ONEL CONSTRUCT INDUSTRIAL TOP SRL
Revenue
295K
2024
Profit
35.2K
2024
Employees
4
2024
Margin
11,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ONEL CONSTRUCT INDUSTRIAL TOP SRL este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în ARGES, având o cifră de afaceri de 295K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #20.786 la cifra de afaceri, #18.263 la profit, #8.938 la număr angajați din 56.726 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 11.9%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ONEL CONSTRUCT INDUSTRIAL TOP SRL este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în ARGES, având o cifră de afaceri de 295K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 11.9%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #20.786 la cifra de afaceri, #18.263 la profit, #8.938 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 1.2× față de media industriei
Compania este 1.1× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| LUDICONS TOTAL S.R.L. | 298K | 4 | Construcții |
| AXUCOLOR CONSTRUCT S.R.L. | 299K | 4 | Construcții |
| SYC DECOR EXCLUSIV S.R.L. | 323K | 4 | Construcții |
| NMI CIVIL & INDUSTRIAL BUILDING S.R.L. | 327K | 4 | Construcții |
| IMG IMPACT AMBIENT S.R.L. | 331K | 4 | Construcții |
| FORUM NEOCONS SRL | 332K | 4 | Construcții |
| GIANNI SCUTARU CONSTRUCT S.R.L. | 260K | 4 | Construcții |
| BEST N&B CONSTRUCT S.R.L. | 295K | 4 | Construcții |
| APARTMENT HOUSE SRL | 295K | 4 | Construcții |
| VIBLAM CONSTRUCT S.R.L. | 295K | 4 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ARGES
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 11.9%
- CA / angajat
- 73.8K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 34%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 295K
- Profit net
- 35.2K
- Angajați
- 4
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 295K | 35.2K | 4 |
Explore
Industry (CAEN 41)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ONEL CONSTRUCT INDUSTRIAL TOP SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ONEL CONSTRUCT INDUSTRIAL TOP SRL(current)
- Revenue
- 295K
- Employees
- 4
- Profit
- 35.2K
- Rank RO
- #307.074
- LUDICONS TOTAL S.R.L.
- Revenue
- 298K
- Employees
- 4
- Profit
- 48.2K
- Rank RO
- #302.767
- AXUCOLOR CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 299K
- Employees
- 4
- Profit
- -17.5K
- Rank RO
- #299.966
- SYC DECOR EXCLUSIV S.R.L.
- Revenue
- 323K
- Employees
- 4
- Profit
- 77.2K
- Rank RO
- #286.457
- NMI CIVIL & INDUSTRIAL BUILDING S.R.L.
- Revenue
- 327K
- Employees
- 4
- Profit
- 185K
- Rank RO
- #284.802
- IMG IMPACT AMBIENT S.R.L.
- Revenue
- 331K
- Employees
- 4
- Profit
- 18.1K
- Rank RO
- #282.948
- FORUM NEOCONS SRL
- Revenue
- 332K
- Employees
- 4
- Profit
- -6K
- Rank RO
- #282.839
- GIANNI SCUTARU CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 260K
- Employees
- 4
- Profit
- 29.7K
- Rank RO
- #339.505
- BEST N&B CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 295K
- Employees
- 4
- Profit
- 31.3K
- Rank RO
- #307.331
- APARTMENT HOUSE SRL
- Revenue
- 295K
- Employees
- 4
- Profit
- 2.5K
- Rank RO
- #307.548
- VIBLAM CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 295K
- Employees
- 4
- Profit
- 33.7K
- Rank RO
- #307.548
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ONEL CONSTRUCT INDUSTRIAL TOP SRL(current) | 295K | 4 | 35.2K | #307.074 |
| LUDICONS TOTAL S.R.L. | 298K | 4 | 48.2K | #302.767 |
| AXUCOLOR CONSTRUCT S.R.L. | 299K | 4 | -17.5K | #299.966 |
| SYC DECOR EXCLUSIV S.R.L. | 323K | 4 | 77.2K | #286.457 |
| NMI CIVIL & INDUSTRIAL BUILDING S.R.L. | 327K | 4 | 185K | #284.802 |
| IMG IMPACT AMBIENT S.R.L. | 331K | 4 | 18.1K | #282.948 |
| FORUM NEOCONS SRL | 332K | 4 | -6K | #282.839 |
| GIANNI SCUTARU CONSTRUCT S.R.L. | 260K | 4 | 29.7K | #339.505 |
| BEST N&B CONSTRUCT S.R.L. | 295K | 4 | 31.3K | #307.331 |
| APARTMENT HOUSE SRL | 295K | 4 | 2.5K | #307.548 |
| VIBLAM CONSTRUCT S.R.L. | 295K | 4 | 33.7K | #307.548 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ONEL CONSTRUCT INDUSTRIAL TOP SRL(you) | LUDICONS TOTAL S.R.L. | AXUCOLOR CONSTRUCT S.R.L. | SYC DECOR EXCLUSIV S.R.L. | NMI CIVIL & INDUSTRIAL BUILDING S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 295K | 298K | 299K | 323K | 327K |
| Profit | 35.2K | 48.2K | -17.5K | 77.2K | 185K |
| Margin | 11,9% | 16,2% | -5,9% | 23,9% | 56,6% |
| Employees | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ONEL CONSTRUCT INDUSTRIAL TOP SRL”.