Competitori și alternative la OLBEN CONSTRUCT S.R.L.
Companii similare cu OLBEN CONSTRUCT S.R.L. în România: aceeași industrie (CAEN 41), același județ (SUCEAVA), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| OLBEN CONSTRUCT S.R.L. | 2.9M | 486K | 13 | #70.393 | #5.320 |
| COSADEL SRL | 2.7M | 785K | 13 | #73.401 | #5.558 |
| RUPIROS SRL | 2.9M | 510K | 13 | #70.320 | #5.313 |
| TEILOR CONSTRUCT & ENGINEERING S.R.L. | 2.9M | 144K | 13 | #70.075 | #5.292 |
| BAUMAN CDI S.R.L. | 3.1M | 149K | 14 | #66.996 | #5.048 |
| FTC RESIDENCE SRL | 2.9M | 28.9K | 13 | #69.927 | #5.277 |
| EUROTRANS CC - CI SRL | 2.9M | 583K | 13 | #71.024 | #5.372 |
| PERFECT ART CONSTRUCT S.R.L. | 2.8M | 180K | 13 | #71.198 | #5.383 |
| BGL CON SAFE SRL | 2.9M | -238K | 13 | #69.616 | #5.253 |
| REBECONS INVEST S.R.L. | 2.8M | 389K | 13 | #71.262 | #5.390 |
| GM WORK QUALITY S.R.L. | 3M | 1.5M | 13 | #69.285 | #5.234 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 41, județ SUCEAVA, cu venituri și angajați similari cu OLBEN CONSTRUCT S.R.L..
- COSADEL SRL · SUCEAVA · 2.7M · Rank #73.401
- RUPIROS SRL · MARAMURES · 2.9M · Rank #70.320
- TEILOR CONSTRUCT & ENGINEERING S.R.L. · ARGES · 2.9M · Rank #70.075
- BAUMAN CDI S.R.L. · SUCEAVA · 3.1M · Rank #66.996
- FTC RESIDENCE SRL · TIMIS · 2.9M · Rank #69.927
- EUROTRANS CC - CI SRL · DOLJ · 2.9M · Rank #71.024
- PERFECT ART CONSTRUCT S.R.L. · ARGES · 2.8M · Rank #71.198
- BGL CON SAFE SRL · BUCURESTI · 2.9M · Rank #69.616
- REBECONS INVEST S.R.L. · BIHOR · 2.8M · Rank #71.262
- GM WORK QUALITY S.R.L. · ILFOV · 3M · Rank #69.285