PANSEG ONE SRL
Revenue
0 lei
2024
Profit
-8 lei
2024
Employees
—
2024
Margin
-0,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
PANSEG ONE SRL este o companie din sectorul Industria alimentară, cu sediul în DOLJ (date 2024). În industria de Industria alimentară (România), compania este #10.066 la cifra de afaceri, #8.220 la profit, #9.400 la număr angajați din 13.660 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- PANSEG ONE SRL este o companie din sectorul Industria alimentară, cu sediul în DOLJ (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -0.2%).
- Poziție în industrie
- În industria de Industria alimentară (România), compania este #10.066 la cifra de afaceri, #8.220 la profit, #9.400 la număr angajați din 13.660 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Industria alimentară (CAEN 10) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 6.2M lei
- Marjă medie
- 4.9%
- Angajați medie
- 12
Companie vs medie industrie
Compania este -0.0× față de media industriei
Industry intelligence
Industria alimentară (CAEN 10) — 2024
Industry size
84.9B
RON revenue
Total companies
13.660
Total employees
158.407
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| VULENA IMPEX S.R.L. | 5K | 1 | Industria alimentară |
| Firma (CUI 50546093) | 4.9K | 1 | Industria alimentară |
| INTEGRAL AGRICOLA S.R.L. | 4.9K | 1 | Industria alimentară |
| ROXANA SRL | 5K | 1 | Industria alimentară |
| DOUX LUPU S.R.L. | 4.9K | 1 | Industria alimentară |
| MATHIDAVI S.R.L. | 4.2K | 1 | Industria alimentară |
| "BEL-STO" S.R.L. | 5K | 1 | Industria alimentară |
| IVAN S.R.L. | 5K | 1 | Industria alimentară |
| LABORATOR COFETARIE DIANA S.R.L. | 5K | 1 | Industria alimentară |
| MOLD-LACTIS COOPERATIV� AGRICOL� | 5K | 1 | Industria alimentară |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 10)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -0.2%
- Scor risc (0–100)
- 50
- Percentil piață (CA)
- Top 76%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- -8 lei
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | -8 lei | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la PANSEG ONE SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- VULENA IMPEX S.R.L.
- Revenue
- 5K
- Employees
- 1
- Profit
- -10.4K
- Rank RO
- #681.623
- Firma (CUI 50546093)
- Revenue
- 4.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -2.5K
- Rank RO
- #682.611
- INTEGRAL AGRICOLA S.R.L.
- Revenue
- 4.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.4K
- Rank RO
- #682.634
- ROXANA SRL
- Revenue
- 5K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.4K
- Rank RO
- #682.424
- DOUX LUPU S.R.L.
- Revenue
- 4.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -5.1K
- Rank RO
- #682.689
- MATHIDAVI S.R.L.
- Revenue
- 4.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -41.6K
- Rank RO
- #685.492
- "BEL-STO" S.R.L.
- Revenue
- 5K
- Employees
- 1
- Profit
- 0 lei
- Rank RO
- #681.623
- IVAN S.R.L.
- Revenue
- 5K
- Employees
- 1
- Profit
- -15.9K
- Rank RO
- #681.623
- LABORATOR COFETARIE DIANA S.R.L.
- Revenue
- 5K
- Employees
- 1
- Profit
- -2.1K
- Rank RO
- #681.623
- MOLD-LACTIS COOPERATIV� AGRICOL�
- Revenue
- 5K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.2K
- Rank RO
- #681.623
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| VULENA IMPEX S.R.L. | 5K | 1 | -10.4K | #681.623 |
| Firma (CUI 50546093) | 4.9K | 1 | -2.5K | #682.611 |
| INTEGRAL AGRICOLA S.R.L. | 4.9K | 1 | 2.4K | #682.634 |
| ROXANA SRL | 5K | 1 | 3.4K | #682.424 |
| DOUX LUPU S.R.L. | 4.9K | 1 | -5.1K | #682.689 |
| MATHIDAVI S.R.L. | 4.2K | 1 | -41.6K | #685.492 |
| "BEL-STO" S.R.L. | 5K | 1 | 0 lei | #681.623 |
| IVAN S.R.L. | 5K | 1 | -15.9K | #681.623 |
| LABORATOR COFETARIE DIANA S.R.L. | 5K | 1 | -2.1K | #681.623 |
| MOLD-LACTIS COOPERATIV� AGRICOL� | 5K | 1 | 3.2K | #681.623 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | PANSEG ONE SRL(you) | VULENA IMPEX S.R.L. | Firma (CUI 50546093) | INTEGRAL AGRICOLA S.R.L. | ROXANA SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 5K | 4.9K | 4.9K | 5K |
| Profit | -8 lei | -10.4K | -2.5K | 2.4K | 3.4K |
| Margin | -0,2% | -208,5% | -50,1% | 48,4% | 68,2% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “PANSEG ONE SRL”.