ORSAINTEX 2017 SRL
Revenue
11K
2024
Profit
-17.5K
2024
Employees
1
2024
Margin
-159,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ORSAINTEX 2017 SRL este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în MEHEDINTI, având o cifră de afaceri de 11K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #38.926 la cifra de afaceri, #43.700 la profit, #19.821 la număr angajați din 56.726 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ORSAINTEX 2017 SRL este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în MEHEDINTI, având o cifră de afaceri de 11K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -159.5%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #38.926 la cifra de afaceri, #43.700 la profit, #19.821 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -16.2× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| LASER CONSTRUCT DROBETA SRL | 11.8K | 1 | Construcții |
| PRESTATIONS VITICOLES ET CONSTRUCTION FLORIAN S.R.L. | 12.6K | 1 | Construcții |
| AISZICONS GLOBAL S.R.L. | 11K | 1 | Construcții |
| ALTER CRIPTIC RO S.R.L. | 11K | 1 | Construcții |
| ANTONIO ALESIA CONSTRUCT S.R.L. | 11K | 1 | Construcții |
| CERNE�TEAN-ANA. SRL | 11K | 1 | Construcții |
| CORAL NEVA CONSTRUCT S.R.L. | 11K | 1 | Construcții |
| DALAN DINCO DESIGN S.R.L. | 11K | 1 | Construcții |
| DERATIX PLUS S.R.L. | 11K | 1 | Construcții |
| ELVLAD CLD SRL | 11K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ MEHEDINTI
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -159.5%
- CA / angajat
- 11K
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 73%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 11K
- Profit net
- -17.5K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 11K | -17.5K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 41)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ORSAINTEX 2017 SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ORSAINTEX 2017 SRL(current)
- Revenue
- 11K
- Employees
- 1
- Profit
- -17.5K
- Rank RO
- #659.005
- LASER CONSTRUCT DROBETA SRL
- Revenue
- 11.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -19.5K
- Rank RO
- #656.442
- PRESTATIONS VITICOLES ET CONSTRUCTION FLORIAN S.R.L.
- Revenue
- 12.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -66.2K
- Rank RO
- #653.921
- AISZICONS GLOBAL S.R.L.
- Revenue
- 11K
- Employees
- 1
- Profit
- 6.5K
- Rank RO
- #659.005
- ALTER CRIPTIC RO S.R.L.
- Revenue
- 11K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.9K
- Rank RO
- #659.005
- ANTONIO ALESIA CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 11K
- Employees
- 1
- Profit
- -26.2K
- Rank RO
- #659.005
- CERNE�TEAN-ANA. SRL
- Revenue
- 11K
- Employees
- 1
- Profit
- -5.2K
- Rank RO
- #659.005
- CORAL NEVA CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 11K
- Employees
- 1
- Profit
- 9.5K
- Rank RO
- #659.005
- DALAN DINCO DESIGN S.R.L.
- Revenue
- 11K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.4K
- Rank RO
- #659.005
- DERATIX PLUS S.R.L.
- Revenue
- 11K
- Employees
- 1
- Profit
- -5.4K
- Rank RO
- #659.005
- ELVLAD CLD SRL
- Revenue
- 11K
- Employees
- 1
- Profit
- -12.9K
- Rank RO
- #659.005
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ORSAINTEX 2017 SRL(current) | 11K | 1 | -17.5K | #659.005 |
| LASER CONSTRUCT DROBETA SRL | 11.8K | 1 | -19.5K | #656.442 |
| PRESTATIONS VITICOLES ET CONSTRUCTION FLORIAN S.R.L. | 12.6K | 1 | -66.2K | #653.921 |
| AISZICONS GLOBAL S.R.L. | 11K | 1 | 6.5K | #659.005 |
| ALTER CRIPTIC RO S.R.L. | 11K | 1 | 1.9K | #659.005 |
| ANTONIO ALESIA CONSTRUCT S.R.L. | 11K | 1 | -26.2K | #659.005 |
| CERNE�TEAN-ANA. SRL | 11K | 1 | -5.2K | #659.005 |
| CORAL NEVA CONSTRUCT S.R.L. | 11K | 1 | 9.5K | #659.005 |
| DALAN DINCO DESIGN S.R.L. | 11K | 1 | 5.4K | #659.005 |
| DERATIX PLUS S.R.L. | 11K | 1 | -5.4K | #659.005 |
| ELVLAD CLD SRL | 11K | 1 | -12.9K | #659.005 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ORSAINTEX 2017 SRL(you) | LASER CONSTRUCT DROBETA SRL | PRESTATIONS VITICOLES ET CONSTRUCTION FLORIAN S.R.L. | AISZICONS GLOBAL S.R.L. | ALTER CRIPTIC RO S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 11K | 11.8K | 12.6K | 11K | 11K |
| Profit | -17.5K | -19.5K | -66.2K | 6.5K | 1.9K |
| Margin | -159,5% | -164,4% | -525,9% | 59,3% | 17,1% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ORSAINTEX 2017 SRL”.