Revenue

183K

2024

Profit

27.1K

2024

Employees

2

2024

Margin

14,8%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

NTSN CONECT S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 183K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #7.523 la cifra de afaceri, #8.454 la profit, #1.535 la număr angajați din 24.696 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 14.8%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
NTSN CONECT S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 183K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 14.8%.
Poziție în industrie
În industria de Activități profesionale (România), compania este #7.523 la cifra de afaceri, #8.454 la profit, #1.535 la număr angajați din 24.696 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Activități profesionale (CAEN 70) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#7.523 din 24.696 companii

Top 30.5%

Vezi clasamentul

După profit

#8.454 din 24.696 companii

Top 34.2%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#1.535 din 24.696 companii

Top 6.2%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
846K lei
Marjă medie
15.3%
Angajați medie
2

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri183K lei vs medie industrie 846K lei

Compania este 0.2× față de media industriei

Marjă profit14.8% vs medie industrie 15.3%

Compania este 1.0× față de media industriei

Angajați2 vs medie industrie 2

Compania este 1.2× față de media industriei

Industry intelligence

Activități profesionale (CAEN 70) — 2024

Industry size

20.9B

RON revenue

Total companies

24.696

Total employees

41.007

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
CONSTANTIN BUSINESS CONSULTING S.R.L.184K2Activități profesionale
ILD MANAGEMENT AND PROCUREMENT SRL182K2Activități profesionale
JUST MANAGEMENT SRL181K2Activități profesionale
DM BRIGHT MANAGEMENT S.R.L.186K2Activități profesionale
APT NEW BUSINESS SOLUTIONS SRL180K2Activități profesionale
YSM MANAGEMENT SYSTEMS S.R.L.180K2Activități profesionale
OPUS MIXTUM SRL187K2Activități profesionale
FAST CONSULTING & TRAINING S.R.L.188K2Activități profesionale
RC CONINSP S.R.L.177K2Activități profesionale
LUCCOR COSMETIC SRL177K2Activități profesionale

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
14.8%
CA / angajat
91.6K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 45%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    183K
    Profit net
    27.1K
    Angajați
    2

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la NTSN CONECT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricNTSN CONECT S.R.L.(you)CONSTANTIN BUSINESS CONSULTING S.R.L.ILD MANAGEMENT AND PROCUREMENT SRLJUST MANAGEMENT SRLDM BRIGHT MANAGEMENT S.R.L.
Revenue
183K
184K
182K
181K
186K
Profit
27.1K
66.6K
2.3K
67.1K
131K
Margin
14,8%
36,1%
1,3%
37,1%
70,2%
Employees
2
2
2
2
2
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “NTSN CONECT S.R.L.”.