OIR WORK S.R.L.
Revenue
155K
2024
Profit
17.5K
2024
Employees
1
2024
Margin
8,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
OIR WORK S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în SUCEAVA, având o cifră de afaceri de 155K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #3.211 la cifra de afaceri, #2.796 la profit, #2.706 la număr angajați din 5.424 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 8.9%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- OIR WORK S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în SUCEAVA, având o cifră de afaceri de 155K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 8.9%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #3.211 la cifra de afaceri, #2.796 la profit, #2.706 la număr angajați din 5.424 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 42) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 12.4M lei
- Marjă medie
- 7.1%
- Angajați medie
- 15
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 1.3× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 42) — 2024
Industry size
67.3B
RON revenue
Total companies
5.424
Total employees
81.073
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| STR PROFESSIONAL S.R.L. | 196K | 1 | Construcții |
| OVIRAD TRANSPORT SRL | 196K | 1 | Construcții |
| AVYACONSTRUCT WELDING S.R.L. | 196K | 1 | Construcții |
| COMPORSA PRODUCT S.R.L. | 197K | 1 | Construcții |
| NICNEL ROUTE S.R.L. | 198K | 1 | Construcții |
| BRIATONI CONSTRUCT SRL | 199K | 1 | Construcții |
| MBM CREATIV CONSTRUCT S.R.L. | 199K | 1 | Construcții |
| R&M COSTACHE CONSTRUCT COMPANY S.R.L. | 199K | 1 | Construcții |
| DESIGN CONNECT TELCOM S.R.L. | 200K | 1 | Construcții |
| ANSAS DUO CONCEPT S.R.L. | 192K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SUCEAVA
Industrie (CAEN 42)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 8.9%
- CA / angajat
- 196K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 43%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 155K
- Profit net
- 17.5K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 155K | 17.5K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 42)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la OIR WORK S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- OIR WORK S.R.L.(current)
- Revenue
- 155K
- Employees
- 1
- Profit
- 17.5K
- Rank RO
- #390.489
- STR PROFESSIONAL S.R.L.
- Revenue
- 196K
- Employees
- 1
- Profit
- 88.5K
- Rank RO
- #390.749
- OVIRAD TRANSPORT SRL
- Revenue
- 196K
- Employees
- 1
- Profit
- 22.9K
- Rank RO
- #390.482
- AVYACONSTRUCT WELDING S.R.L.
- Revenue
- 196K
- Employees
- 1
- Profit
- 46.6K
- Rank RO
- #390.769
- COMPORSA PRODUCT S.R.L.
- Revenue
- 197K
- Employees
- 1
- Profit
- 11.2K
- Rank RO
- #389.853
- NICNEL ROUTE S.R.L.
- Revenue
- 198K
- Employees
- 1
- Profit
- 118K
- Rank RO
- #388.894
- BRIATONI CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 199K
- Employees
- 1
- Profit
- 98K
- Rank RO
- #388.448
- MBM CREATIV CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 199K
- Employees
- 1
- Profit
- 146K
- Rank RO
- #388.168
- R&M COSTACHE CONSTRUCT COMPANY S.R.L.
- Revenue
- 199K
- Employees
- 1
- Profit
- 86.3K
- Rank RO
- #387.655
- DESIGN CONNECT TELCOM S.R.L.
- Revenue
- 200K
- Employees
- 1
- Profit
- 32.1K
- Rank RO
- #387.343
- ANSAS DUO CONCEPT S.R.L.
- Revenue
- 192K
- Employees
- 1
- Profit
- 63.9K
- Rank RO
- #393.843
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| OIR WORK S.R.L.(current) | 155K | 1 | 17.5K | #390.489 |
| STR PROFESSIONAL S.R.L. | 196K | 1 | 88.5K | #390.749 |
| OVIRAD TRANSPORT SRL | 196K | 1 | 22.9K | #390.482 |
| AVYACONSTRUCT WELDING S.R.L. | 196K | 1 | 46.6K | #390.769 |
| COMPORSA PRODUCT S.R.L. | 197K | 1 | 11.2K | #389.853 |
| NICNEL ROUTE S.R.L. | 198K | 1 | 118K | #388.894 |
| BRIATONI CONSTRUCT SRL | 199K | 1 | 98K | #388.448 |
| MBM CREATIV CONSTRUCT S.R.L. | 199K | 1 | 146K | #388.168 |
| R&M COSTACHE CONSTRUCT COMPANY S.R.L. | 199K | 1 | 86.3K | #387.655 |
| DESIGN CONNECT TELCOM S.R.L. | 200K | 1 | 32.1K | #387.343 |
| ANSAS DUO CONCEPT S.R.L. | 192K | 1 | 63.9K | #393.843 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | OIR WORK S.R.L.(you) | STR PROFESSIONAL S.R.L. | OVIRAD TRANSPORT SRL | AVYACONSTRUCT WELDING S.R.L. | COMPORSA PRODUCT S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 155K | 196K | 196K | 196K | 197K |
| Profit | 17.5K | 88.5K | 22.9K | 46.6K | 11.2K |
| Margin | 8,9% | 45,2% | 11,7% | 23,8% | 5,7% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “OIR WORK S.R.L.”.