ONCODERM S.R.L.

CUI 42668820·Sănătate·Cluj·Founded 2024

Revenue

38.2K

2024

Profit

3K

2024

Employees

1

2024

Margin

2,2%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

ONCODERM S.R.L. este o companie micro din sectorul Sănătate, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 38.2K lei (date 2024). În industria de Sănătate (România), compania este #18.537 la cifra de afaceri, #21.658 la profit, #10.621 la număr angajați din 32.469 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 2.2%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
ONCODERM S.R.L. este o companie micro din sectorul Sănătate, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 38.2K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 2.2%.
Poziție în industrie
În industria de Sănătate (România), compania este #18.537 la cifra de afaceri, #21.658 la profit, #10.621 la număr angajați din 32.469 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Sănătate (CAEN 86) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#18.537 din 32.469 companii

Top 57.1%

Vezi clasamentul

După profit

#21.658 din 32.469 companii

Top 66.7%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#10.621 din 32.469 companii

Top 32.7%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
1000K lei
Marjă medie
15.6%
Angajați medie
3

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri38.2K lei vs medie industrie 1000K lei

Compania este 0.0× față de media industriei

Marjă profit2.2% vs medie industrie 15.6%

Compania este 0.1× față de media industriei

Angajați1 vs medie industrie 3

Compania este 0.3× față de media industriei

Industry intelligence

Sănătate (CAEN 86) — 2024

Industry size

32.5B

RON revenue

Total companies

32.469

Total employees

98.239

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
DR. BO�AN EMIL CLAUDIU-ANATOMOPATOLOG S.R.L.137K1Sănătate
LUPSE IRINA DENTAL S.R.L.135K1Sănătate
BEAUTY & THE BREAST S.R.L.137K1Sănătate
AD ENDO DENT S.R.L.137K1Sănătate
STAR DENT ESTET S.R.L.135K1Sănătate
GLYCOSAMED SRL134K1Sănătate
ADAGASTROMED S.R.L.137K1Sănătate
KINETO SPORT CENTER S.R.L.134K1Sănătate
DR BOGDAN MOLDOVEANU S.R.L.138K1Sănătate
X RAY CLINIC SRL133K1Sănătate

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
2.2%
CA / angajat
136K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 50%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    38.2K
    Profit net
    3K
    Angajați
    1

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la ONCODERM S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricONCODERM S.R.L.(you)DR. BO�AN EMIL CLAUDIU-ANATOMOPATOLOG S.R.L.LUPSE IRINA DENTAL S.R.L.BEAUTY & THE BREAST S.R.L.AD ENDO DENT S.R.L.
Revenue
38.2K
137K
135K
137K
137K
Profit
3K
3.7K
85.8K
72.1K
-29.5K
Margin
2,2%
2,7%
63,7%
52,6%
-21,6%
Employees
1
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “ONCODERM S.R.L.”.