OSZKAR CONS S.R.L.
Revenue
271K
2024
Profit
-147K
2024
Employees
5
2024
Margin
-54,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
OSZKAR CONS S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în MURES, având o cifră de afaceri de 271K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #15.837 la cifra de afaceri, #38.231 la profit, #5.341 la număr angajați din 39.568 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- OSZKAR CONS S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în MURES, având o cifră de afaceri de 271K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -54.3%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #15.837 la cifra de afaceri, #38.231 la profit, #5.341 la număr angajați din 39.568 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 43) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 11.2%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este -4.8× față de media industriei
Compania este 1.4× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 43) — 2024
Industry size
56.4B
RON revenue
Total companies
39.568
Total employees
143.570
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| PAINT & BAU BIRO SRL | 280K | 5 | Construcții |
| RESTAURO TRANSYLVANIAE S.R.L. | 292K | 5 | Construcții |
| MANUFACTUR PARQUET SRL | 311K | 5 | Construcții |
| COTY DESIGN SOLUTION SRL | 270K | 5 | Construcții |
| SIMCONSTRUCT SRL | 274K | 5 | Construcții |
| REZOLIT SRL | 232K | 5 | Construcții |
| CENTRAL SISTEMS INSTAL TIM S.R.L. | 267K | 5 | Construcții |
| COSADI AMBIENT S.R.L. | 275K | 5 | Construcții |
| PROWORK SYSTEM S.R.L. | 275K | 5 | Construcții |
| CYSA SRL | 266K | 5 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ MURES
Industrie (CAEN 43)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -54.3%
- CA / angajat
- 54.1K
- Scor risc (0–100)
- 77
- Percentil piață (CA)
- Top 37%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 271K
- Profit net
- -147K
- Angajați
- 5
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 271K | -147K | 5 |
Explore
Industry (CAEN 43)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la OSZKAR CONS S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- OSZKAR CONS S.R.L.(current)
- Revenue
- 271K
- Employees
- 5
- Profit
- -147K
- Rank RO
- #331.326
- PAINT & BAU BIRO SRL
- Revenue
- 280K
- Employees
- 5
- Profit
- -18.5K
- Rank RO
- #323.436
- RESTAURO TRANSYLVANIAE S.R.L.
- Revenue
- 292K
- Employees
- 5
- Profit
- -91.9K
- Rank RO
- #311.340
- MANUFACTUR PARQUET SRL
- Revenue
- 311K
- Employees
- 5
- Profit
- -16.9K
- Rank RO
- #291.448
- COTY DESIGN SOLUTION SRL
- Revenue
- 270K
- Employees
- 5
- Profit
- -27.8K
- Rank RO
- #331.967
- SIMCONSTRUCT SRL
- Revenue
- 274K
- Employees
- 5
- Profit
- 10.2K
- Rank RO
- #328.975
- REZOLIT SRL
- Revenue
- 232K
- Employees
- 5
- Profit
- -322K
- Rank RO
- #360.889
- CENTRAL SISTEMS INSTAL TIM S.R.L.
- Revenue
- 267K
- Employees
- 5
- Profit
- -57.7K
- Rank RO
- #334.152
- COSADI AMBIENT S.R.L.
- Revenue
- 275K
- Employees
- 5
- Profit
- -23.4K
- Rank RO
- #328.056
- PROWORK SYSTEM S.R.L.
- Revenue
- 275K
- Employees
- 5
- Profit
- 187K
- Rank RO
- #327.974
- CYSA SRL
- Revenue
- 266K
- Employees
- 5
- Profit
- -121K
- Rank RO
- #334.568
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| OSZKAR CONS S.R.L.(current) | 271K | 5 | -147K | #331.326 |
| PAINT & BAU BIRO SRL | 280K | 5 | -18.5K | #323.436 |
| RESTAURO TRANSYLVANIAE S.R.L. | 292K | 5 | -91.9K | #311.340 |
| MANUFACTUR PARQUET SRL | 311K | 5 | -16.9K | #291.448 |
| COTY DESIGN SOLUTION SRL | 270K | 5 | -27.8K | #331.967 |
| SIMCONSTRUCT SRL | 274K | 5 | 10.2K | #328.975 |
| REZOLIT SRL | 232K | 5 | -322K | #360.889 |
| CENTRAL SISTEMS INSTAL TIM S.R.L. | 267K | 5 | -57.7K | #334.152 |
| COSADI AMBIENT S.R.L. | 275K | 5 | -23.4K | #328.056 |
| PROWORK SYSTEM S.R.L. | 275K | 5 | 187K | #327.974 |
| CYSA SRL | 266K | 5 | -121K | #334.568 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | OSZKAR CONS S.R.L.(you) | PAINT & BAU BIRO SRL | RESTAURO TRANSYLVANIAE S.R.L. | MANUFACTUR PARQUET SRL | COTY DESIGN SOLUTION SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 271K | 280K | 292K | 311K | 270K |
| Profit | -147K | -18.5K | -91.9K | -16.9K | -27.8K |
| Margin | -54,3% | -6,6% | -31,5% | -5,4% | -10,3% |
| Employees | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “OSZKAR CONS S.R.L.”.