OLYCLAU S.R.L.
Revenue
46.1K
2024
Profit
-2.1K
2024
Employees
1
2024
Margin
-4,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
OLYCLAU S.R.L. este o companie micro din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în SALAJ, având o cifră de afaceri de 46.1K lei (date 2024). În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #14.441 la cifra de afaceri, #14.959 la profit, #7.805 la număr angajați din 21.135 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- OLYCLAU S.R.L. este o companie micro din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în SALAJ, având o cifră de afaceri de 46.1K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -4.3%).
- Poziție în industrie
- În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #14.441 la cifra de afaceri, #14.959 la profit, #7.805 la număr angajați din 21.135 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3M lei
- Marjă medie
- 3.0%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -1.4× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — 2024
Industry size
64.3B
RON revenue
Total companies
21.135
Total employees
80.618
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| SMARANA FAN S.R.L. | 49.3K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| BEEO PREST S.R.L. | 49.4K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| FERMA BLAGA S.R.L. | 48.6K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| VALMIS S.R.L. | 50.2K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| BIONATURA FRUCT S.R.L. | 47.1K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| NEVAVISO S.R.L. | 54.9K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| DANUBIA FARMING WEST PART S.R.L. | 49.3K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| HINO.RO SRL | 49.4K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| BIO AGRO T�RGOVI�TE SRL | 49.3K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| AGRAR BUSINESS COMPANY SRL | 49.3K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SALAJ
Industrie (CAEN 01)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -4.3%
- CA / angajat
- 49.3K
- Scor risc (0–100)
- 52
- Percentil piață (CA)
- Top 63%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 46.1K
- Profit net
- -2.1K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 46.1K | -2.1K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la OLYCLAU S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- OLYCLAU S.R.L.(current)
- Revenue
- 46.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -2.1K
- Rank RO
- #569.123
- SMARANA FAN S.R.L.
- Revenue
- 49.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -40.9K
- Rank RO
- #569.172
- BEEO PREST S.R.L.
- Revenue
- 49.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 28K
- Rank RO
- #568.970
- FERMA BLAGA S.R.L.
- Revenue
- 48.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -7.7K
- Rank RO
- #570.370
- VALMIS S.R.L.
- Revenue
- 50.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 41K
- Rank RO
- #567.349
- BIONATURA FRUCT S.R.L.
- Revenue
- 47.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 840 lei
- Rank RO
- #573.242
- NEVAVISO S.R.L.
- Revenue
- 54.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 43.7K
- Rank RO
- #559.134
- DANUBIA FARMING WEST PART S.R.L.
- Revenue
- 49.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -226K
- Rank RO
- #569.191
- HINO.RO SRL
- Revenue
- 49.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -19.5K
- Rank RO
- #569.055
- BIO AGRO T�RGOVI�TE SRL
- Revenue
- 49.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 24.8K
- Rank RO
- #569.235
- AGRAR BUSINESS COMPANY SRL
- Revenue
- 49.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 13.1K
- Rank RO
- #569.238
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| OLYCLAU S.R.L.(current) | 46.1K | 1 | -2.1K | #569.123 |
| SMARANA FAN S.R.L. | 49.3K | 1 | -40.9K | #569.172 |
| BEEO PREST S.R.L. | 49.4K | 1 | 28K | #568.970 |
| FERMA BLAGA S.R.L. | 48.6K | 1 | -7.7K | #570.370 |
| VALMIS S.R.L. | 50.2K | 1 | 41K | #567.349 |
| BIONATURA FRUCT S.R.L. | 47.1K | 1 | 840 lei | #573.242 |
| NEVAVISO S.R.L. | 54.9K | 1 | 43.7K | #559.134 |
| DANUBIA FARMING WEST PART S.R.L. | 49.3K | 1 | -226K | #569.191 |
| HINO.RO SRL | 49.4K | 1 | -19.5K | #569.055 |
| BIO AGRO T�RGOVI�TE SRL | 49.3K | 1 | 24.8K | #569.235 |
| AGRAR BUSINESS COMPANY SRL | 49.3K | 1 | 13.1K | #569.238 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | OLYCLAU S.R.L.(you) | SMARANA FAN S.R.L. | BEEO PREST S.R.L. | FERMA BLAGA S.R.L. | VALMIS S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 46.1K | 49.3K | 49.4K | 48.6K | 50.2K |
| Profit | -2.1K | -40.9K | 28K | -7.7K | 41K |
| Margin | -4,3% | -83,0% | 56,7% | -15,8% | 81,7% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “OLYCLAU S.R.L.”.