ONE BUILDING S.R.L.
Revenue
0 lei
2024
Profit
-14.5K
2024
Employees
1
2024
Margin
-129,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ONE BUILDING S.R.L. este o companie din sectorul Construcții, cu sediul în CLUJ (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #38.883 la cifra de afaceri, #43.002 la profit, #19.821 la număr angajați din 56.726 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ONE BUILDING S.R.L. este o companie din sectorul Construcții, cu sediul în CLUJ (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -129.2%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #38.883 la cifra de afaceri, #43.002 la profit, #19.821 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este -13.1× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ELA&DAV CONSTRUCT S.R.L. | 11.2K | 1 | Construcții |
| STSR & SORIN S.R.L. | 11.5K | 1 | Construcții |
| SIDERA ACTUAL S.R.L. | 11.5K | 1 | Construcții |
| CHIM & MAR CONSTRUCTII S.R.L. | 10.8K | 1 | Construcții |
| NAPOCA MARKET SRL | 11.8K | 1 | Construcții |
| GRUP 4 BAZA SPORTIVA S.A. | 10.7K | 1 | Construcții |
| CONSTRUCT AGRO INVEST MVD S.R.L. | 11.9K | 1 | Construcții |
| ICROM CLUJ S.R.L. | 11.9K | 1 | Construcții |
| SECOMAR SRL | 12K | 1 | Construcții |
| MARSI CONSTRUCT SRL | 12K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -129.2%
- CA / angajat
- 11.3K
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 73%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- -14.5K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | -14.5K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ONE BUILDING S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ONE BUILDING S.R.L.(current)
- Revenue
- 0 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -14.5K
- Rank RO
- #658.188
- ELA&DAV CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 11.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -623 lei
- Rank RO
- #658.275
- STSR & SORIN S.R.L.
- Revenue
- 11.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 7.5K
- Rank RO
- #657.424
- SIDERA ACTUAL S.R.L.
- Revenue
- 11.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -105K
- Rank RO
- #657.415
- CHIM & MAR CONSTRUCTII S.R.L.
- Revenue
- 10.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -15.7K
- Rank RO
- #659.641
- NAPOCA MARKET SRL
- Revenue
- 11.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -24.9K
- Rank RO
- #656.528
- GRUP 4 BAZA SPORTIVA S.A.
- Revenue
- 10.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -33.2K
- Rank RO
- #660.044
- CONSTRUCT AGRO INVEST MVD S.R.L.
- Revenue
- 11.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -3.4K
- Rank RO
- #656.270
- ICROM CLUJ S.R.L.
- Revenue
- 11.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -114K
- Rank RO
- #656.154
- SECOMAR SRL
- Revenue
- 12K
- Employees
- 1
- Profit
- 976 lei
- Rank RO
- #655.752
- MARSI CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 12K
- Employees
- 1
- Profit
- -61.9K
- Rank RO
- #655.704
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ONE BUILDING S.R.L.(current) | 0 lei | 1 | -14.5K | #658.188 |
| ELA&DAV CONSTRUCT S.R.L. | 11.2K | 1 | -623 lei | #658.275 |
| STSR & SORIN S.R.L. | 11.5K | 1 | 7.5K | #657.424 |
| SIDERA ACTUAL S.R.L. | 11.5K | 1 | -105K | #657.415 |
| CHIM & MAR CONSTRUCTII S.R.L. | 10.8K | 1 | -15.7K | #659.641 |
| NAPOCA MARKET SRL | 11.8K | 1 | -24.9K | #656.528 |
| GRUP 4 BAZA SPORTIVA S.A. | 10.7K | 1 | -33.2K | #660.044 |
| CONSTRUCT AGRO INVEST MVD S.R.L. | 11.9K | 1 | -3.4K | #656.270 |
| ICROM CLUJ S.R.L. | 11.9K | 1 | -114K | #656.154 |
| SECOMAR SRL | 12K | 1 | 976 lei | #655.752 |
| MARSI CONSTRUCT SRL | 12K | 1 | -61.9K | #655.704 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ONE BUILDING S.R.L.(you) | ELA&DAV CONSTRUCT S.R.L. | STSR & SORIN S.R.L. | SIDERA ACTUAL S.R.L. | CHIM & MAR CONSTRUCTII S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 11.2K | 11.5K | 11.5K | 10.8K |
| Profit | -14.5K | -623 lei | 7.5K | -105K | -15.7K |
| Margin | -129,2% | -5,5% | 65,5% | -911,2% | -144,7% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ONE BUILDING S.R.L.”.