PATISERIA VIO S.R.L.
Revenue
0 lei
2024
Profit
0 lei
2024
Employees
—
2024
Margin
0,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
PATISERIA VIO S.R.L. este o companie din sectorul Industria alimentară, cu sediul în MARAMURES (date 2024). În industria de Industria alimentară (România), compania este #9.557 la cifra de afaceri, #6.492 la profit, #9.400 la număr angajați din 13.660 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.0%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- PATISERIA VIO S.R.L. este o companie din sectorul Industria alimentară, cu sediul în MARAMURES (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.0%.
- Poziție în industrie
- În industria de Industria alimentară (România), compania este #9.557 la cifra de afaceri, #6.492 la profit, #9.400 la număr angajați din 13.660 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Industria alimentară (CAEN 10) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 6.2M lei
- Marjă medie
- 4.9%
- Angajați medie
- 12
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Industry intelligence
Industria alimentară (CAEN 10) — 2024
Industry size
84.9B
RON revenue
Total companies
13.660
Total employees
158.407
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| HINIX GBL INVEST S.R.L. | 17.6K | 1 | Industria alimentară |
| AMIDONUL S.R.L. | 15K | 1 | Industria alimentară |
| PRUNDU S.R.L. | 17.8K | 1 | Industria alimentară |
| AVE ICE S.R.L. | 15K | 1 | Industria alimentară |
| YUMMY CAKES S.R.L. | 18.1K | 1 | Industria alimentară |
| SUB SEA FOOD S.R.L. | 16.4K | 1 | Industria alimentară |
| MAGICAL FAIRY S.R.L. | 16.5K | 1 | Industria alimentară |
| ROSI WILTON SRL | 16.5K | 1 | Industria alimentară |
| MIRU & DAMY PELET S.R.L. | 16.6K | 1 | Industria alimentară |
| FRUMU�AUA B�II SRL | 19.1K | 1 | Industria alimentară |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ MARAMURES
Industrie (CAEN 10)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 0.0%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 71%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | 0 lei | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la PATISERIA VIO S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- HINIX GBL INVEST S.R.L.
- Revenue
- 17.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -12.4K
- Rank RO
- #639.043
- AMIDONUL S.R.L.
- Revenue
- 15K
- Employees
- 1
- Profit
- -14.2K
- Rank RO
- #646.359
- PRUNDU S.R.L.
- Revenue
- 17.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 0 lei
- Rank RO
- #638.568
- AVE ICE S.R.L.
- Revenue
- 15K
- Employees
- 1
- Profit
- 0 lei
- Rank RO
- #646.875
- YUMMY CAKES S.R.L.
- Revenue
- 18.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -27.4K
- Rank RO
- #637.692
- SUB SEA FOOD S.R.L.
- Revenue
- 16.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -24.3K
- Rank RO
- #642.440
- MAGICAL FAIRY S.R.L.
- Revenue
- 16.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -9K
- Rank RO
- #642.213
- ROSI WILTON SRL
- Revenue
- 16.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.9K
- Rank RO
- #642.114
- MIRU & DAMY PELET S.R.L.
- Revenue
- 16.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -77.1K
- Rank RO
- #642.082
- FRUMU�AUA B�II SRL
- Revenue
- 19.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 418 lei
- Rank RO
- #635.132
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| HINIX GBL INVEST S.R.L. | 17.6K | 1 | -12.4K | #639.043 |
| AMIDONUL S.R.L. | 15K | 1 | -14.2K | #646.359 |
| PRUNDU S.R.L. | 17.8K | 1 | 0 lei | #638.568 |
| AVE ICE S.R.L. | 15K | 1 | 0 lei | #646.875 |
| YUMMY CAKES S.R.L. | 18.1K | 1 | -27.4K | #637.692 |
| SUB SEA FOOD S.R.L. | 16.4K | 1 | -24.3K | #642.440 |
| MAGICAL FAIRY S.R.L. | 16.5K | 1 | -9K | #642.213 |
| ROSI WILTON SRL | 16.5K | 1 | -1.9K | #642.114 |
| MIRU & DAMY PELET S.R.L. | 16.6K | 1 | -77.1K | #642.082 |
| FRUMU�AUA B�II SRL | 19.1K | 1 | 418 lei | #635.132 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | PATISERIA VIO S.R.L.(you) | HINIX GBL INVEST S.R.L. | AMIDONUL S.R.L. | PRUNDU S.R.L. | AVE ICE S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 17.6K | 15K | 17.8K | 15K |
| Profit | 0 lei | -12.4K | -14.2K | 0 lei | 0 lei |
| Margin | 0,0% | -70,4% | -94,1% | 0,0% | 0,0% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “PATISERIA VIO S.R.L.”.