PAY CONNECT AUTO C&A SRL
Revenue
3.4M
2024
Profit
16.4K
2024
Employees
5
2024
Margin
0,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
PAY CONNECT AUTO C&A SRL este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în ARGES, având o cifră de afaceri de 3.4M lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #10.496 la cifra de afaceri, #27.565 la profit, #8.096 la număr angajați din 63.035 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.4%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- PAY CONNECT AUTO C&A SRL este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în ARGES, având o cifră de afaceri de 3.4M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.4%.
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #10.496 la cifra de afaceri, #27.565 la profit, #8.096 la număr angajați din 63.035 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 46) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 8.1M lei
- Marjă medie
- 4.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.4× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 1.0× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 46) — 2024
Industry size
508B
RON revenue
Total companies
63.035
Total employees
317.294
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| TOBACO MULTIBRAND SRL | 3.6M | 5 | Comerț en-gros |
| VGS PACK & PRINT S.R.L. | 3.9M | 5 | Comerț en-gros |
| GOSPODARUL ITALIAN S.R.L. | 3.5M | 5 | Comerț en-gros |
| DEPOZITUL DELADAN S.R.L. | 4.1M | 5 | Comerț en-gros |
| MGC SALE 2007 SRL | 3.3M | 5 | Comerț en-gros |
| BUTTERFLY STYLE ART S.R.L. | 3.7M | 5 | Comerț en-gros |
| MANNOL RO S.R.L. | 3.7M | 5 | Comerț en-gros |
| ELECTRONICS D.M. SRL | 3.7M | 5 | Comerț en-gros |
| AMPLIUS 2000 SRL | 3.7M | 5 | Comerț en-gros |
| INOX CENTER S.R.L. | 3.7M | 5 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ARGES
Industrie (CAEN 46)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 0.4%
- CA / angajat
- 741K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 6%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 3.4M
- Profit net
- 16.4K
- Angajați
- 5
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 3.4M | 16.4K | 5 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la PAY CONNECT AUTO C&A SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- PAY CONNECT AUTO C&A SRL(current)
- Revenue
- 3.4M
- Employees
- 5
- Profit
- 16.4K
- Rank RO
- #58.458
- TOBACO MULTIBRAND SRL
- Revenue
- 3.6M
- Employees
- 5
- Profit
- 230K
- Rank RO
- #60.380
- VGS PACK & PRINT S.R.L.
- Revenue
- 3.9M
- Employees
- 5
- Profit
- 811K
- Rank RO
- #56.490
- GOSPODARUL ITALIAN S.R.L.
- Revenue
- 3.5M
- Employees
- 5
- Profit
- 67.2K
- Rank RO
- #61.283
- DEPOZITUL DELADAN S.R.L.
- Revenue
- 4.1M
- Employees
- 5
- Profit
- 104K
- Rank RO
- #54.452
- MGC SALE 2007 SRL
- Revenue
- 3.3M
- Employees
- 5
- Profit
- 432K
- Rank RO
- #64.308
- BUTTERFLY STYLE ART S.R.L.
- Revenue
- 3.7M
- Employees
- 5
- Profit
- 303K
- Rank RO
- #58.448
- MANNOL RO S.R.L.
- Revenue
- 3.7M
- Employees
- 5
- Profit
- -2.2M
- Rank RO
- #58.468
- ELECTRONICS D.M. SRL
- Revenue
- 3.7M
- Employees
- 5
- Profit
- 80.5K
- Rank RO
- #58.439
- AMPLIUS 2000 SRL
- Revenue
- 3.7M
- Employees
- 5
- Profit
- 201K
- Rank RO
- #58.485
- INOX CENTER S.R.L.
- Revenue
- 3.7M
- Employees
- 5
- Profit
- -1.6M
- Rank RO
- #58.547
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| PAY CONNECT AUTO C&A SRL(current) | 3.4M | 5 | 16.4K | #58.458 |
| TOBACO MULTIBRAND SRL | 3.6M | 5 | 230K | #60.380 |
| VGS PACK & PRINT S.R.L. | 3.9M | 5 | 811K | #56.490 |
| GOSPODARUL ITALIAN S.R.L. | 3.5M | 5 | 67.2K | #61.283 |
| DEPOZITUL DELADAN S.R.L. | 4.1M | 5 | 104K | #54.452 |
| MGC SALE 2007 SRL | 3.3M | 5 | 432K | #64.308 |
| BUTTERFLY STYLE ART S.R.L. | 3.7M | 5 | 303K | #58.448 |
| MANNOL RO S.R.L. | 3.7M | 5 | -2.2M | #58.468 |
| ELECTRONICS D.M. SRL | 3.7M | 5 | 80.5K | #58.439 |
| AMPLIUS 2000 SRL | 3.7M | 5 | 201K | #58.485 |
| INOX CENTER S.R.L. | 3.7M | 5 | -1.6M | #58.547 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | PAY CONNECT AUTO C&A SRL(you) | TOBACO MULTIBRAND SRL | VGS PACK & PRINT S.R.L. | GOSPODARUL ITALIAN S.R.L. | DEPOZITUL DELADAN S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 3.4M | 3.6M | 3.9M | 3.5M | 4.1M |
| Profit | 16.4K | 230K | 811K | 67.2K | 104K |
| Margin | 0,4% | 6,5% | 20,9% | 1,9% | 2,6% |
| Employees | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “PAY CONNECT AUTO C&A SRL”.