ONCO SPERO SRL

CUI 34890418·Sănătate·Bihor·Founded 2024

Revenue

5.7K

2024

Profit

1.5K

2024

Employees

2024

Margin

27,3%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

ONCO SPERO SRL este o companie micro din sectorul Sănătate, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 5.7K lei (date 2024). În industria de Sănătate (România), compania este #27.750 la cifra de afaceri, #22.299 la profit, #24.129 la număr angajați din 32.469 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 27.3%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
ONCO SPERO SRL este o companie micro din sectorul Sănătate, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 5.7K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 27.3%.
Poziție în industrie
În industria de Sănătate (România), compania este #27.750 la cifra de afaceri, #22.299 la profit, #24.129 la număr angajați din 32.469 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Sănătate (CAEN 86) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#27.750 din 32.469 companii

Top 85.5%

Vezi clasamentul

După profit

#22.299 din 32.469 companii

Top 68.7%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#24.129 din 32.469 companii

Top 74.3%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
1000K lei
Marjă medie
15.6%
Angajați medie
3

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri5.7K lei vs medie industrie 1000K lei

Compania este 0.0× față de media industriei

Marjă profit27.3% vs medie industrie 15.6%

Compania este 1.7× față de media industriei

Industry intelligence

Sănătate (CAEN 86) — 2024

Industry size

32.5B

RON revenue

Total companies

32.469

Total employees

98.239

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
LABMEDLEX S.R.L.5.7K1Sănătate
SIMONORG SRL5.4K1Sănătate
KINETOFIT ANDREI S.R.L.6.1K1Sănătate
MAF DENTAL S.R.L.5.2K1Sănătate
MEDISONI S.R.L.5K1Sănătate
TOTAL BUSINESS DENT S.R.L.5K1Sănătate
PASCOMEDREHAB S.R.L.6.5K1Sănătate
DR.HISHO S.R.L.5.7K1Sănătate
TOOTSIEWORKS S.R.L.6.5K1Sănătate
CORPSERVIS KOVACS S.R.L.5.7K1Sănătate

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
27.3%
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 75%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    5.7K
    Profit net
    1.5K
    Angajați

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la ONCO SPERO SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricONCO SPERO SRL(you)LABMEDLEX S.R.L.SIMONORG SRLKINETOFIT ANDREI S.R.L.MAF DENTAL S.R.L.
Revenue
5.7K
5.7K
5.4K
6.1K
5.2K
Profit
1.5K
1.1K
-38.8K
-75.4K
-4.6K
Margin
27,3%
20,0%
-723,8%
-1241,3%
-87,9%
Employees
0
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “ONCO SPERO SRL”.