NEW ADONIS PRODSERV S.R.L.

CUI 10056653·Cazare·Cluj·Founded 2024

Revenue

300K

2024

Profit

-61.1K

2024

Employees

1

2024

Margin

-17,9%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

NEW ADONIS PRODSERV S.R.L. este o companie micro din sectorul Cazare, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 300K lei (date 2024). În industria de Cazare (România), compania este #3.301 la cifra de afaceri, #10.803 la profit, #3.259 la număr angajați din 11.968 companii.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
NEW ADONIS PRODSERV S.R.L. este o companie micro din sectorul Cazare, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 300K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -17.9%).
Poziție în industrie
În industria de Cazare (România), compania este #3.301 la cifra de afaceri, #10.803 la profit, #3.259 la număr angajați din 11.968 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Cazare (CAEN 55) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#3.301 din 11.968 companii

Top 27.6%

Vezi clasamentul

După profit

#10.803 din 11.968 companii

Top 90.3%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#3.259 din 11.968 companii

Top 27.2%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
1.1M lei
Marjă medie
8.4%
Angajați medie
4

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri300K lei vs medie industrie 1.1M lei

Compania este 0.3× față de media industriei

Marjă profit-17.9% vs medie industrie 8.4%

Compania este -2.1× față de media industriei

Angajați1 vs medie industrie 4

Compania este 0.3× față de media industriei

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
SEM ELYON SRL336K1Cazare
PENSIUNEA TABU S.R.L.349K1Cazare
PREMIER GARDEN EVENTS SRL357K1Cazare
BLACK POINT TEAM SRL360K1Cazare
MTI BUSINESS CONSULT SRL323K1Cazare
ALEXOR SRL322K1Cazare
SALT ORCHID SRL322K1Cazare
THERMAL CALM S.R.L.320K1Cazare
LAVMAR CLAELE S.R.L.365K1Cazare
MARTIN SOLUTION SRL316K1Cazare

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
-17.9%
CA / angajat
341K
Scor risc (0–100)
59
Percentil piață (CA)
Top 31%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    300K
    Profit net
    -61.1K
    Angajați
    1

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la NEW ADONIS PRODSERV S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricNEW ADONIS PRODSERV S.R.L.(you)SEM ELYON SRLPENSIUNEA TABU S.R.L.PREMIER GARDEN EVENTS SRLBLACK POINT TEAM SRL
Revenue
300K
336K
349K
357K
360K
Profit
-61.1K
122K
154K
107K
143K
Margin
-17,9%
36,4%
44,1%
30,1%
39,7%
Employees
1
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “NEW ADONIS PRODSERV S.R.L.”.