Competitori și alternative la NEW IMM CONSTRUCT SRL
Companii similare cu NEW IMM CONSTRUCT SRL în România: aceeași industrie (CAEN 41), același județ (NEAMT), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| NEW IMM CONSTRUCT SRL | 672K | 28.6K | 2 | #193.939 | #14.442 |
| VERII PUTZ S.R.L. | 696K | 114K | 2 | #189.920 | #14.187 |
| ROART CONSTRUCT SRL | 626K | 104K | 2 | #201.941 | #14.947 |
| SAMCON ENGINEERING SRL | 672K | 282K | 2 | #193.991 | #14.445 |
| ANTIQUITAS CONSTRUCTION S.R.L. | 673K | 170K | 2 | #193.796 | #14.430 |
| TEHNOREZIDENT SRL | 673K | 40.5K | 2 | #193.775 | #14.428 |
| MPA ALFA CONSTRUCT PLACE SRL | 673K | 227K | 2 | #193.689 | #14.419 |
| ADB INOV SRL | 674K | 3.6K | 2 | #193.649 | #14.416 |
| CONSISERV CONSTRUCT SRL | 670K | 6.9K | 2 | #194.264 | #14.459 |
| ATELOS S.R.L. | 670K | 1.3K | 2 | #194.273 | #14.460 |
| NICNEL S.R.L. | 674K | 391K | 2 | #193.574 | #14.411 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 41, județ NEAMT, cu venituri și angajați similari cu NEW IMM CONSTRUCT SRL.
- VERII PUTZ S.R.L. · NEAMT · 696K · Rank #189.920
- ROART CONSTRUCT SRL · NEAMT · 626K · Rank #201.941
- SAMCON ENGINEERING SRL · BUCURESTI · 672K · Rank #193.991
- ANTIQUITAS CONSTRUCTION S.R.L. · HARGHITA · 673K · Rank #193.796
- TEHNOREZIDENT SRL · SUCEAVA · 673K · Rank #193.775
- MPA ALFA CONSTRUCT PLACE SRL · BOTOSANI · 673K · Rank #193.689
- ADB INOV SRL · MURES · 674K · Rank #193.649
- CONSISERV CONSTRUCT SRL · BACAU · 670K · Rank #194.264
- ATELOS S.R.L. · BUCURESTI · 670K · Rank #194.273
- NICNEL S.R.L. · CLUJ · 674K · Rank #193.574