NO PARDON S.R.L.
Revenue
4.7M
2024
Profit
399K
2024
Employees
17
2024
Margin
7,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
NO PARDON S.R.L. este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în SATU MARE, având o cifră de afaceri de 4.7M lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #1.182 la cifra de afaceri, #1.764 la profit, #1.438 la număr angajați din 30.688 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 7.8%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- NO PARDON S.R.L. este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în SATU MARE, având o cifră de afaceri de 4.7M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 7.8%.
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #1.182 la cifra de afaceri, #1.764 la profit, #1.438 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 4.2× față de media industriei
Compania este 1.2× față de media industriei
Compania este 4.0× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ARES & ANTONY IMPEX S.R.L. | 5.2M | 17 | Alimentație și servicii |
| ALIAS CONTACT SRL | 5.2M | 17 | Alimentație și servicii |
| CRUNCH SRL | 5.3M | 17 | Alimentație și servicii |
| FRESH MOM S.R.L. | 5M | 17 | Alimentație și servicii |
| ALIMENTATIE PUBLICA "EGERMAND" SRL | 5.4M | 17 | Alimentație și servicii |
| HORNET PRODIMPEX SRL | 5.1M | 18 | Alimentație și servicii |
| SMART LINE PRODUCTION SRL | 4.8M | 17 | Alimentație și servicii |
| NIRVANA EXCOM SRL | 5.4M | 17 | Alimentație și servicii |
| MIRI & J SRL | 5.1M | 16 | Alimentație și servicii |
| DACIA SERVICE CURTEA DE ARGES S.R.L. | 4.8M | 17 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SATU MARE
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 7.8%
- CA / angajat
- 301K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 5%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 4.7M
- Profit net
- 399K
- Angajați
- 17
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 4.7M | 399K | 17 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la NO PARDON S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- NO PARDON S.R.L.(current)
- Revenue
- 4.7M
- Employees
- 17
- Profit
- 399K
- Rank RO
- #45.278
- ARES & ANTONY IMPEX S.R.L.
- Revenue
- 5.2M
- Employees
- 17
- Profit
- 441K
- Rank RO
- #44.901
- ALIAS CONTACT SRL
- Revenue
- 5.2M
- Employees
- 17
- Profit
- 209K
- Rank RO
- #44.872
- CRUNCH SRL
- Revenue
- 5.3M
- Employees
- 17
- Profit
- 286K
- Rank RO
- #44.219
- FRESH MOM S.R.L.
- Revenue
- 5M
- Employees
- 17
- Profit
- 219K
- Rank RO
- #46.446
- ALIMENTATIE PUBLICA "EGERMAND" SRL
- Revenue
- 5.4M
- Employees
- 17
- Profit
- 553K
- Rank RO
- #43.477
- HORNET PRODIMPEX SRL
- Revenue
- 5.1M
- Employees
- 18
- Profit
- 125K
- Rank RO
- #45.335
- SMART LINE PRODUCTION SRL
- Revenue
- 4.8M
- Employees
- 17
- Profit
- 1.2M
- Rank RO
- #47.504
- NIRVANA EXCOM SRL
- Revenue
- 5.4M
- Employees
- 17
- Profit
- 661K
- Rank RO
- #42.964
- MIRI & J SRL
- Revenue
- 5.1M
- Employees
- 16
- Profit
- 1.2M
- Rank RO
- #45.266
- DACIA SERVICE CURTEA DE ARGES S.R.L.
- Revenue
- 4.8M
- Employees
- 17
- Profit
- 110K
- Rank RO
- #47.723
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| NO PARDON S.R.L.(current) | 4.7M | 17 | 399K | #45.278 |
| ARES & ANTONY IMPEX S.R.L. | 5.2M | 17 | 441K | #44.901 |
| ALIAS CONTACT SRL | 5.2M | 17 | 209K | #44.872 |
| CRUNCH SRL | 5.3M | 17 | 286K | #44.219 |
| FRESH MOM S.R.L. | 5M | 17 | 219K | #46.446 |
| ALIMENTATIE PUBLICA "EGERMAND" SRL | 5.4M | 17 | 553K | #43.477 |
| HORNET PRODIMPEX SRL | 5.1M | 18 | 125K | #45.335 |
| SMART LINE PRODUCTION SRL | 4.8M | 17 | 1.2M | #47.504 |
| NIRVANA EXCOM SRL | 5.4M | 17 | 661K | #42.964 |
| MIRI & J SRL | 5.1M | 16 | 1.2M | #45.266 |
| DACIA SERVICE CURTEA DE ARGES S.R.L. | 4.8M | 17 | 110K | #47.723 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | NO PARDON S.R.L.(you) | ARES & ANTONY IMPEX S.R.L. | ALIAS CONTACT SRL | CRUNCH SRL | FRESH MOM S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 4.7M | 5.2M | 5.2M | 5.3M | 5M |
| Profit | 399K | 441K | 209K | 286K | 219K |
| Margin | 7,8% | 8,5% | 4,0% | 5,4% | 4,4% |
| Employees | 17 | 17 | 17 | 17 | 17 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “NO PARDON S.R.L.”.