NLC TRANS FOREST SRL
Revenue
1.7M
2024
Profit
3.8K
2024
Employees
6
2024
Margin
0,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
NLC TRANS FOREST SRL este o companie mică din sectorul Transport, cu sediul în GORJ, având o cifră de afaceri de 1.7M lei (date 2024). În industria de Transport (România), compania este #7.140 la cifra de afaceri, #30.064 la profit, #5.060 la număr angajați din 69.154 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.2%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- NLC TRANS FOREST SRL este o companie mică din sectorul Transport, cu sediul în GORJ, având o cifră de afaceri de 1.7M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.2%.
- Poziție în industrie
- În industria de Transport (România), compania este #7.140 la cifra de afaceri, #30.064 la profit, #5.060 la număr angajați din 69.154 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Transport (CAEN 49) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 4.3%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 1.2× față de media industriei
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 1.8× față de media industriei
Industry intelligence
Transport (CAEN 49) — 2024
Industry size
96.4B
RON revenue
Total companies
69.154
Total employees
224.808
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| BRT GO EXPRESS SRL | 1.8M | 6 | Transport |
| LA SORIN S.R.L. | 1.7M | 6 | Transport |
| INTER TRAFIC CLAUS S.R.L. | 1.7M | 6 | Transport |
| TRUST EXPRESS SRL | 1.8M | 6 | Transport |
| TRANS AGRO PLAST S.R.L. | 1.8M | 6 | Transport |
| MONALIV TRANS SRL | 1.8M | 6 | Transport |
| KRIS PACK CARGO S.R.L. | 1.8M | 6 | Transport |
| LUCIAN SI PATRIC S.R.L. | 1.8M | 6 | Transport |
| LUCSEL TOTAL TRANS S.R.L. | 1.8M | 6 | Transport |
| SAM TRUCK SERV SRL | 1.8M | 6 | Transport |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ GORJ
Industrie (CAEN 49)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 0.2%
- CA / angajat
- 300K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 11%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.7M
- Profit net
- 3.8K
- Angajați
- 6
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.7M | 3.8K | 6 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la NLC TRANS FOREST SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- NLC TRANS FOREST SRL(current)
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 6
- Profit
- 3.8K
- Rank RO
- #103.263
- BRT GO EXPRESS SRL
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 6
- Profit
- 124K
- Rank RO
- #102.995
- LA SORIN S.R.L.
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 6
- Profit
- 837K
- Rank RO
- #107.995
- INTER TRAFIC CLAUS S.R.L.
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 6
- Profit
- 7.3K
- Rank RO
- #108.428
- TRUST EXPRESS SRL
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 6
- Profit
- -110K
- Rank RO
- #103.172
- TRANS AGRO PLAST S.R.L.
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 6
- Profit
- 319K
- Rank RO
- #103.110
- MONALIV TRANS SRL
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 6
- Profit
- 392K
- Rank RO
- #102.931
- KRIS PACK CARGO S.R.L.
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 6
- Profit
- 22.8K
- Rank RO
- #103.662
- LUCIAN SI PATRIC S.R.L.
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 6
- Profit
- 36.9K
- Rank RO
- #103.697
- LUCSEL TOTAL TRANS S.R.L.
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 6
- Profit
- -688K
- Rank RO
- #103.852
- SAM TRUCK SERV SRL
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 6
- Profit
- 21K
- Rank RO
- #102.643
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| NLC TRANS FOREST SRL(current) | 1.7M | 6 | 3.8K | #103.263 |
| BRT GO EXPRESS SRL | 1.8M | 6 | 124K | #102.995 |
| LA SORIN S.R.L. | 1.7M | 6 | 837K | #107.995 |
| INTER TRAFIC CLAUS S.R.L. | 1.7M | 6 | 7.3K | #108.428 |
| TRUST EXPRESS SRL | 1.8M | 6 | -110K | #103.172 |
| TRANS AGRO PLAST S.R.L. | 1.8M | 6 | 319K | #103.110 |
| MONALIV TRANS SRL | 1.8M | 6 | 392K | #102.931 |
| KRIS PACK CARGO S.R.L. | 1.8M | 6 | 22.8K | #103.662 |
| LUCIAN SI PATRIC S.R.L. | 1.8M | 6 | 36.9K | #103.697 |
| LUCSEL TOTAL TRANS S.R.L. | 1.8M | 6 | -688K | #103.852 |
| SAM TRUCK SERV SRL | 1.8M | 6 | 21K | #102.643 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | NLC TRANS FOREST SRL(you) | BRT GO EXPRESS SRL | LA SORIN S.R.L. | INTER TRAFIC CLAUS S.R.L. | TRUST EXPRESS SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.7M | 1.8M | 1.7M | 1.7M | 1.8M |
| Profit | 3.8K | 124K | 837K | 7.3K | -110K |
| Margin | 0,2% | 6,8% | 49,6% | 0,4% | -6,1% |
| Employees | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “NLC TRANS FOREST SRL”.