NICOL ANDRA COM SRL
Revenue
482K
2024
Profit
-121K
2024
Employees
0
2024
Margin
-22,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
NICOL ANDRA COM SRL este o companie micro din sectorul Fabricare produse textile, cu sediul în VRANCEA, având o cifră de afaceri de 482K lei (date 2024). În industria de Fabricare produse textile (România), compania este #549 la cifra de afaceri, #1.950 la profit, #1.217 la număr angajați din 2.066 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- NICOL ANDRA COM SRL este o companie micro din sectorul Fabricare produse textile, cu sediul în VRANCEA, având o cifră de afaceri de 482K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -22.9%).
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare produse textile (România), compania este #549 la cifra de afaceri, #1.950 la profit, #1.217 la număr angajați din 2.066 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare produse textile (CAEN 13) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 4.5M lei
- Marjă medie
- 0.3%
- Angajați medie
- 11
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este -89.9× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare produse textile (CAEN 13) — 2024
Industry size
9.2B
RON revenue
Total companies
2.066
Total employees
22.902
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| WANDERLUST EQUIPMENT S.R.L. | 538K | 1 | Fabricare produse textile |
| SOPHYA BROD S.R.L. | 543K | 1 | Fabricare produse textile |
| ITALO STIL CONFECTIA S.R.L. | 549K | 1 | Fabricare produse textile |
| BETA IMPACT TEX S.R.L. | 507K | 1 | Fabricare produse textile |
| RAHMITEKA GLOBAL S.R.L. | 502K | 1 | Fabricare produse textile |
| ALEXMAL TOP PRODCOM SRL | 500K | 1 | Fabricare produse textile |
| TEXTILA WORLD SRL | 558K | 1 | Fabricare produse textile |
| MATIA ART S.R.L. | 497K | 1 | Fabricare produse textile |
| BALAMAR SRL | 562K | 1 | Fabricare produse textile |
| CALA EXCLUSIVE S.R.L. | 486K | 1 | Fabricare produse textile |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ VRANCEA
Industrie (CAEN 13)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -22.9%
- Scor risc (0–100)
- 61
- Percentil piață (CA)
- Top 25%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 482K
- Profit net
- -121K
- Angajați
- 0
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 482K | -121K | 0 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la NICOL ANDRA COM SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- NICOL ANDRA COM SRL(current)
- Revenue
- 482K
- Employees
- 0
- Profit
- -121K
- Rank RO
- #222.232
- WANDERLUST EQUIPMENT S.R.L.
- Revenue
- 538K
- Employees
- 1
- Profit
- 440K
- Rank RO
- #219.939
- SOPHYA BROD S.R.L.
- Revenue
- 543K
- Employees
- 1
- Profit
- -20.6K
- Rank RO
- #218.805
- ITALO STIL CONFECTIA S.R.L.
- Revenue
- 549K
- Employees
- 1
- Profit
- 43K
- Rank RO
- #217.576
- BETA IMPACT TEX S.R.L.
- Revenue
- 507K
- Employees
- 1
- Profit
- 96.9K
- Rank RO
- #227.056
- RAHMITEKA GLOBAL S.R.L.
- Revenue
- 502K
- Employees
- 1
- Profit
- 178K
- Rank RO
- #228.402
- ALEXMAL TOP PRODCOM SRL
- Revenue
- 500K
- Employees
- 1
- Profit
- 36.6K
- Rank RO
- #228.978
- TEXTILA WORLD SRL
- Revenue
- 558K
- Employees
- 1
- Profit
- 81.5K
- Rank RO
- #215.611
- MATIA ART S.R.L.
- Revenue
- 497K
- Employees
- 1
- Profit
- 8.9K
- Rank RO
- #229.542
- BALAMAR SRL
- Revenue
- 562K
- Employees
- 1
- Profit
- -172K
- Rank RO
- #214.835
- CALA EXCLUSIVE S.R.L.
- Revenue
- 486K
- Employees
- 1
- Profit
- -66.1K
- Rank RO
- #232.404
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| NICOL ANDRA COM SRL(current) | 482K | 0 | -121K | #222.232 |
| WANDERLUST EQUIPMENT S.R.L. | 538K | 1 | 440K | #219.939 |
| SOPHYA BROD S.R.L. | 543K | 1 | -20.6K | #218.805 |
| ITALO STIL CONFECTIA S.R.L. | 549K | 1 | 43K | #217.576 |
| BETA IMPACT TEX S.R.L. | 507K | 1 | 96.9K | #227.056 |
| RAHMITEKA GLOBAL S.R.L. | 502K | 1 | 178K | #228.402 |
| ALEXMAL TOP PRODCOM SRL | 500K | 1 | 36.6K | #228.978 |
| TEXTILA WORLD SRL | 558K | 1 | 81.5K | #215.611 |
| MATIA ART S.R.L. | 497K | 1 | 8.9K | #229.542 |
| BALAMAR SRL | 562K | 1 | -172K | #214.835 |
| CALA EXCLUSIVE S.R.L. | 486K | 1 | -66.1K | #232.404 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | NICOL ANDRA COM SRL(you) | WANDERLUST EQUIPMENT S.R.L. | SOPHYA BROD S.R.L. | ITALO STIL CONFECTIA S.R.L. | BETA IMPACT TEX S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 482K | 538K | 543K | 549K | 507K |
| Profit | -121K | 440K | -20.6K | 43K | 96.9K |
| Margin | -22,9% | 81,7% | -3,8% | 7,8% | 19,1% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “NICOL ANDRA COM SRL”.