OMNIA S.R.L.
Revenue
209K
2024
Profit
29.4K
2024
Employees
2
2024
Margin
14,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
OMNIA S.R.L. este o companie micro din sectorul Sănătate, cu sediul în OLT, având o cifră de afaceri de 209K lei (date 2024). În industria de Sănătate (România), compania este #15.354 la cifra de afaceri, #16.491 la profit, #6.137 la număr angajați din 32.469 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 14.1%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- OMNIA S.R.L. este o companie micro din sectorul Sănătate, cu sediul în OLT, având o cifră de afaceri de 209K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 14.1%.
- Poziție în industrie
- În industria de Sănătate (România), compania este #15.354 la cifra de afaceri, #16.491 la profit, #6.137 la număr angajați din 32.469 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Sănătate (CAEN 86) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1000K lei
- Marjă medie
- 15.6%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este 0.9× față de media industriei
Compania este 0.7× față de media industriei
Industry intelligence
Sănătate (CAEN 86) — 2024
Industry size
32.5B
RON revenue
Total companies
32.469
Total employees
98.239
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| KINETO MACHINE S.R.L. | 213K | 2 | Sănătate |
| EDINAR DENT SRL | 213K | 2 | Sănătate |
| DENTATUS S.R.L. | 205K | 2 | Sănătate |
| LIDI DENTMED S.R.L. | 203K | 2 | Sănătate |
| CARMADIAMED SRL | 217K | 2 | Sănătate |
| AQUA DENTAL ASD SRL | 196K | 2 | Sănătate |
| CABINET MEDICAL NELCORD SRL | 226K | 2 | Sănătate |
| KINETIC PLACE S.R.L. | 231K | 2 | Sănătate |
| TERA - DENT S.R.L. | 187K | 2 | Sănătate |
| KODENT SRL | 209K | 2 | Sănătate |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 86)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 14.1%
- CA / angajat
- 105K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 42%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 209K
- Profit net
- 29.4K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 209K | 29.4K | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la OMNIA S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- OMNIA S.R.L.(current)
- Revenue
- 209K
- Employees
- 2
- Profit
- 29.4K
- Rank RO
- #379.277
- KINETO MACHINE S.R.L.
- Revenue
- 213K
- Employees
- 2
- Profit
- 23.2K
- Rank RO
- #376.122
- EDINAR DENT SRL
- Revenue
- 213K
- Employees
- 2
- Profit
- 12.1K
- Rank RO
- #376.064
- DENTATUS S.R.L.
- Revenue
- 205K
- Employees
- 2
- Profit
- -12K
- Rank RO
- #382.762
- LIDI DENTMED S.R.L.
- Revenue
- 203K
- Employees
- 2
- Profit
- 14.1K
- Rank RO
- #384.273
- CARMADIAMED SRL
- Revenue
- 217K
- Employees
- 2
- Profit
- 44.3K
- Rank RO
- #372.700
- AQUA DENTAL ASD SRL
- Revenue
- 196K
- Employees
- 2
- Profit
- 128 lei
- Rank RO
- #390.361
- CABINET MEDICAL NELCORD SRL
- Revenue
- 226K
- Employees
- 2
- Profit
- 75K
- Rank RO
- #365.327
- KINETIC PLACE S.R.L.
- Revenue
- 231K
- Employees
- 2
- Profit
- 767 lei
- Rank RO
- #361.748
- TERA - DENT S.R.L.
- Revenue
- 187K
- Employees
- 2
- Profit
- 2.3K
- Rank RO
- #398.144
- KODENT SRL
- Revenue
- 209K
- Employees
- 2
- Profit
- 18.4K
- Rank RO
- #379.321
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| OMNIA S.R.L.(current) | 209K | 2 | 29.4K | #379.277 |
| KINETO MACHINE S.R.L. | 213K | 2 | 23.2K | #376.122 |
| EDINAR DENT SRL | 213K | 2 | 12.1K | #376.064 |
| DENTATUS S.R.L. | 205K | 2 | -12K | #382.762 |
| LIDI DENTMED S.R.L. | 203K | 2 | 14.1K | #384.273 |
| CARMADIAMED SRL | 217K | 2 | 44.3K | #372.700 |
| AQUA DENTAL ASD SRL | 196K | 2 | 128 lei | #390.361 |
| CABINET MEDICAL NELCORD SRL | 226K | 2 | 75K | #365.327 |
| KINETIC PLACE S.R.L. | 231K | 2 | 767 lei | #361.748 |
| TERA - DENT S.R.L. | 187K | 2 | 2.3K | #398.144 |
| KODENT SRL | 209K | 2 | 18.4K | #379.321 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | OMNIA S.R.L.(you) | KINETO MACHINE S.R.L. | EDINAR DENT SRL | DENTATUS S.R.L. | LIDI DENTMED S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 209K | 213K | 213K | 205K | 203K |
| Profit | 29.4K | 23.2K | 12.1K | -12K | 14.1K |
| Margin | 14,1% | 10,9% | 5,7% | -5,8% | 7,0% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “OMNIA S.R.L.”.