PANDORA LOGISTIC SERVICES S.R.L.
Revenue
673K
2024
Profit
160K
2024
Employees
5
2024
Margin
23,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
PANDORA LOGISTIC SERVICES S.R.L. este o companie mică din sectorul Transport, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 673K lei (date 2024). În industria de Transport (România), compania este #14.131 la cifra de afaceri, #6.090 la profit, #6.054 la număr angajați din 69.154 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 23.8%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- PANDORA LOGISTIC SERVICES S.R.L. este o companie mică din sectorul Transport, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 673K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 23.8%.
- Poziție în industrie
- În industria de Transport (România), compania este #14.131 la cifra de afaceri, #6.090 la profit, #6.054 la număr angajați din 69.154 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Transport (CAEN 49) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 4.3%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.5× față de media industriei
Compania este 5.5× față de media industriei
Compania este 1.5× față de media industriei
Industry intelligence
Transport (CAEN 49) — 2024
Industry size
96.4B
RON revenue
Total companies
69.154
Total employees
224.808
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| UNIPAS CONCEPT SRL | 686K | 5 | Transport |
| BENEME ALTERNATIV S.R.L. | 692K | 5 | Transport |
| STOEAN7SPEED S.R.L. | 709K | 5 | Transport |
| BEST RENT GRUP S.R.L. | 721K | 5 | Transport |
| GENN COMSERV S.R.L. | 721K | 5 | Transport |
| ALX GRAS SPEED SRL | 730K | 5 | Transport |
| EAGLE TRADE TRANS SRL | 735K | 5 | Transport |
| TAVIS TEX SRL | 673K | 5 | Transport |
| GEBAMY TRANS IMPEX SRL | 674K | 5 | Transport |
| DBR ARIS LINES S.R.L. | 585K | 5 | Transport |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 49)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 23.8%
- CA / angajat
- 135K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 22%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 673K
- Profit net
- 160K
- Angajați
- 5
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 673K | 160K | 5 |
Explore
Industry (CAEN 49)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la PANDORA LOGISTIC SERVICES S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- PANDORA LOGISTIC SERVICES S.R.L.(current)
- Revenue
- 673K
- Employees
- 5
- Profit
- 160K
- Rank RO
- #193.761
- UNIPAS CONCEPT SRL
- Revenue
- 686K
- Employees
- 5
- Profit
- 22.1K
- Rank RO
- #191.642
- BENEME ALTERNATIV S.R.L.
- Revenue
- 692K
- Employees
- 5
- Profit
- -175K
- Rank RO
- #190.663
- STOEAN7SPEED S.R.L.
- Revenue
- 709K
- Employees
- 5
- Profit
- 269K
- Rank RO
- #188.021
- BEST RENT GRUP S.R.L.
- Revenue
- 721K
- Employees
- 5
- Profit
- 86.2K
- Rank RO
- #186.257
- GENN COMSERV S.R.L.
- Revenue
- 721K
- Employees
- 5
- Profit
- 14.7K
- Rank RO
- #186.229
- ALX GRAS SPEED SRL
- Revenue
- 730K
- Employees
- 5
- Profit
- 79.3K
- Rank RO
- #184.820
- EAGLE TRADE TRANS SRL
- Revenue
- 735K
- Employees
- 5
- Profit
- 47.2K
- Rank RO
- #184.187
- TAVIS TEX SRL
- Revenue
- 673K
- Employees
- 5
- Profit
- 36.3K
- Rank RO
- #193.713
- GEBAMY TRANS IMPEX SRL
- Revenue
- 674K
- Employees
- 5
- Profit
- 6.6K
- Rank RO
- #193.620
- DBR ARIS LINES S.R.L.
- Revenue
- 585K
- Employees
- 5
- Profit
- -197K
- Rank RO
- #209.980
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| PANDORA LOGISTIC SERVICES S.R.L.(current) | 673K | 5 | 160K | #193.761 |
| UNIPAS CONCEPT SRL | 686K | 5 | 22.1K | #191.642 |
| BENEME ALTERNATIV S.R.L. | 692K | 5 | -175K | #190.663 |
| STOEAN7SPEED S.R.L. | 709K | 5 | 269K | #188.021 |
| BEST RENT GRUP S.R.L. | 721K | 5 | 86.2K | #186.257 |
| GENN COMSERV S.R.L. | 721K | 5 | 14.7K | #186.229 |
| ALX GRAS SPEED SRL | 730K | 5 | 79.3K | #184.820 |
| EAGLE TRADE TRANS SRL | 735K | 5 | 47.2K | #184.187 |
| TAVIS TEX SRL | 673K | 5 | 36.3K | #193.713 |
| GEBAMY TRANS IMPEX SRL | 674K | 5 | 6.6K | #193.620 |
| DBR ARIS LINES S.R.L. | 585K | 5 | -197K | #209.980 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | PANDORA LOGISTIC SERVICES S.R.L.(you) | UNIPAS CONCEPT SRL | BENEME ALTERNATIV S.R.L. | STOEAN7SPEED S.R.L. | BEST RENT GRUP S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 673K | 686K | 692K | 709K | 721K |
| Profit | 160K | 22.1K | -175K | 269K | 86.2K |
| Margin | 23,8% | 3,2% | -25,2% | 37,9% | 12,0% |
| Employees | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “PANDORA LOGISTIC SERVICES S.R.L.”.