NOEL LINE S.R.L.
Revenue
722K
2024
Profit
99.3K
2024
Employees
1
2024
Margin
13,7%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
NOEL LINE S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 722K lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #23.040 la cifra de afaceri, #17.315 la profit, #20.268 la număr angajați din 63.035 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 13.7%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- NOEL LINE S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 722K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 13.7%.
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #23.040 la cifra de afaceri, #17.315 la profit, #20.268 la număr angajați din 63.035 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 46) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 8.1M lei
- Marjă medie
- 4.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 3.3× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 46) — 2024
Industry size
508B
RON revenue
Total companies
63.035
Total employees
317.294
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| YAKAZOMA S.R.L. | 723K | 1 | Comerț en-gros |
| EXECUTIV CENTER PROIECT S.R.L. | 720K | 1 | Comerț en-gros |
| MAGLIERIA EXPORT S.R.L. | 719K | 1 | Comerț en-gros |
| FERESTREPVC ONODI S.R.L. | 727K | 1 | Comerț en-gros |
| DAMIRSPERO SRL | 717K | 1 | Comerț en-gros |
| GFM FITING INSTAL ONE S.R.L. | 729K | 1 | Comerț en-gros |
| PASO FUTURA TRADE SRL | 715K | 1 | Comerț en-gros |
| CELESTIC MEDICAL SRL | 732K | 1 | Comerț en-gros |
| REDSON LIVE S.R.L. | 710K | 1 | Comerț en-gros |
| ELECTRO COMPONENT SRL | 745K | 1 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BIHOR
Industrie (CAEN 46)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 13.7%
- CA / angajat
- 723K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 21%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 722K
- Profit net
- 99.3K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 722K | 99.3K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la NOEL LINE S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- NOEL LINE S.R.L.(current)
- Revenue
- 722K
- Employees
- 1
- Profit
- 99.3K
- Rank RO
- #185.973
- YAKAZOMA S.R.L.
- Revenue
- 723K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.8K
- Rank RO
- #185.965
- EXECUTIV CENTER PROIECT S.R.L.
- Revenue
- 720K
- Employees
- 1
- Profit
- -19.4K
- Rank RO
- #186.365
- MAGLIERIA EXPORT S.R.L.
- Revenue
- 719K
- Employees
- 1
- Profit
- 597K
- Rank RO
- #186.515
- FERESTREPVC ONODI S.R.L.
- Revenue
- 727K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.1K
- Rank RO
- #185.274
- DAMIRSPERO SRL
- Revenue
- 717K
- Employees
- 1
- Profit
- 393K
- Rank RO
- #186.815
- GFM FITING INSTAL ONE S.R.L.
- Revenue
- 729K
- Employees
- 1
- Profit
- 249K
- Rank RO
- #184.979
- PASO FUTURA TRADE SRL
- Revenue
- 715K
- Employees
- 1
- Profit
- 91.8K
- Rank RO
- #187.119
- CELESTIC MEDICAL SRL
- Revenue
- 732K
- Employees
- 1
- Profit
- -877 lei
- Rank RO
- #184.614
- REDSON LIVE S.R.L.
- Revenue
- 710K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.2K
- Rank RO
- #187.862
- ELECTRO COMPONENT SRL
- Revenue
- 745K
- Employees
- 1
- Profit
- 82.8K
- Rank RO
- #182.723
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| NOEL LINE S.R.L.(current) | 722K | 1 | 99.3K | #185.973 |
| YAKAZOMA S.R.L. | 723K | 1 | 2.8K | #185.965 |
| EXECUTIV CENTER PROIECT S.R.L. | 720K | 1 | -19.4K | #186.365 |
| MAGLIERIA EXPORT S.R.L. | 719K | 1 | 597K | #186.515 |
| FERESTREPVC ONODI S.R.L. | 727K | 1 | 3.1K | #185.274 |
| DAMIRSPERO SRL | 717K | 1 | 393K | #186.815 |
| GFM FITING INSTAL ONE S.R.L. | 729K | 1 | 249K | #184.979 |
| PASO FUTURA TRADE SRL | 715K | 1 | 91.8K | #187.119 |
| CELESTIC MEDICAL SRL | 732K | 1 | -877 lei | #184.614 |
| REDSON LIVE S.R.L. | 710K | 1 | 3.2K | #187.862 |
| ELECTRO COMPONENT SRL | 745K | 1 | 82.8K | #182.723 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | NOEL LINE S.R.L.(you) | YAKAZOMA S.R.L. | EXECUTIV CENTER PROIECT S.R.L. | MAGLIERIA EXPORT S.R.L. | FERESTREPVC ONODI S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 722K | 723K | 720K | 719K | 727K |
| Profit | 99.3K | 2.8K | -19.4K | 597K | 3.1K |
| Margin | 13,7% | 0,4% | -2,7% | 83,0% | 0,4% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “NOEL LINE S.R.L.”.