PASCALIV STYL SRL
Revenue
407K
2024
Profit
539 lei
2024
Employees
4
2024
Margin
0,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
PASCALIV STYL SRL este o companie micro din sectorul Silvicultură și exploatare forestieră, cu sediul în ARGES, având o cifră de afaceri de 407K lei (date 2024). În industria de Silvicultură și exploatare forestieră (România), compania este #2.286 la cifra de afaceri, #2.641 la profit, #1.179 la număr angajați din 5.091 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.1%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- PASCALIV STYL SRL este o companie micro din sectorul Silvicultură și exploatare forestieră, cu sediul în ARGES, având o cifră de afaceri de 407K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.1%.
- Poziție în industrie
- În industria de Silvicultură și exploatare forestieră (România), compania este #2.286 la cifra de afaceri, #2.641 la profit, #1.179 la număr angajați din 5.091 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Silvicultură și exploatare forestieră (CAEN 02) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.1M lei
- Marjă medie
- 4.6%
- Angajați medie
- 7
Companie vs medie industrie
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 0.6× față de media industriei
Industry intelligence
Silvicultură și exploatare forestieră (CAEN 02) — 2024
Industry size
10.7B
RON revenue
Total companies
5.091
Total employees
33.486
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| COMPLET TOMAL SERV S.R.L. | 478K | 4 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| EXPLOATARE POIANA S.R.L. | 422K | 4 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| PRASINO NEO S.R.L. | 423K | 4 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| HIDEG ASZO SRL | 419K | 4 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| DOI VULPOI SRL | 418K | 4 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| PRONEDEIA FOREST SRL | 418K | 4 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| ATTI ISTVAN FOREST S.R.L. | 427K | 4 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| CODRU VERDE EXPLOR S.R.L. | 417K | 4 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| DIANTHUS LUMIFLOR S.R.L. | 413K | 4 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| FAMILY PRODUCTION RDU S.R.L. | 506K | 4 | Silvicultură și exploatare forestieră |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ARGES
Industrie (CAEN 02)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 0.1%
- CA / angajat
- 106K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 28%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 407K
- Profit net
- 539 lei
- Angajați
- 4
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 407K | 539 lei | 4 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la PASCALIV STYL SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- PASCALIV STYL SRL(current)
- Revenue
- 407K
- Employees
- 4
- Profit
- 539 lei
- Rank RO
- #250.979
- COMPLET TOMAL SERV S.R.L.
- Revenue
- 478K
- Employees
- 4
- Profit
- -242K
- Rank RO
- #234.747
- EXPLOATARE POIANA S.R.L.
- Revenue
- 422K
- Employees
- 4
- Profit
- -186K
- Rank RO
- #251.055
- PRASINO NEO S.R.L.
- Revenue
- 423K
- Employees
- 4
- Profit
- -69.4K
- Rank RO
- #250.822
- HIDEG ASZO SRL
- Revenue
- 419K
- Employees
- 4
- Profit
- -37.3K
- Rank RO
- #251.787
- DOI VULPOI SRL
- Revenue
- 418K
- Employees
- 4
- Profit
- 2.6K
- Rank RO
- #252.262
- PRONEDEIA FOREST SRL
- Revenue
- 418K
- Employees
- 4
- Profit
- 31.1K
- Rank RO
- #252.350
- ATTI ISTVAN FOREST S.R.L.
- Revenue
- 427K
- Employees
- 4
- Profit
- -9.8K
- Rank RO
- #249.540
- CODRU VERDE EXPLOR S.R.L.
- Revenue
- 417K
- Employees
- 4
- Profit
- 84.4K
- Rank RO
- #252.480
- DIANTHUS LUMIFLOR S.R.L.
- Revenue
- 413K
- Employees
- 4
- Profit
- -170K
- Rank RO
- #253.686
- FAMILY PRODUCTION RDU S.R.L.
- Revenue
- 506K
- Employees
- 4
- Profit
- -232K
- Rank RO
- #227.333
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| PASCALIV STYL SRL(current) | 407K | 4 | 539 lei | #250.979 |
| COMPLET TOMAL SERV S.R.L. | 478K | 4 | -242K | #234.747 |
| EXPLOATARE POIANA S.R.L. | 422K | 4 | -186K | #251.055 |
| PRASINO NEO S.R.L. | 423K | 4 | -69.4K | #250.822 |
| HIDEG ASZO SRL | 419K | 4 | -37.3K | #251.787 |
| DOI VULPOI SRL | 418K | 4 | 2.6K | #252.262 |
| PRONEDEIA FOREST SRL | 418K | 4 | 31.1K | #252.350 |
| ATTI ISTVAN FOREST S.R.L. | 427K | 4 | -9.8K | #249.540 |
| CODRU VERDE EXPLOR S.R.L. | 417K | 4 | 84.4K | #252.480 |
| DIANTHUS LUMIFLOR S.R.L. | 413K | 4 | -170K | #253.686 |
| FAMILY PRODUCTION RDU S.R.L. | 506K | 4 | -232K | #227.333 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | PASCALIV STYL SRL(you) | COMPLET TOMAL SERV S.R.L. | EXPLOATARE POIANA S.R.L. | PRASINO NEO S.R.L. | HIDEG ASZO SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 407K | 478K | 422K | 423K | 419K |
| Profit | 539 lei | -242K | -186K | -69.4K | -37.3K |
| Margin | 0,1% | -50,7% | -44,0% | -16,4% | -8,9% |
| Employees | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “PASCALIV STYL SRL”.