NICARS AGRO 90 S.R.L.

CUI 25401563·Agricultură, silvicultură și pescuit·Constanta·Founded 2024

Revenue

314K

2024

Profit

35.1K

2024

Employees

1

2024

Margin

11,2%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

NICARS AGRO 90 S.R.L. este o companie micro din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 314K lei (date 2024). În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #10.526 la cifra de afaceri, #6.969 la profit, #7.805 la număr angajați din 21.135 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 11.2%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
NICARS AGRO 90 S.R.L. este o companie micro din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 314K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 11.2%.
Poziție în industrie
În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #10.526 la cifra de afaceri, #6.969 la profit, #7.805 la număr angajați din 21.135 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#10.526 din 21.135 companii

Top 49.8%

Vezi clasamentul

După profit

#6.969 din 21.135 companii

Top 33.0%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#7.805 din 21.135 companii

Top 36.9%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
3M lei
Marjă medie
3.0%
Angajați medie
4

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri314K lei vs medie industrie 3M lei

Compania este 0.1× față de media industriei

Marjă profit11.2% vs medie industrie 3.0%

Compania este 3.7× față de media industriei

Angajați1 vs medie industrie 4

Compania este 0.3× față de media industriei

Industry intelligence

Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — 2024

Industry size

64.3B

RON revenue

Total companies

21.135

Total employees

80.618

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
AGRIPOPA S.R.L.317K1Agricultură, silvicultură și pescuit
MARIA AGRO CEREAL S.R.L.310K1Agricultură, silvicultură și pescuit
DOMIGRAIN SRL318K1Agricultură, silvicultură și pescuit
YANIS TRUCK SRL326K1Agricultură, silvicultură și pescuit
VASY COMPANY '97 S.R.L.326K1Agricultură, silvicultură și pescuit
APICOLA DOBROGEAN� SRL302K1Agricultură, silvicultură și pescuit
JARNEA SRL327K1Agricultură, silvicultură și pescuit
ANTIOPE FARM S.R.L.299K1Agricultură, silvicultură și pescuit
ROYAL MINT S.R.L.297K1Agricultură, silvicultură și pescuit
RGA PET CONSULTING S.R.L.337K1Agricultură, silvicultură și pescuit

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
11.2%
CA / angajat
314K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 32%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    314K
    Profit net
    35.1K
    Angajați
    1

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la NICARS AGRO 90 S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricNICARS AGRO 90 S.R.L.(you)AGRIPOPA S.R.L.MARIA AGRO CEREAL S.R.L.DOMIGRAIN SRLYANIS TRUCK SRL
Revenue
314K
317K
310K
318K
326K
Profit
35.1K
42.6K
137K
53.3K
200K
Margin
11,2%
13,4%
44,2%
16,7%
61,1%
Employees
1
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “NICARS AGRO 90 S.R.L.”.