ONE TGDL CONSTRUCT S.R.L.

CUI 49591082·Construcții·Cluj·Founded 2024

Revenue

218K

2024

Profit

102K

2024

Employees

2

2024

Margin

46,6%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

ONE TGDL CONSTRUCT S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 218K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #3.144 la cifra de afaceri, #2.056 la profit, #2.255 la număr angajați din 5.424 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 46.6%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
ONE TGDL CONSTRUCT S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 218K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 46.6%.
Poziție în industrie
În industria de Construcții (România), compania este #3.144 la cifra de afaceri, #2.056 la profit, #2.255 la număr angajați din 5.424 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Construcții (CAEN 42) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#3.144 din 5.424 companii

Top 57.9%

Vezi clasamentul

După profit

#2.056 din 5.424 companii

Top 37.9%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#2.255 din 5.424 companii

Top 41.6%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
12.4M lei
Marjă medie
7.1%
Angajați medie
15

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri218K lei vs medie industrie 12.4M lei

Compania este 0.0× față de media industriei

Marjă profit46.6% vs medie industrie 7.1%

Compania este 6.6× față de media industriei

Angajați2 vs medie industrie 15

Compania este 0.1× față de media industriei

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
EINWEG S.R.L.202K2Construcții
HIDRO COMPACT S.R.L.218K2Construcții
ANTO REAL ROUTE S.R.L.220K2Construcții
INDUSTRIAL WELDING COMPANY M.Z.M. S.R.L.220K2Construcții
IZOGON S.R.L.216K2Construcții
POLYLUK CONSTRUCT S.R.L.221K2Construcții
CONTEHNO SRL221K2Construcții
FAST ASFALT S.R.L.222K2Construcții
AVS INSTALATII UTILITARE SRL214K2Construcții
BRIOCONS SRL213K2Construcții

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
46.6%
CA / angajat
109K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 41%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    218K
    Profit net
    102K
    Angajați
    2

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la ONE TGDL CONSTRUCT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricONE TGDL CONSTRUCT S.R.L.(you)EINWEG S.R.L.HIDRO COMPACT S.R.L.ANTO REAL ROUTE S.R.L.INDUSTRIAL WELDING COMPANY M.Z.M. S.R.L.
Revenue
218K
202K
218K
220K
220K
Profit
102K
18.2K
15.9K
37K
-12.5K
Margin
46,6%
9,0%
7,3%
16,8%
-5,7%
Employees
2
2
2
2
2
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “ONE TGDL CONSTRUCT S.R.L.”.