Revenue

3.1M

2024

Profit

755K

2024

Employees

18

2024

Margin

24,1%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

OZTEKLER RO S.R.L. este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 3.1M lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #5.012 la cifra de afaceri, #3.551 la profit, #1.890 la număr angajați din 56.726 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 24.1%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
OZTEKLER RO S.R.L. este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 3.1M lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 24.1%.
Poziție în industrie
În industria de Construcții (România), compania este #5.012 la cifra de afaceri, #3.551 la profit, #1.890 la număr angajați din 56.726 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#5.012 din 56.726 companii

Top 8.8%

Vezi clasamentul

După profit

#3.551 din 56.726 companii

Top 6.3%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#1.890 din 56.726 companii

Top 3.3%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
2.3M lei
Marjă medie
9.8%
Angajați medie
4

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri3.1M lei vs medie industrie 2.3M lei

Compania este 1.4× față de media industriei

Marjă profit24.1% vs medie industrie 9.8%

Compania este 2.5× față de media industriei

Angajați18 vs medie industrie 4

Compania este 4.9× față de media industriei

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
YFF C MADI CONSTRUCT S.R.L.3.1M17Construcții
GIBECOM RESIDENCE SRL3.3M17Construcții
PRIMEJDIE CONSTRUCT S.R.L.3M17Construcții
AMIS M.E CONSTRUCT MONTAJ S.R.L.3.2M18Construcții
AGROTRANS INDUSTRIAL SRL3.2M18Construcții
INTERLINK SISTEM SRL3.2M18Construcții
ZENIT 2000 SRL3M18Construcții
DOMI GRUP CONSTRUCT SRL3M16Construcții
AMADORA WOODHOUSE SRL3.3M18Construcții
HYBRID FACTORY SRL3.2M19Construcții

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
24.1%
CA / angajat
174K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 7%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    3.1M
    Profit net
    755K
    Angajați
    18

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la OZTEKLER RO S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricOZTEKLER RO S.R.L.(you)YFF C MADI CONSTRUCT S.R.L.GIBECOM RESIDENCE SRLPRIMEJDIE CONSTRUCT S.R.L.AMIS M.E CONSTRUCT MONTAJ S.R.L.
Revenue
3.1M
3.1M
3.3M
3M
3.2M
Profit
755K
330K
38.3K
171K
295K
Margin
24,1%
10,7%
1,2%
5,8%
9,3%
Employees
18
17
17
17
18
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “OZTEKLER RO S.R.L.”.