NKS MIXT S.R.L.
Revenue
128K
2024
Profit
51.7K
2024
Employees
2
2024
Margin
39,7%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
NKS MIXT S.R.L. este o companie micro din sectorul Comerț cu amănuntul, cu sediul în TELEORMAN, având o cifră de afaceri de 128K lei (date 2024). În industria de Comerț cu amănuntul (România), compania este #64.515 la cifra de afaceri, #23.331 la profit, #22.303 la număr angajați din 130.296 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 39.7%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- NKS MIXT S.R.L. este o companie micro din sectorul Comerț cu amănuntul, cu sediul în TELEORMAN, având o cifră de afaceri de 128K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 39.7%.
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț cu amănuntul (România), compania este #64.515 la cifra de afaceri, #23.331 la profit, #22.303 la număr angajați din 130.296 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț cu amănuntul (CAEN 47) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3M lei
- Marjă medie
- 3.7%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 10.9× față de media industriei
Compania este 0.6× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț cu amănuntul (CAEN 47) — 2024
Industry size
389B
RON revenue
Total companies
130.296
Total employees
418.868
Industry growth
—
YoY
Top companies
- LIDL DISCOUNT SRL24.7B
- OMV PETROM MARKETING SRL24.6B
- KAUFLAND ROMANIA SCS19.7B
- PROFI ROM FOOD SRL14.9B
- CARREFOUR ROMANIA SA12.7B
- DEDEMAN SRL12.4B
- DR.MAX S.R.L.10.9B
- MEGA IMAGE SRL10.7B
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| SPIRIT S.R.L. | 125K | 2 | Comerț cu amănuntul |
| PIERRE & RO CO. LTD S.R.L. | 142K | 2 | Comerț cu amănuntul |
| GENEMI COM S.R.L. | 148K | 2 | Comerț cu amănuntul |
| FARMACIA MEDPLUS S.R.L. | 148K | 2 | Comerț cu amănuntul |
| EMA S.R.L. | 149K | 2 | Comerț cu amănuntul |
| GALAN SERV SRL | 130K | 2 | Comerț cu amănuntul |
| EMPERO OF DIMIOS S.R.L. | 130K | 2 | Comerț cu amănuntul |
| TUGET S.R.L. | 130K | 2 | Comerț cu amănuntul |
| CIOCAN STANICA SRL | 130K | 2 | Comerț cu amănuntul |
| FRISPA COM SRL | 129K | 2 | Comerț cu amănuntul |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ TELEORMAN
Industrie (CAEN 47)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 39.7%
- CA / angajat
- 65.1K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 50%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 128K
- Profit net
- 51.7K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 128K | 51.7K | 2 |
Explore
Industry (CAEN 47)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la NKS MIXT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- NKS MIXT S.R.L.(current)
- Revenue
- 128K
- Employees
- 2
- Profit
- 51.7K
- Rank RO
- #454.154
- SPIRIT S.R.L.
- Revenue
- 125K
- Employees
- 2
- Profit
- -6.6K
- Rank RO
- #459.330
- PIERRE & RO CO. LTD S.R.L.
- Revenue
- 142K
- Employees
- 2
- Profit
- 804 lei
- Rank RO
- #441.689
- GENEMI COM S.R.L.
- Revenue
- 148K
- Employees
- 2
- Profit
- -6.2K
- Rank RO
- #435.558
- FARMACIA MEDPLUS S.R.L.
- Revenue
- 148K
- Employees
- 2
- Profit
- -67.3K
- Rank RO
- #435.397
- EMA S.R.L.
- Revenue
- 149K
- Employees
- 2
- Profit
- -40K
- Rank RO
- #434.789
- GALAN SERV SRL
- Revenue
- 130K
- Employees
- 2
- Profit
- 2.7K
- Rank RO
- #454.221
- EMPERO OF DIMIOS S.R.L.
- Revenue
- 130K
- Employees
- 2
- Profit
- -37K
- Rank RO
- #453.943
- TUGET S.R.L.
- Revenue
- 130K
- Employees
- 2
- Profit
- -27.2K
- Rank RO
- #454.477
- CIOCAN STANICA SRL
- Revenue
- 130K
- Employees
- 2
- Profit
- 886 lei
- Rank RO
- #453.833
- FRISPA COM SRL
- Revenue
- 129K
- Employees
- 2
- Profit
- -50.7K
- Rank RO
- #454.882
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| NKS MIXT S.R.L.(current) | 128K | 2 | 51.7K | #454.154 |
| SPIRIT S.R.L. | 125K | 2 | -6.6K | #459.330 |
| PIERRE & RO CO. LTD S.R.L. | 142K | 2 | 804 lei | #441.689 |
| GENEMI COM S.R.L. | 148K | 2 | -6.2K | #435.558 |
| FARMACIA MEDPLUS S.R.L. | 148K | 2 | -67.3K | #435.397 |
| EMA S.R.L. | 149K | 2 | -40K | #434.789 |
| GALAN SERV SRL | 130K | 2 | 2.7K | #454.221 |
| EMPERO OF DIMIOS S.R.L. | 130K | 2 | -37K | #453.943 |
| TUGET S.R.L. | 130K | 2 | -27.2K | #454.477 |
| CIOCAN STANICA SRL | 130K | 2 | 886 lei | #453.833 |
| FRISPA COM SRL | 129K | 2 | -50.7K | #454.882 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | NKS MIXT S.R.L.(you) | SPIRIT S.R.L. | PIERRE & RO CO. LTD S.R.L. | GENEMI COM S.R.L. | FARMACIA MEDPLUS S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 128K | 125K | 142K | 148K | 148K |
| Profit | 51.7K | -6.6K | 804 lei | -6.2K | -67.3K |
| Margin | 39,7% | -5,3% | 0,6% | -4,2% | -45,4% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “NKS MIXT S.R.L.”.