Competitori și alternative la NOTTA STAR SRL
Companii similare cu NOTTA STAR SRL în România: aceeași industrie (CAEN 42), același județ (CONSTANTA), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| NOTTA STAR SRL | 283K | 100K | 1 | #320.864 | #2.962 |
| AL STOM COMPANY SRL | 291K | -213K | 1 | #312.453 | #2.936 |
| SYKKYS SRL | 297K | 31.4K | 1 | #304.642 | #2.914 |
| SOLID MECHANICS & ENVIRONMENTAL ENGINEERING S.R.L. | 298K | -15K | 1 | #300.952 | #2.901 |
| FED SPIEL SPORT SRL | 283K | 6.8K | 1 | #320.889 | #2.963 |
| MECA ALPIN COM S.R.L. | 284K | 14.9K | 1 | #320.148 | #2.959 |
| CONS-HIDRO SRL | 282K | 141K | 1 | #322.010 | #2.966 |
| TUJ CONSTRUCT SRL | 285K | 68.8K | 1 | #319.449 | #2.958 |
| URBAN MASTER S.R.L. | 285K | 19.2K | 1 | #319.311 | #2.957 |
| SMV MOLWAY S.R.L. | 281K | 106K | 1 | #322.348 | #2.968 |
| HAPPYLAND AQUA WEST SRL | 285K | 223K | 1 | #319.084 | #2.955 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 42, județ CONSTANTA, cu venituri și angajați similari cu NOTTA STAR SRL.
- AL STOM COMPANY SRL · CONSTANTA · 291K · Rank #312.453
- SYKKYS SRL · CONSTANTA · 297K · Rank #304.642
- SOLID MECHANICS & ENVIRONMENTAL ENGINEERING S.R.L. · CONSTANTA · 298K · Rank #300.952
- FED SPIEL SPORT SRL · ARAD · 283K · Rank #320.889
- MECA ALPIN COM S.R.L. · TELEORMAN · 284K · Rank #320.148
- CONS-HIDRO SRL · TULCEA · 282K · Rank #322.010
- TUJ CONSTRUCT SRL · VRANCEA · 285K · Rank #319.449
- URBAN MASTER S.R.L. · CARAS-SEVERIN · 285K · Rank #319.311
- SMV MOLWAY S.R.L. · SATU MARE · 281K · Rank #322.348
- HAPPYLAND AQUA WEST SRL · TIMIS · 285K · Rank #319.084