PERFECT ARIS S.R.L.
Revenue
3M
2024
Profit
-224K
2024
Employees
22
2024
Margin
-7,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
PERFECT ARIS S.R.L. este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în PRAHOVA, având o cifră de afaceri de 3M lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #2.893 la cifra de afaceri, #38.758 la profit, #1.008 la număr angajați din 39.568 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- PERFECT ARIS S.R.L. este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în PRAHOVA, având o cifră de afaceri de 3M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -7.4%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #2.893 la cifra de afaceri, #38.758 la profit, #1.008 la număr angajați din 39.568 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 43) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 11.2%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 2.1× față de media industriei
Compania este -0.7× față de media industriei
Compania este 6.1× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 43) — 2024
Industry size
56.4B
RON revenue
Total companies
39.568
Total employees
143.570
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| GEODESIGN S.R.L. | 3M | 22 | Construcții |
| SILDOR INSTAL S.R.L. | 3.1M | 22 | Construcții |
| EVOCLIMA SISTEM INSTAL S.R.L. | 3.3M | 20 | Construcții |
| INSTAL GLOBAL SRL | 3.2M | 22 | Construcții |
| MARTECH GMN GALGRUP S.R.L. | 3.2M | 22 | Construcții |
| CLIMATICO SERVICE SRL | 3M | 23 | Construcții |
| SMART MOB GAZ S.R.L. | 3.2M | 22 | Construcții |
| DACELECTRIC SRL | 3.2M | 19 | Construcții |
| ARTVICONS S.R.L. | 3.1M | 23 | Construcții |
| AUGUSTIN EXPO CONSTRUCT BRA?OV S.R.L. | 3.1M | 20 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ PRAHOVA
Industrie (CAEN 43)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -7.4%
- CA / angajat
- 139K
- Scor risc (0–100)
- 54
- Percentil piață (CA)
- Top 8%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 3M
- Profit net
- -224K
- Angajați
- 22
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 3M | -224K | 22 |
Explore
Industry (CAEN 43)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la PERFECT ARIS S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- PERFECT ARIS S.R.L.(current)
- Revenue
- 3M
- Employees
- 22
- Profit
- -224K
- Rank RO
- #67.732
- GEODESIGN S.R.L.
- Revenue
- 3M
- Employees
- 22
- Profit
- -90.3K
- Rank RO
- #68.981
- SILDOR INSTAL S.R.L.
- Revenue
- 3.1M
- Employees
- 22
- Profit
- 43.9K
- Rank RO
- #66.122
- EVOCLIMA SISTEM INSTAL S.R.L.
- Revenue
- 3.3M
- Employees
- 20
- Profit
- 1.2M
- Rank RO
- #64.015
- INSTAL GLOBAL SRL
- Revenue
- 3.2M
- Employees
- 22
- Profit
- 3.2K
- Rank RO
- #65.948
- MARTECH GMN GALGRUP S.R.L.
- Revenue
- 3.2M
- Employees
- 22
- Profit
- 21.8K
- Rank RO
- #65.507
- CLIMATICO SERVICE SRL
- Revenue
- 3M
- Employees
- 23
- Profit
- 83.8K
- Rank RO
- #67.990
- SMART MOB GAZ S.R.L.
- Revenue
- 3.2M
- Employees
- 22
- Profit
- 120K
- Rank RO
- #64.974
- DACELECTRIC SRL
- Revenue
- 3.2M
- Employees
- 19
- Profit
- 800K
- Rank RO
- #65.188
- ARTVICONS S.R.L.
- Revenue
- 3.1M
- Employees
- 23
- Profit
- 48.7K
- Rank RO
- #66.953
- AUGUSTIN EXPO CONSTRUCT BRA?OV S.R.L.
- Revenue
- 3.1M
- Employees
- 20
- Profit
- 390K
- Rank RO
- #67.598
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| PERFECT ARIS S.R.L.(current) | 3M | 22 | -224K | #67.732 |
| GEODESIGN S.R.L. | 3M | 22 | -90.3K | #68.981 |
| SILDOR INSTAL S.R.L. | 3.1M | 22 | 43.9K | #66.122 |
| EVOCLIMA SISTEM INSTAL S.R.L. | 3.3M | 20 | 1.2M | #64.015 |
| INSTAL GLOBAL SRL | 3.2M | 22 | 3.2K | #65.948 |
| MARTECH GMN GALGRUP S.R.L. | 3.2M | 22 | 21.8K | #65.507 |
| CLIMATICO SERVICE SRL | 3M | 23 | 83.8K | #67.990 |
| SMART MOB GAZ S.R.L. | 3.2M | 22 | 120K | #64.974 |
| DACELECTRIC SRL | 3.2M | 19 | 800K | #65.188 |
| ARTVICONS S.R.L. | 3.1M | 23 | 48.7K | #66.953 |
| AUGUSTIN EXPO CONSTRUCT BRA?OV S.R.L. | 3.1M | 20 | 390K | #67.598 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | PERFECT ARIS S.R.L.(you) | GEODESIGN S.R.L. | SILDOR INSTAL S.R.L. | EVOCLIMA SISTEM INSTAL S.R.L. | INSTAL GLOBAL SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 3M | 3M | 3.1M | 3.3M | 3.2M |
| Profit | -224K | -90.3K | 43.9K | 1.2M | 3.2K |
| Margin | -7,4% | -3,0% | 1,4% | 35,3% | 0,1% |
| Employees | 22 | 22 | 22 | 20 | 22 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “PERFECT ARIS S.R.L.”.