ORSA ASFALT SRL
Revenue
0 lei
2024
Profit
-207K
2024
Employees
1
2024
Margin
-631,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ORSA ASFALT SRL este o companie din sectorul Construcții, cu sediul în SIBIU (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #3.971 la cifra de afaceri, #5.077 la profit, #2.706 la număr angajați din 5.424 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ORSA ASFALT SRL este o companie din sectorul Construcții, cu sediul în SIBIU (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -631.3%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #3.971 la cifra de afaceri, #5.077 la profit, #2.706 la număr angajați din 5.424 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 42) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 12.4M lei
- Marjă medie
- 7.1%
- Angajați medie
- 15
Companie vs medie industrie
Compania este -89.3× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 42) — 2024
Industry size
67.3B
RON revenue
Total companies
5.424
Total employees
81.073
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| MAN INFO SERV SRL | 32K | 1 | Construcții |
| BUNEA ROTRANS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITAT� | 31.1K | 1 | Construcții |
| REM SIB SOLUTIONS S.R.L. | 30.1K | 1 | Construcții |
| ACDC S.R.L. | 36.9K | 1 | Construcții |
| MAC-ADY IMPEX SRL | 32.7K | 1 | Construcții |
| NORA IMPEX EIS SRL | 32.9K | 1 | Construcții |
| �NTREPRINDEREA DE DRUMURI �I PODURI GORJ SA | 32.5K | 1 | Construcții |
| METAL YAPI SRL | 32.5K | 1 | Construcții |
| BESACONSTRUCTION COMPANY SRL | 32.5K | 1 | Construcții |
| PASSAGE CONSTRUCT S.R.L. | 33.2K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SIBIU
Industrie (CAEN 42)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -631.3%
- CA / angajat
- 32.8K
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 67%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- -207K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | -207K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 42)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ORSA ASFALT SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ORSA ASFALT SRL(current)
- Revenue
- 0 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -207K
- Rank RO
- #601.971
- MAN INFO SERV SRL
- Revenue
- 32K
- Employees
- 1
- Profit
- 20.3K
- Rank RO
- #603.590
- BUNEA ROTRANS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITAT�
- Revenue
- 31.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.5K
- Rank RO
- #605.551
- REM SIB SOLUTIONS S.R.L.
- Revenue
- 30.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.6K
- Rank RO
- #607.680
- ACDC S.R.L.
- Revenue
- 36.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -28.5K
- Rank RO
- #593.303
- MAC-ADY IMPEX SRL
- Revenue
- 32.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.1K
- Rank RO
- #602.181
- NORA IMPEX EIS SRL
- Revenue
- 32.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -9.3K
- Rank RO
- #601.613
- �NTREPRINDEREA DE DRUMURI �I PODURI GORJ SA
- Revenue
- 32.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -165K
- Rank RO
- #602.527
- METAL YAPI SRL
- Revenue
- 32.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -63.9K
- Rank RO
- #602.641
- BESACONSTRUCTION COMPANY SRL
- Revenue
- 32.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -7.6K
- Rank RO
- #602.651
- PASSAGE CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 33.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -36.6K
- Rank RO
- #601.107
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ORSA ASFALT SRL(current) | 0 lei | 1 | -207K | #601.971 |
| MAN INFO SERV SRL | 32K | 1 | 20.3K | #603.590 |
| BUNEA ROTRANS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITAT� | 31.1K | 1 | 4.5K | #605.551 |
| REM SIB SOLUTIONS S.R.L. | 30.1K | 1 | 3.6K | #607.680 |
| ACDC S.R.L. | 36.9K | 1 | -28.5K | #593.303 |
| MAC-ADY IMPEX SRL | 32.7K | 1 | 3.1K | #602.181 |
| NORA IMPEX EIS SRL | 32.9K | 1 | -9.3K | #601.613 |
| �NTREPRINDEREA DE DRUMURI �I PODURI GORJ SA | 32.5K | 1 | -165K | #602.527 |
| METAL YAPI SRL | 32.5K | 1 | -63.9K | #602.641 |
| BESACONSTRUCTION COMPANY SRL | 32.5K | 1 | -7.6K | #602.651 |
| PASSAGE CONSTRUCT S.R.L. | 33.2K | 1 | -36.6K | #601.107 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ORSA ASFALT SRL(you) | MAN INFO SERV SRL | BUNEA ROTRANS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITAT� | REM SIB SOLUTIONS S.R.L. | ACDC S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 32K | 31.1K | 30.1K | 36.9K |
| Profit | -207K | 20.3K | 4.5K | 3.6K | -28.5K |
| Margin | -631,3% | 63,5% | 14,5% | 12,0% | -77,3% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ORSA ASFALT SRL”.