NEXTRON SECURITY GUARD S.R.L.
Revenue
2.9M
2024
Profit
115K
2024
Employees
45
2024
Margin
3,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
NEXTRON SECURITY GUARD S.R.L. este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 2.9M lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #464 la cifra de afaceri, #833 la profit, #367 la număr angajați din 2.843 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 3.9%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- NEXTRON SECURITY GUARD S.R.L. este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 2.9M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 3.9%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #464 la cifra de afaceri, #833 la profit, #367 la număr angajați din 2.843 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 80) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3M lei
- Marjă medie
- 4.7%
- Angajați medie
- 34
Companie vs medie industrie
Compania este 1.0× față de media industriei
Compania este 0.8× față de media industriei
Compania este 1.3× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 80) — 2024
Industry size
8.6B
RON revenue
Total companies
2.843
Total employees
95.635
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| SEKURECO PROTECT GUARD SRL | 2.9M | 45 | Activități profesionale |
| ICO SECURITY SERVICES SRL | 3M | 48 | Activități profesionale |
| MARUGUARD SRL | 2.9M | 44 | Activități profesionale |
| IMPERIAL PROGUARD S.R.L. | 2.8M | 45 | Activități profesionale |
| �TEFAN SECURITY SRL | 2.9M | 43 | Activități profesionale |
| MAJOR GUARD SECURITY S.R.L. | 3M | 44 | Activități profesionale |
| SILVER GUARD S.R.L. | 3M | 44 | Activități profesionale |
| BIG BOYS SECURITY SRL | 3M | 44 | Activități profesionale |
| STR�JERI PROTECT S.R.L. | 3M | 43 | Activități profesionale |
| AVENGER SECURITY S.R.L. | 2.8M | 46 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ TIMIS
Industrie (CAEN 80)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 3.9%
- CA / angajat
- 65.2K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 8%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 2.9M
- Profit net
- 115K
- Angajați
- 45
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2.9M | 115K | 45 |
Explore
Industry (CAEN 80)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la NEXTRON SECURITY GUARD S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- NEXTRON SECURITY GUARD S.R.L.(current)
- Revenue
- 2.9M
- Employees
- 45
- Profit
- 115K
- Rank RO
- #69.733
- SEKURECO PROTECT GUARD SRL
- Revenue
- 2.9M
- Employees
- 45
- Profit
- 32.4K
- Rank RO
- #70.676
- ICO SECURITY SERVICES SRL
- Revenue
- 3M
- Employees
- 48
- Profit
- 444K
- Rank RO
- #68.490
- MARUGUARD SRL
- Revenue
- 2.9M
- Employees
- 44
- Profit
- 579K
- Rank RO
- #69.427
- IMPERIAL PROGUARD S.R.L.
- Revenue
- 2.8M
- Employees
- 45
- Profit
- 528K
- Rank RO
- #71.538
- �TEFAN SECURITY SRL
- Revenue
- 2.9M
- Employees
- 43
- Profit
- 622K
- Rank RO
- #69.571
- MAJOR GUARD SECURITY S.R.L.
- Revenue
- 3M
- Employees
- 44
- Profit
- 853K
- Rank RO
- #68.351
- SILVER GUARD S.R.L.
- Revenue
- 3M
- Employees
- 44
- Profit
- 545K
- Rank RO
- #68.147
- BIG BOYS SECURITY SRL
- Revenue
- 3M
- Employees
- 44
- Profit
- 315K
- Rank RO
- #67.941
- STR�JERI PROTECT S.R.L.
- Revenue
- 3M
- Employees
- 43
- Profit
- 375K
- Rank RO
- #68.831
- AVENGER SECURITY S.R.L.
- Revenue
- 2.8M
- Employees
- 46
- Profit
- 733K
- Rank RO
- #71.990
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| NEXTRON SECURITY GUARD S.R.L.(current) | 2.9M | 45 | 115K | #69.733 |
| SEKURECO PROTECT GUARD SRL | 2.9M | 45 | 32.4K | #70.676 |
| ICO SECURITY SERVICES SRL | 3M | 48 | 444K | #68.490 |
| MARUGUARD SRL | 2.9M | 44 | 579K | #69.427 |
| IMPERIAL PROGUARD S.R.L. | 2.8M | 45 | 528K | #71.538 |
| �TEFAN SECURITY SRL | 2.9M | 43 | 622K | #69.571 |
| MAJOR GUARD SECURITY S.R.L. | 3M | 44 | 853K | #68.351 |
| SILVER GUARD S.R.L. | 3M | 44 | 545K | #68.147 |
| BIG BOYS SECURITY SRL | 3M | 44 | 315K | #67.941 |
| STR�JERI PROTECT S.R.L. | 3M | 43 | 375K | #68.831 |
| AVENGER SECURITY S.R.L. | 2.8M | 46 | 733K | #71.990 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | NEXTRON SECURITY GUARD S.R.L.(you) | SEKURECO PROTECT GUARD SRL | ICO SECURITY SERVICES SRL | MARUGUARD SRL | IMPERIAL PROGUARD S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 2.9M | 2.9M | 3M | 2.9M | 2.8M |
| Profit | 115K | 32.4K | 444K | 579K | 528K |
| Margin | 3,9% | 1,1% | 14,8% | 19,6% | 18,7% |
| Employees | 45 | 45 | 48 | 44 | 45 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “NEXTRON SECURITY GUARD S.R.L.”.