Competitori și alternative la NUCROM TEAM S.R.L.
Companii similare cu NUCROM TEAM S.R.L. în România: aceeași industrie (CAEN 46), același județ (MARAMURES), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| NUCROM TEAM S.R.L. | 215K | 20.3K | 1 | #374.828 | #33.400 |
| R.M.COMPANY S.R.L. | 215K | 14.3K | 1 | #374.472 | #33.391 |
| MTI BROTHERS OIL SRL | 216K | -272 lei | 1 | #374.071 | #33.374 |
| MDM BEAUTY DISTRIBUTION SRL | 218K | -30.3K | 1 | #372.500 | #33.297 |
| AUTO-DEZ-PBU S.R.L. | 220K | -39.1K | 1 | #370.316 | #33.189 |
| EMMA VISION SHOP S.R.L. | 220K | 3.8K | 1 | #370.213 | #33.181 |
| TOP 59 SERV SRL | 209K | 5.1K | 1 | #379.382 | #33.619 |
| SIOSI HITECH HOLDINGS S.R.L. | 222K | 8.9K | 1 | #369.152 | #33.128 |
| GHAYA S.R.L. | 207K | -1.9K | 1 | #380.910 | #33.695 |
| MOIS COMERT ANIMALE S.R.L. | 223K | 3.7K | 1 | #368.364 | #33.094 |
| MG EUROPE PELLETS SRL | 205K | -33.6K | 1 | #382.812 | #33.794 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 46, județ MARAMURES, cu venituri și angajați similari cu NUCROM TEAM S.R.L..
- R.M.COMPANY S.R.L. · MARAMURES · 215K · Rank #374.472
- MTI BROTHERS OIL SRL · MARAMURES · 216K · Rank #374.071
- MDM BEAUTY DISTRIBUTION SRL · MARAMURES · 218K · Rank #372.500
- AUTO-DEZ-PBU S.R.L. · MARAMURES · 220K · Rank #370.316
- EMMA VISION SHOP S.R.L. · MARAMURES · 220K · Rank #370.213
- TOP 59 SERV SRL · MARAMURES · 209K · Rank #379.382
- SIOSI HITECH HOLDINGS S.R.L. · MARAMURES · 222K · Rank #369.152
- GHAYA S.R.L. · MARAMURES · 207K · Rank #380.910
- MOIS COMERT ANIMALE S.R.L. · MARAMURES · 223K · Rank #368.364
- MG EUROPE PELLETS SRL · MARAMURES · 205K · Rank #382.812