NICEPROD-NICO S.R.L.-D.
Revenue
23.7K
2024
Profit
-21.9K
2024
Employees
1
2024
Margin
-92,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
NICEPROD-NICO S.R.L.-D. este o companie micro din sectorul Lemn și produse din lemn, cu sediul în TELEORMAN, având o cifră de afaceri de 23.7K lei (date 2024). În industria de Lemn și produse din lemn (România), compania este #4.201 la cifra de afaceri, #5.149 la profit, #2.488 la număr angajați din 6.535 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- NICEPROD-NICO S.R.L.-D. este o companie micro din sectorul Lemn și produse din lemn, cu sediul în TELEORMAN, având o cifră de afaceri de 23.7K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -92.4%).
- Poziție în industrie
- În industria de Lemn și produse din lemn (România), compania este #4.201 la cifra de afaceri, #5.149 la profit, #2.488 la număr angajați din 6.535 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Lemn și produse din lemn (CAEN 16) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.8M lei
- Marjă medie
- 0.7%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -140.0× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Industry intelligence
Lemn și produse din lemn (CAEN 16) — 2024
Industry size
18.2B
RON revenue
Total companies
6.535
Total employees
34.322
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| KALORIK BRIKET DUO S.R.L. | 24.4K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| ALEXA-STAR CRAFT S.R.L. | 23.7K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| BLANKURIDELEMN S.R.L. | 23.6K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| REMEME GRUP S.R.L. | 23.6K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| EVDE ALIA WOOD S.R.L. | 23.8K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| BRV DESIGN & CONSTRUCT S.R.L. | 23.8K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| BBS COMPANY STAMA S.R.L. | 27.4K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| APUSENI NUGGETS S.R.L. | 23.9K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| ARMONIA LEMNULUI S.R.L. | 23.9K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| PAB STICKS SRL | 23.5K | 1 | Lemn și produse din lemn |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ TELEORMAN
Industrie (CAEN 16)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -92.4%
- CA / angajat
- 23.7K
- Scor risc (0–100)
- 96
- Percentil piață (CA)
- Top 69%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 23.7K
- Profit net
- -21.9K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 23.7K | -21.9K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la NICEPROD-NICO S.R.L.-D. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- NICEPROD-NICO S.R.L.-D.(current)
- Revenue
- 23.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -21.9K
- Rank RO
- #622.985
- KALORIK BRIKET DUO S.R.L.
- Revenue
- 24.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -3.8K
- Rank RO
- #621.069
- ALEXA-STAR CRAFT S.R.L.
- Revenue
- 23.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.5K
- Rank RO
- #622.875
- BLANKURIDELEMN S.R.L.
- Revenue
- 23.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.8K
- Rank RO
- #623.097
- REMEME GRUP S.R.L.
- Revenue
- 23.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -11.1K
- Rank RO
- #623.098
- EVDE ALIA WOOD S.R.L.
- Revenue
- 23.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.7K
- Rank RO
- #622.767
- BRV DESIGN & CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 23.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -151K
- Rank RO
- #622.679
- BBS COMPANY STAMA S.R.L.
- Revenue
- 27.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -100 lei
- Rank RO
- #613.903
- APUSENI NUGGETS S.R.L.
- Revenue
- 23.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -63.5K
- Rank RO
- #622.567
- ARMONIA LEMNULUI S.R.L.
- Revenue
- 23.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.5K
- Rank RO
- #622.469
- PAB STICKS SRL
- Revenue
- 23.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -10.3K
- Rank RO
- #623.522
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| NICEPROD-NICO S.R.L.-D.(current) | 23.7K | 1 | -21.9K | #622.985 |
| KALORIK BRIKET DUO S.R.L. | 24.4K | 1 | -3.8K | #621.069 |
| ALEXA-STAR CRAFT S.R.L. | 23.7K | 1 | 1.5K | #622.875 |
| BLANKURIDELEMN S.R.L. | 23.6K | 1 | 2.8K | #623.097 |
| REMEME GRUP S.R.L. | 23.6K | 1 | -11.1K | #623.098 |
| EVDE ALIA WOOD S.R.L. | 23.8K | 1 | -1.7K | #622.767 |
| BRV DESIGN & CONSTRUCT S.R.L. | 23.8K | 1 | -151K | #622.679 |
| BBS COMPANY STAMA S.R.L. | 27.4K | 1 | -100 lei | #613.903 |
| APUSENI NUGGETS S.R.L. | 23.9K | 1 | -63.5K | #622.567 |
| ARMONIA LEMNULUI S.R.L. | 23.9K | 1 | 1.5K | #622.469 |
| PAB STICKS SRL | 23.5K | 1 | -10.3K | #623.522 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | NICEPROD-NICO S.R.L.-D.(you) | KALORIK BRIKET DUO S.R.L. | ALEXA-STAR CRAFT S.R.L. | BLANKURIDELEMN S.R.L. | REMEME GRUP S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 23.7K | 24.4K | 23.7K | 23.6K | 23.6K |
| Profit | -21.9K | -3.8K | 1.5K | 2.8K | -11.1K |
| Margin | -92,4% | -15,5% | 6,4% | 11,8% | -46,8% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “NICEPROD-NICO S.R.L.-D.”.