NIMIA S.R.L.
Revenue
1.6M
2024
Profit
-58.7K
2024
Employees
23
2024
Margin
-3,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
NIMIA S.R.L. este o companie mică din sectorul Alte servicii personale, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 1.6M lei (date 2024). În industria de Alte servicii personale (România), compania este #311 la cifra de afaceri, #21.499 la profit, #90 la număr angajați din 23.036 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- NIMIA S.R.L. este o companie mică din sectorul Alte servicii personale, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 1.6M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -3.6%).
- Poziție în industrie
- În industria de Alte servicii personale (România), compania este #311 la cifra de afaceri, #21.499 la profit, #90 la număr angajați din 23.036 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alte servicii personale (CAEN 96) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 179K lei
- Marjă medie
- 3.9%
- Angajați medie
- 1
Companie vs medie industrie
Compania este 9.1× față de media industriei
Compania este -0.9× față de media industriei
Compania este 15.5× față de media industriei
Industry intelligence
Alte servicii personale (CAEN 96) — 2024
Industry size
4.1B
RON revenue
Total companies
23.036
Total employees
34.237
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| BELLA ECO WASH S.R.L. | 1.6M | 21 | Alte servicii personale |
| LRM BEAUTY LINE SRL | 1.8M | 24 | Alte servicii personale |
| ANCA �I RADU-POMPE FUNEBRE SRL | 1.5M | 23 | Alte servicii personale |
| EFFECT NAILS SRL | 1.5M | 19 | Alte servicii personale |
| BEAUTY ACS S.R.L. | 2M | 25 | Alte servicii personale |
| ANDREEANA BEAUTY S.R.L. | 1.2M | 22 | Alte servicii personale |
| SOCIETATE COOPERATIVA BORCEA CALARASI | 1.5M | 26 | Alte servicii personale |
| VISAGE STYLE SRL | 1.8M | 21 | Alte servicii personale |
| Ciufolici hair - style CO SRL | 1.2M | 22 | Alte servicii personale |
| VIITORUL SOCIETATE COOPERATIV� ME�TE�UG�REASC� | 1.3M | 23 | Alte servicii personale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 96)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -3.6%
- CA / angajat
- 71.1K
- Scor risc (0–100)
- 52
- Percentil piață (CA)
- Top 12%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.6M
- Profit net
- -58.7K
- Angajați
- 23
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.6M | -58.7K | 23 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la NIMIA S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- NIMIA S.R.L.(current)
- Revenue
- 1.6M
- Employees
- 23
- Profit
- -58.7K
- Rank RO
- #110.388
- BELLA ECO WASH S.R.L.
- Revenue
- 1.6M
- Employees
- 21
- Profit
- 488K
- Rank RO
- #112.702
- LRM BEAUTY LINE SRL
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 24
- Profit
- 148K
- Rank RO
- #101.621
- ANCA �I RADU-POMPE FUNEBRE SRL
- Revenue
- 1.5M
- Employees
- 23
- Profit
- -351K
- Rank RO
- #118.231
- EFFECT NAILS SRL
- Revenue
- 1.5M
- Employees
- 19
- Profit
- 137K
- Rank RO
- #116.848
- BEAUTY ACS S.R.L.
- Revenue
- 2M
- Employees
- 25
- Profit
- 191K
- Rank RO
- #95.215
- ANDREEANA BEAUTY S.R.L.
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 22
- Profit
- -59.2K
- Rank RO
- #135.791
- SOCIETATE COOPERATIVA BORCEA CALARASI
- Revenue
- 1.5M
- Employees
- 26
- Profit
- 53.1K
- Rank RO
- #115.755
- VISAGE STYLE SRL
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 21
- Profit
- 22.8K
- Rank RO
- #102.907
- Ciufolici hair - style CO SRL
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 22
- Profit
- -89.5K
- Rank RO
- #136.701
- VIITORUL SOCIETATE COOPERATIV� ME�TE�UG�REASC�
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 23
- Profit
- 35.8K
- Rank RO
- #126.615
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| NIMIA S.R.L.(current) | 1.6M | 23 | -58.7K | #110.388 |
| BELLA ECO WASH S.R.L. | 1.6M | 21 | 488K | #112.702 |
| LRM BEAUTY LINE SRL | 1.8M | 24 | 148K | #101.621 |
| ANCA �I RADU-POMPE FUNEBRE SRL | 1.5M | 23 | -351K | #118.231 |
| EFFECT NAILS SRL | 1.5M | 19 | 137K | #116.848 |
| BEAUTY ACS S.R.L. | 2M | 25 | 191K | #95.215 |
| ANDREEANA BEAUTY S.R.L. | 1.2M | 22 | -59.2K | #135.791 |
| SOCIETATE COOPERATIVA BORCEA CALARASI | 1.5M | 26 | 53.1K | #115.755 |
| VISAGE STYLE SRL | 1.8M | 21 | 22.8K | #102.907 |
| Ciufolici hair - style CO SRL | 1.2M | 22 | -89.5K | #136.701 |
| VIITORUL SOCIETATE COOPERATIV� ME�TE�UG�REASC� | 1.3M | 23 | 35.8K | #126.615 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | NIMIA S.R.L.(you) | BELLA ECO WASH S.R.L. | LRM BEAUTY LINE SRL | ANCA �I RADU-POMPE FUNEBRE SRL | EFFECT NAILS SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.6M | 1.6M | 1.8M | 1.5M | 1.5M |
| Profit | -58.7K | 488K | 148K | -351K | 137K |
| Margin | -3,6% | 30,7% | 8,1% | -23,7% | 9,1% |
| Employees | 23 | 21 | 24 | 23 | 19 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “NIMIA S.R.L.”.