PANEL PRO CONSTRUCT S.R.L.
Revenue
1.3K
2024
Profit
-11K
2024
Employees
1
2024
Margin
-871,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
PANEL PRO CONSTRUCT S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 1.3K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #41.370 la cifra de afaceri, #42.079 la profit, #19.821 la număr angajați din 56.726 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- PANEL PRO CONSTRUCT S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 1.3K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -871.8%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #41.370 la cifra de afaceri, #42.079 la profit, #19.821 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -88.7× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| SETA INVESTMENT MANAGEMENT S.R.L. | 1.2K | 1 | Construcții |
| LOGISTIC DEVELOPER SRL | 1.2K | 1 | Construcții |
| ONE BELT ONE ROAD SRL | 1.2K | 1 | Construcții |
| SELTEC S.R.L. | 1.2K | 1 | Construcții |
| ONCOMED CLINIC SRL | 1.2K | 1 | Construcții |
| JUDESCU CONSTRUCT S.R.L. | 1.4K | 1 | Construcții |
| SIMPLY BLUE S.R.L. | 1.4K | 1 | Construcții |
| UBA UTILAJE RENT S.R.L. | 1.4K | 1 | Construcții |
| HARCO GRUP S.R.L. | 1.3K | 1 | Construcții |
| MD MIHU CONSTRUCT S.R.L. | 1.3K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ILFOV
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -871.8%
- CA / angajat
- 1.3K
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 78%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.3K
- Profit net
- -11K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.3K | -11K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 41)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la PANEL PRO CONSTRUCT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- PANEL PRO CONSTRUCT S.R.L.(current)
- Revenue
- 1.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -11K
- Rank RO
- #702.394
- SETA INVESTMENT MANAGEMENT S.R.L.
- Revenue
- 1.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -281K
- Rank RO
- #702.494
- LOGISTIC DEVELOPER SRL
- Revenue
- 1.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 44 lei
- Rank RO
- #702.502
- ONE BELT ONE ROAD SRL
- Revenue
- 1.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -110K
- Rank RO
- #702.631
- SELTEC S.R.L.
- Revenue
- 1.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -19.4K
- Rank RO
- #702.783
- ONCOMED CLINIC SRL
- Revenue
- 1.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.3K
- Rank RO
- #703.002
- JUDESCU CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 1.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -7K
- Rank RO
- #701.687
- SIMPLY BLUE S.R.L.
- Revenue
- 1.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -9.4K
- Rank RO
- #701.437
- UBA UTILAJE RENT S.R.L.
- Revenue
- 1.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 382 lei
- Rank RO
- #701.241
- HARCO GRUP S.R.L.
- Revenue
- 1.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.2K
- Rank RO
- #702.373
- MD MIHU CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 1.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -86.8K
- Rank RO
- #702.373
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| PANEL PRO CONSTRUCT S.R.L.(current) | 1.3K | 1 | -11K | #702.394 |
| SETA INVESTMENT MANAGEMENT S.R.L. | 1.2K | 1 | -281K | #702.494 |
| LOGISTIC DEVELOPER SRL | 1.2K | 1 | 44 lei | #702.502 |
| ONE BELT ONE ROAD SRL | 1.2K | 1 | -110K | #702.631 |
| SELTEC S.R.L. | 1.2K | 1 | -19.4K | #702.783 |
| ONCOMED CLINIC SRL | 1.2K | 1 | -1.3K | #703.002 |
| JUDESCU CONSTRUCT S.R.L. | 1.4K | 1 | -7K | #701.687 |
| SIMPLY BLUE S.R.L. | 1.4K | 1 | -9.4K | #701.437 |
| UBA UTILAJE RENT S.R.L. | 1.4K | 1 | 382 lei | #701.241 |
| HARCO GRUP S.R.L. | 1.3K | 1 | -1.2K | #702.373 |
| MD MIHU CONSTRUCT S.R.L. | 1.3K | 1 | -86.8K | #702.373 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | PANEL PRO CONSTRUCT S.R.L.(you) | SETA INVESTMENT MANAGEMENT S.R.L. | LOGISTIC DEVELOPER SRL | ONE BELT ONE ROAD SRL | SELTEC S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.3K | 1.2K | 1.2K | 1.2K | 1.2K |
| Profit | -11K | -281K | 44 lei | -110K | -19.4K |
| Margin | -871,8% | -22534,7% | 3,5% | -8941,2% | -1619,5% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “PANEL PRO CONSTRUCT S.R.L.”.