NIKIDORVACOM SRL
Revenue
245K
2024
Profit
26.8K
2024
Employees
4
2024
Margin
10,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
NIKIDORVACOM SRL este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în GORJ, având o cifră de afaceri de 245K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #22.992 la cifra de afaceri, #19.430 la profit, #8.938 la număr angajați din 56.726 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 10.9%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- NIKIDORVACOM SRL este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în GORJ, având o cifră de afaceri de 245K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 10.9%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #22.992 la cifra de afaceri, #19.430 la profit, #8.938 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 1.1× față de media industriei
Compania este 1.1× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| I�FACAE CONSTRUCT S.R.L. | 248K | 4 | Construcții |
| POPESCU COSTRUZIONI S.R.L. | 240K | 4 | Construcții |
| VTR URBAN CONSTRUCT S.R.L. | 240K | 4 | Construcții |
| GASE CONSTRUCT S.R.L. | 236K | 4 | Construcții |
| LIVBOMIDEM 75 S.R.L. | 261K | 4 | Construcții |
| IETAM S.R.L. | 228K | 4 | Construcții |
| NLG NICA CONSTRUCT S.R.L. | 217K | 4 | Construcții |
| MUNMARCOS COM S.R.L. | 215K | 4 | Construcții |
| MARJUNIOR CONSTRUCT SRL | 280K | 4 | Construcții |
| Firma (CUI 50583270) | 245K | 4 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ GORJ
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 10.9%
- CA / angajat
- 61.2K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 39%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 245K
- Profit net
- 26.8K
- Angajați
- 4
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 245K | 26.8K | 4 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la NIKIDORVACOM SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- NIKIDORVACOM SRL(current)
- Revenue
- 245K
- Employees
- 4
- Profit
- 26.8K
- Rank RO
- #350.860
- I�FACAE CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 248K
- Employees
- 4
- Profit
- -92.3K
- Rank RO
- #348.524
- POPESCU COSTRUZIONI S.R.L.
- Revenue
- 240K
- Employees
- 4
- Profit
- 219 lei
- Rank RO
- #354.416
- VTR URBAN CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 240K
- Employees
- 4
- Profit
- -6K
- Rank RO
- #355.042
- GASE CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 236K
- Employees
- 4
- Profit
- 10.7K
- Rank RO
- #358.161
- LIVBOMIDEM 75 S.R.L.
- Revenue
- 261K
- Employees
- 4
- Profit
- 17.9K
- Rank RO
- #338.974
- IETAM S.R.L.
- Revenue
- 228K
- Employees
- 4
- Profit
- 10.4K
- Rank RO
- #363.807
- NLG NICA CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 217K
- Employees
- 4
- Profit
- -38.5K
- Rank RO
- #372.871
- MUNMARCOS COM S.R.L.
- Revenue
- 215K
- Employees
- 4
- Profit
- -50.2K
- Rank RO
- #374.368
- MARJUNIOR CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 280K
- Employees
- 4
- Profit
- -50.3K
- Rank RO
- #323.611
- Firma (CUI 50583270)
- Revenue
- 245K
- Employees
- 4
- Profit
- 129K
- Rank RO
- #351.018
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| NIKIDORVACOM SRL(current) | 245K | 4 | 26.8K | #350.860 |
| I�FACAE CONSTRUCT S.R.L. | 248K | 4 | -92.3K | #348.524 |
| POPESCU COSTRUZIONI S.R.L. | 240K | 4 | 219 lei | #354.416 |
| VTR URBAN CONSTRUCT S.R.L. | 240K | 4 | -6K | #355.042 |
| GASE CONSTRUCT S.R.L. | 236K | 4 | 10.7K | #358.161 |
| LIVBOMIDEM 75 S.R.L. | 261K | 4 | 17.9K | #338.974 |
| IETAM S.R.L. | 228K | 4 | 10.4K | #363.807 |
| NLG NICA CONSTRUCT S.R.L. | 217K | 4 | -38.5K | #372.871 |
| MUNMARCOS COM S.R.L. | 215K | 4 | -50.2K | #374.368 |
| MARJUNIOR CONSTRUCT SRL | 280K | 4 | -50.3K | #323.611 |
| Firma (CUI 50583270) | 245K | 4 | 129K | #351.018 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | NIKIDORVACOM SRL(you) | I�FACAE CONSTRUCT S.R.L. | POPESCU COSTRUZIONI S.R.L. | VTR URBAN CONSTRUCT S.R.L. | GASE CONSTRUCT S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 245K | 248K | 240K | 240K | 236K |
| Profit | 26.8K | -92.3K | 219 lei | -6K | 10.7K |
| Margin | 10,9% | -37,2% | 0,1% | -2,5% | 4,5% |
| Employees | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “NIKIDORVACOM SRL”.