NOEL ESPRESSO SRL
Revenue
4.5M
2024
Profit
-27.2K
2024
Employees
10
2024
Margin
-0,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
NOEL ESPRESSO SRL este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în MURES, având o cifră de afaceri de 4.5M lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #9.262 la cifra de afaceri, #53.561 la profit, #4.553 la număr angajați din 63.035 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- NOEL ESPRESSO SRL este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în MURES, având o cifră de afaceri de 4.5M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -0.6%).
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #9.262 la cifra de afaceri, #53.561 la profit, #4.553 la număr angajați din 63.035 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 46) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 8.1M lei
- Marjă medie
- 4.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.6× față de media industriei
Compania este -0.1× față de media industriei
Compania este 2.0× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 46) — 2024
Industry size
508B
RON revenue
Total companies
63.035
Total employees
317.294
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| PETRY EXPRESS DEPO SRL | 4.8M | 10 | Comerț en-gros |
| F�NEA�� GASS SRL | 4.6M | 10 | Comerț en-gros |
| GALANTHUS FOREST SRL | 4.6M | 10 | Comerț en-gros |
| GLOBAL PLAST TRADING S.R.L. | 4.6M | 10 | Comerț en-gros |
| NIC & LENU SIB S.R.L. | 4.6M | 10 | Comerț en-gros |
| ALIDA DISTRIBUTION SRL | 4.7M | 10 | Comerț en-gros |
| FOCUS PLASTOPALET SRL | 4.7M | 10 | Comerț en-gros |
| EDWARDS INTERNATIONAL GROUP SRL | 4.5M | 10 | Comerț en-gros |
| MAISTER CONSTRUCT SRL | 4.5M | 10 | Comerț en-gros |
| VALTEX S.R.L. | 4.4M | 10 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ MURES
Industrie (CAEN 46)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -0.6%
- CA / angajat
- 456K
- Scor risc (0–100)
- 50
- Percentil piață (CA)
- Top 6%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 4.5M
- Profit net
- -27.2K
- Angajați
- 10
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 4.5M | -27.2K | 10 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la NOEL ESPRESSO SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- NOEL ESPRESSO SRL(current)
- Revenue
- 4.5M
- Employees
- 10
- Profit
- -27.2K
- Rank RO
- #49.616
- PETRY EXPRESS DEPO SRL
- Revenue
- 4.8M
- Employees
- 10
- Profit
- 169K
- Rank RO
- #47.823
- F�NEA�� GASS SRL
- Revenue
- 4.6M
- Employees
- 10
- Profit
- 159K
- Rank RO
- #49.570
- GALANTHUS FOREST SRL
- Revenue
- 4.6M
- Employees
- 10
- Profit
- 529K
- Rank RO
- #49.498
- GLOBAL PLAST TRADING S.R.L.
- Revenue
- 4.6M
- Employees
- 10
- Profit
- -148K
- Rank RO
- #49.292
- NIC & LENU SIB S.R.L.
- Revenue
- 4.6M
- Employees
- 10
- Profit
- 361K
- Rank RO
- #49.083
- ALIDA DISTRIBUTION SRL
- Revenue
- 4.7M
- Employees
- 10
- Profit
- 172K
- Rank RO
- #48.838
- FOCUS PLASTOPALET SRL
- Revenue
- 4.7M
- Employees
- 10
- Profit
- -67.3K
- Rank RO
- #48.830
- EDWARDS INTERNATIONAL GROUP SRL
- Revenue
- 4.5M
- Employees
- 10
- Profit
- 79.4K
- Rank RO
- #50.529
- MAISTER CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 4.5M
- Employees
- 10
- Profit
- 82.9K
- Rank RO
- #50.560
- VALTEX S.R.L.
- Revenue
- 4.4M
- Employees
- 10
- Profit
- 554K
- Rank RO
- #50.783
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| NOEL ESPRESSO SRL(current) | 4.5M | 10 | -27.2K | #49.616 |
| PETRY EXPRESS DEPO SRL | 4.8M | 10 | 169K | #47.823 |
| F�NEA�� GASS SRL | 4.6M | 10 | 159K | #49.570 |
| GALANTHUS FOREST SRL | 4.6M | 10 | 529K | #49.498 |
| GLOBAL PLAST TRADING S.R.L. | 4.6M | 10 | -148K | #49.292 |
| NIC & LENU SIB S.R.L. | 4.6M | 10 | 361K | #49.083 |
| ALIDA DISTRIBUTION SRL | 4.7M | 10 | 172K | #48.838 |
| FOCUS PLASTOPALET SRL | 4.7M | 10 | -67.3K | #48.830 |
| EDWARDS INTERNATIONAL GROUP SRL | 4.5M | 10 | 79.4K | #50.529 |
| MAISTER CONSTRUCT SRL | 4.5M | 10 | 82.9K | #50.560 |
| VALTEX S.R.L. | 4.4M | 10 | 554K | #50.783 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | NOEL ESPRESSO SRL(you) | PETRY EXPRESS DEPO SRL | F�NEA�� GASS SRL | GALANTHUS FOREST SRL | GLOBAL PLAST TRADING S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 4.5M | 4.8M | 4.6M | 4.6M | 4.6M |
| Profit | -27.2K | 169K | 159K | 529K | -148K |
| Margin | -0,6% | 3,5% | 3,5% | 11,6% | -3,2% |
| Employees | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “NOEL ESPRESSO SRL”.