING 2022 S.R.L. | 6K | 1 | -20.4K | #677.797 |
| DECO ELEGANCE S.R.L. | 5.8K | 1 | -31.2K | #678.658 |
| RED ROSE FANTASY S.R.L. | 6.9K | 1 | -4K | #673.995 |
| MD VITAL COSMETICS SRL | 6.1K | 1 | -6.1K | #677.155 |
| MIOLMA AMIS S.R.L. | 6.1K | 1 | 313 lei | #677.155 |
| CREATIV ART PAPER S.R.L. | 6.1K | 1 | 322 lei | #677.139 |
| FERLIVAL PREST SRL | 6.1K | 1 | 2K | #677.165 |
| PETROGEC S.R.L. | 6.1K | 1 | -6.5K | #677.165 |
| Firma (CUI 50737816) | 6.1K | 1 | -14.6K | #677.172 |
| TECH INDUSTRIES CONSTRUCTIONS S.R.L. | 6.1K | 1 | -53.8K | #677.184 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | PREDA INTERMED FOREST S.R.L.(you) | ELY SMART RECYCLING 2022 S.R.L. | DECO ELEGANCE S.R.L. | RED ROSE FANTASY S.R.L. | MD VITAL COSMETICS SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 6.1K | 6K | 5.8K | 6.9K | 6.1K |
| Profit | -24.9K | -20.4K | -31.2K | -4K | -6.1K |
| Margin | -409,9% | -340,6% | -542,7% | -57,7% | -100,5% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “PREDA INTERMED FOREST S.R.L.”.