Competitori și alternative la PERFECT NORD CONSTRUCT S.R.L.
Companii similare cu PERFECT NORD CONSTRUCT S.R.L. în România: aceeași industrie (CAEN 42), același județ (MARAMURES), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| PERFECT NORD CONSTRUCT S.R.L. | 2.1M | 232K | 5 | #92.226 | #1.483 |
| CUTH TIEFBAU S.R.L. | 2.2M | 169K | 5 | #90.155 | #1.456 |
| TRANS EXCATUR SRL | 2.3M | 463K | 5 | #85.576 | #1.411 |
| VIA DACIA SRL | 2.1M | 627K | 5 | #92.829 | #1.488 |
| CLAROBTRANS S.R.L. | 2M | 99K | 5 | #93.805 | #1.503 |
| UTIL CONSTRUCT SRL | 2.1M | 570K | 5 | #90.483 | #1.464 |
| FEROMAG DISTRIBUTION S.R.L. | 2.2M | 27.1K | 5 | #90.244 | #1.460 |
| GABY PGA UTILAJE CONSTRUCT S.R.L. | 2.2M | 632K | 5 | #89.302 | #1.446 |
| SAMIR IMOBILIARE S.R.L. | 2M | 1.7M | 5 | #96.086 | #1.529 |
| SERBAN & CLAU CONCEPT CONSTRUCT S.R.L. | 2M | 1.4M | 6 | #94.765 | #1.515 |
| CONCRET MONTAIN SRL | 2.1M | 122K | 4 | #91.117 | #1.470 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 42, județ MARAMURES, cu venituri și angajați similari cu PERFECT NORD CONSTRUCT S.R.L..
- CUTH TIEFBAU S.R.L. · MARAMURES · 2.2M · Rank #90.155
- TRANS EXCATUR SRL · MARAMURES · 2.3M · Rank #85.576
- VIA DACIA SRL · ALBA · 2.1M · Rank #92.829
- CLAROBTRANS S.R.L. · SUCEAVA · 2M · Rank #93.805
- UTIL CONSTRUCT SRL · BUZAU · 2.1M · Rank #90.483
- FEROMAG DISTRIBUTION S.R.L. · BUCURESTI · 2.2M · Rank #90.244
- GABY PGA UTILAJE CONSTRUCT S.R.L. · BUCURESTI · 2.2M · Rank #89.302
- SAMIR IMOBILIARE S.R.L. · ARAD · 2M · Rank #96.086
- SERBAN & CLAU CONCEPT CONSTRUCT S.R.L. · MARAMURES · 2M · Rank #94.765
- CONCRET MONTAIN SRL · MARAMURES · 2.1M · Rank #91.117