OZ MANTA� TRANS S.R.L.
Revenue
107K
2024
Profit
-289K
2024
Employees
3
2024
Margin
-96,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
OZ MANTA� TRANS S.R.L. este o companie micro din sectorul Transport, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 107K lei (date 2024). În industria de Transport (România), compania este #22.737 la cifra de afaceri, #68.298 la profit, #9.481 la număr angajați din 69.154 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- OZ MANTA� TRANS S.R.L. este o companie micro din sectorul Transport, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 107K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -96.1%).
- Poziție în industrie
- În industria de Transport (România), compania este #22.737 la cifra de afaceri, #68.298 la profit, #9.481 la număr angajați din 69.154 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Transport (CAEN 49) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 4.3%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este -22.4× față de media industriei
Compania este 0.9× față de media industriei
Industry intelligence
Transport (CAEN 49) — 2024
Industry size
96.4B
RON revenue
Total companies
69.154
Total employees
224.808
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ONLINE MOBILITY SERVICES S.R.L. | 299K | 3 | Transport |
| VASYSAX PREMIUM S.R.L. | 303K | 3 | Transport |
| AUTO FAST EMC S.R.L. | 295K | 3 | Transport |
| DIALES URBAN SOLUTION S.R.L. | 294K | 3 | Transport |
| FAST WORKING TEAM SRL | 308K | 3 | Transport |
| RAMADA TRANS LOGISTIC S.R.L. | 292K | 3 | Transport |
| LYOGRUP NETWORK S.R.L. | 292K | 3 | Transport |
| COM.GAZ TRANSPORT S.R.L. | 290K | 3 | Transport |
| GVR & LEAF LOGISTIC S.R.L. | 290K | 3 | Transport |
| IRENNE GIN LOGISTIC S.R.L. | 286K | 3 | Transport |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ILFOV
Industrie (CAEN 49)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -96.1%
- CA / angajat
- 100K
- Scor risc (0–100)
- 98
- Percentil piață (CA)
- Top 33%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 107K
- Profit net
- -289K
- Angajați
- 3
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 107K | -289K | 3 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la OZ MANTA� TRANS S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- OZ MANTA� TRANS S.R.L.(current)
- Revenue
- 107K
- Employees
- 3
- Profit
- -289K
- Rank RO
- #296.796
- ONLINE MOBILITY SERVICES S.R.L.
- Revenue
- 299K
- Employees
- 3
- Profit
- 228K
- Rank RO
- #299.232
- VASYSAX PREMIUM S.R.L.
- Revenue
- 303K
- Employees
- 3
- Profit
- 8.3K
- Rank RO
- #295.368
- AUTO FAST EMC S.R.L.
- Revenue
- 295K
- Employees
- 3
- Profit
- 34.2K
- Rank RO
- #307.097
- DIALES URBAN SOLUTION S.R.L.
- Revenue
- 294K
- Employees
- 3
- Profit
- 45.8K
- Rank RO
- #308.955
- FAST WORKING TEAM SRL
- Revenue
- 308K
- Employees
- 3
- Profit
- -43.4K
- Rank RO
- #292.862
- RAMADA TRANS LOGISTIC S.R.L.
- Revenue
- 292K
- Employees
- 3
- Profit
- -53.4K
- Rank RO
- #310.995
- LYOGRUP NETWORK S.R.L.
- Revenue
- 292K
- Employees
- 3
- Profit
- -52.1K
- Rank RO
- #311.853
- COM.GAZ TRANSPORT S.R.L.
- Revenue
- 290K
- Employees
- 3
- Profit
- 23.7K
- Rank RO
- #313.825
- GVR & LEAF LOGISTIC S.R.L.
- Revenue
- 290K
- Employees
- 3
- Profit
- -87.9K
- Rank RO
- #313.857
- IRENNE GIN LOGISTIC S.R.L.
- Revenue
- 286K
- Employees
- 3
- Profit
- 31.2K
- Rank RO
- #318.020
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| OZ MANTA� TRANS S.R.L.(current) | 107K | 3 | -289K | #296.796 |
| ONLINE MOBILITY SERVICES S.R.L. | 299K | 3 | 228K | #299.232 |
| VASYSAX PREMIUM S.R.L. | 303K | 3 | 8.3K | #295.368 |
| AUTO FAST EMC S.R.L. | 295K | 3 | 34.2K | #307.097 |
| DIALES URBAN SOLUTION S.R.L. | 294K | 3 | 45.8K | #308.955 |
| FAST WORKING TEAM SRL | 308K | 3 | -43.4K | #292.862 |
| RAMADA TRANS LOGISTIC S.R.L. | 292K | 3 | -53.4K | #310.995 |
| LYOGRUP NETWORK S.R.L. | 292K | 3 | -52.1K | #311.853 |
| COM.GAZ TRANSPORT S.R.L. | 290K | 3 | 23.7K | #313.825 |
| GVR & LEAF LOGISTIC S.R.L. | 290K | 3 | -87.9K | #313.857 |
| IRENNE GIN LOGISTIC S.R.L. | 286K | 3 | 31.2K | #318.020 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | OZ MANTA� TRANS S.R.L.(you) | ONLINE MOBILITY SERVICES S.R.L. | VASYSAX PREMIUM S.R.L. | AUTO FAST EMC S.R.L. | DIALES URBAN SOLUTION S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 107K | 299K | 303K | 295K | 294K |
| Profit | -289K | 228K | 8.3K | 34.2K | 45.8K |
| Margin | -96,1% | 76,3% | 2,7% | 11,6% | 15,6% |
| Employees | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “OZ MANTA� TRANS S.R.L.”.