ORELL SRL
Revenue
19K
2024
Profit
-57.6K
2024
Employees
—
2024
Margin
-303,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ORELL SRL este o companie micro din sectorul Industria alimentară, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 19K lei (date 2024). În industria de Industria alimentară (România), compania este #9.466 la cifra de afaceri, #11.920 la profit, #9.400 la număr angajați din 13.660 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ORELL SRL este o companie micro din sectorul Industria alimentară, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 19K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -303.8%).
- Poziție în industrie
- În industria de Industria alimentară (România), compania este #9.466 la cifra de afaceri, #11.920 la profit, #9.400 la număr angajați din 13.660 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Industria alimentară (CAEN 10) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 6.2M lei
- Marjă medie
- 4.9%
- Angajați medie
- 12
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -62.2× față de media industriei
Industry intelligence
Industria alimentară (CAEN 10) — 2024
Industry size
84.9B
RON revenue
Total companies
13.660
Total employees
158.407
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| CALMARC EXIM S.R.L. | 19.2K | 1 | Industria alimentară |
| MARCSUN LOT S.R.L. | 19.5K | 1 | Industria alimentară |
| ADACRIS S.R.L. | 18.4K | 1 | Industria alimentară |
| DELICATESE TRADITIONALE S.R.L. | 18.3K | 1 | Industria alimentară |
| RUNAWAY ONE S.R.L. | 20.8K | 1 | Industria alimentară |
| RUNTIME ROD S.R.L. | 20.8K | 1 | Industria alimentară |
| PRODUS DE R�SCRUCI S.R.L. | 16.8K | 1 | Industria alimentară |
| VIBE BELLA SPARK S.R.L. | 16.7K | 1 | Industria alimentară |
| ROA LUX IMOBILIS SRL | 19K | 1 | Industria alimentară |
| LAVANDA CAKE S.R.L. | 21.8K | 1 | Industria alimentară |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 10)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -303.8%
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 71%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 19K
- Profit net
- -57.6K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 19K | -57.6K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ORELL SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ORELL SRL(current)
- Revenue
- 19K
- Employees
- 0
- Profit
- -57.6K
- Rank RO
- #635.507
- CALMARC EXIM S.R.L.
- Revenue
- 19.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 0 lei
- Rank RO
- #634.888
- MARCSUN LOT S.R.L.
- Revenue
- 19.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 0 lei
- Rank RO
- #633.952
- ADACRIS S.R.L.
- Revenue
- 18.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 15.5K
- Rank RO
- #636.922
- DELICATESE TRADITIONALE S.R.L.
- Revenue
- 18.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -519 lei
- Rank RO
- #637.103
- RUNAWAY ONE S.R.L.
- Revenue
- 20.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 0 lei
- Rank RO
- #630.441
- RUNTIME ROD S.R.L.
- Revenue
- 20.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 0 lei
- Rank RO
- #630.441
- PRODUS DE R�SCRUCI S.R.L.
- Revenue
- 16.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -32.4K
- Rank RO
- #641.229
- VIBE BELLA SPARK S.R.L.
- Revenue
- 16.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -141K
- Rank RO
- #641.778
- ROA LUX IMOBILIS SRL
- Revenue
- 19K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.4K
- Rank RO
- #635.463
- LAVANDA CAKE S.R.L.
- Revenue
- 21.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 12.4K
- Rank RO
- #627.639
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ORELL SRL(current) | 19K | 0 | -57.6K | #635.507 |
| CALMARC EXIM S.R.L. | 19.2K | 1 | 0 lei | #634.888 |
| MARCSUN LOT S.R.L. | 19.5K | 1 | 0 lei | #633.952 |
| ADACRIS S.R.L. | 18.4K | 1 | 15.5K | #636.922 |
| DELICATESE TRADITIONALE S.R.L. | 18.3K | 1 | -519 lei | #637.103 |
| RUNAWAY ONE S.R.L. | 20.8K | 1 | 0 lei | #630.441 |
| RUNTIME ROD S.R.L. | 20.8K | 1 | 0 lei | #630.441 |
| PRODUS DE R�SCRUCI S.R.L. | 16.8K | 1 | -32.4K | #641.229 |
| VIBE BELLA SPARK S.R.L. | 16.7K | 1 | -141K | #641.778 |
| ROA LUX IMOBILIS SRL | 19K | 1 | 2.4K | #635.463 |
| LAVANDA CAKE S.R.L. | 21.8K | 1 | 12.4K | #627.639 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ORELL SRL(you) | CALMARC EXIM S.R.L. | MARCSUN LOT S.R.L. | ADACRIS S.R.L. | DELICATESE TRADITIONALE S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 19K | 19.2K | 19.5K | 18.4K | 18.3K |
| Profit | -57.6K | 0 lei | 0 lei | 15.5K | -519 lei |
| Margin | -303,8% | 0,0% | 0,0% | 84,0% | -2,8% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ORELL SRL”.