OGRAFTER FOREST SRL
Revenue
4.3M
2024
Profit
483K
2024
Employees
12
2024
Margin
10,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
OGRAFTER FOREST SRL este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în MURES, având o cifră de afaceri de 4.3M lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #9.035 la cifra de afaceri, #7.175 la profit, #3.842 la număr angajați din 63.035 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 10.2%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- OGRAFTER FOREST SRL este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în MURES, având o cifră de afaceri de 4.3M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 10.2%.
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #9.035 la cifra de afaceri, #7.175 la profit, #3.842 la număr angajați din 63.035 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 46) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 8.1M lei
- Marjă medie
- 4.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.5× față de media industriei
Compania este 2.4× față de media industriei
Compania este 2.4× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 46) — 2024
Industry size
508B
RON revenue
Total companies
63.035
Total employees
317.294
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| AGRITIM SRL | 4.7M | 12 | Comerț en-gros |
| SEMTURISM SRL | 4.8M | 12 | Comerț en-gros |
| PROFLEX PLOIESTI PH SRL | 5M | 11 | Comerț en-gros |
| COMTRANSPOP SRL | 4.8M | 14 | Comerț en-gros |
| DPLAY SPORT S.R.L. | 4.6M | 12 | Comerț en-gros |
| EAST EUROPEAN TRADE SRL | 5.6M | 12 | Comerț en-gros |
| MARIKO INTERNATIONAL TRADING S.R.L. | 4.6M | 12 | Comerț en-gros |
| TRACK SPORT SRL | 4.9M | 12 | Comerț en-gros |
| BUILD SERV S.R.L. | 4M | 12 | Comerț en-gros |
| G P L SA | 4.6M | 12 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ MURES
Industrie (CAEN 46)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 10.2%
- CA / angajat
- 396K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 5%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 4.3M
- Profit net
- 483K
- Angajați
- 12
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 4.3M | 483K | 12 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la OGRAFTER FOREST SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- OGRAFTER FOREST SRL(current)
- Revenue
- 4.3M
- Employees
- 12
- Profit
- 483K
- Rank RO
- #48.081
- AGRITIM SRL
- Revenue
- 4.7M
- Employees
- 12
- Profit
- 332K
- Rank RO
- #48.076
- SEMTURISM SRL
- Revenue
- 4.8M
- Employees
- 12
- Profit
- 659K
- Rank RO
- #47.847
- PROFLEX PLOIESTI PH SRL
- Revenue
- 5M
- Employees
- 11
- Profit
- 529K
- Rank RO
- #45.944
- COMTRANSPOP SRL
- Revenue
- 4.8M
- Employees
- 14
- Profit
- 256K
- Rank RO
- #47.918
- DPLAY SPORT S.R.L.
- Revenue
- 4.6M
- Employees
- 12
- Profit
- -395K
- Rank RO
- #49.046
- EAST EUROPEAN TRADE SRL
- Revenue
- 5.6M
- Employees
- 12
- Profit
- 42.9K
- Rank RO
- #41.874
- MARIKO INTERNATIONAL TRADING S.R.L.
- Revenue
- 4.6M
- Employees
- 12
- Profit
- 279K
- Rank RO
- #49.337
- TRACK SPORT SRL
- Revenue
- 4.9M
- Employees
- 12
- Profit
- 134K
- Rank RO
- #46.773
- BUILD SERV S.R.L.
- Revenue
- 4M
- Employees
- 12
- Profit
- 41.7K
- Rank RO
- #55.498
- G P L SA
- Revenue
- 4.6M
- Employees
- 12
- Profit
- 564K
- Rank RO
- #49.502
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| OGRAFTER FOREST SRL(current) | 4.3M | 12 | 483K | #48.081 |
| AGRITIM SRL | 4.7M | 12 | 332K | #48.076 |
| SEMTURISM SRL | 4.8M | 12 | 659K | #47.847 |
| PROFLEX PLOIESTI PH SRL | 5M | 11 | 529K | #45.944 |
| COMTRANSPOP SRL | 4.8M | 14 | 256K | #47.918 |
| DPLAY SPORT S.R.L. | 4.6M | 12 | -395K | #49.046 |
| EAST EUROPEAN TRADE SRL | 5.6M | 12 | 42.9K | #41.874 |
| MARIKO INTERNATIONAL TRADING S.R.L. | 4.6M | 12 | 279K | #49.337 |
| TRACK SPORT SRL | 4.9M | 12 | 134K | #46.773 |
| BUILD SERV S.R.L. | 4M | 12 | 41.7K | #55.498 |
| G P L SA | 4.6M | 12 | 564K | #49.502 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | OGRAFTER FOREST SRL(you) | AGRITIM SRL | SEMTURISM SRL | PROFLEX PLOIESTI PH SRL | COMTRANSPOP SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 4.3M | 4.7M | 4.8M | 5M | 4.8M |
| Profit | 483K | 332K | 659K | 529K | 256K |
| Margin | 10,2% | 7,0% | 13,8% | 10,5% | 5,4% |
| Employees | 12 | 12 | 12 | 11 | 14 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “OGRAFTER FOREST SRL”.